Sayfa 49/169 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Altın vurus v

2. King Levent dostum eline sağlık, ek olarak kulp hedefide ayni rakamlara denk geliyor kırmızı halka içindeki

3. sayın bıkmısbroker abicim bir sorum eğer cevap verirsen memnun olrum..
    fed bilanço kçültmeye başladığında ortalık karışacak gibi görünüyor.
    okuduğum kadarıyla bilançosunun %45 tahvillerden oluşuyomus ve bu tahvillerin süreleri bittiğinde yenilemeyecek ..yani tahvillerin değeri kadar piyasadan dolar çekilmiş olacak anladığım..
    ozaman bu durumda doların tl karşısında değerlenmesi yani tl nin değer kaybetmesi anlamına gelir gibi düşünüyorum.. ama sanki bilanço azaltmayla doların düşeceği fikri dolaşıyor piasada.. acaba bilerekmi yapılıyor bana bu koralasyon mantıksız geldi..
    piyasada bişey ne kadar az ise okadar değerlidir sonuçta.. bu konuada bilgisi olan varmıdır

4. Karşılığı olmayan dolarlar piyasadan çekiliyor tabiki psikolojik etkisi negatif olacaktır

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Fed o kadar yavaş çekiyorki, sinek vızıltısı olarak algılandı

LG-H962 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

görünen o ki, karşılıksız dolara fazladan 1-2 puan faiz verilecek diye kimse assetini 3 kuruş dolara bırakmayacak globalist çeteye

BIST haftalıklarda aşağı kırılma var, dikkat edilmesi gereken bir dönem olabilir.

Kabaca...
    ISCTR 7 44
    GARAN 10 54
    BIST 107 700 üstü iyidir

Altın vurus v

XU30EURO grafikde "Henüz Kanal dışına çıkılmadı" Buna dikkat edilmesi gerekir.
    Anlayanlar anlamayanlara anlatsinlar lütfen.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayfa 49/169 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •