Sayfa 49/201 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1607 madde; 385 - 392 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1. Bugün hacim çok güçlü bir tavan gelebilir. Sadece tahmindir.

G700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ben yorumcuların aksine endeks ,bir müddet gel git yaptıktan sonra tekrar yükseliş trendine gireceğini düşünüyorum..Bu kez taşıyıcı kolonlar sabancı ve koç olacak .. Tamamen hissiyat duyumum yok..

3.  Alıntı Originally Posted by ulusoy60 Yazıyı Oku
    Bugün hacim çok güçlü bir tavan gelebilir. Sadece tahmindir.

G700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Biraz da HSBC faktörü olmuş sanırım. Hedef fiyatlarıni 30.9 dan 55 TL ye yükseltmişler....

Bugün gücünü gösteriyor. Hisse konusunda " secici" olmak gerektiğini duymayan kalmadı. Deneyimsiz yatırımcıların da yavaş yavaş fonlara yönelmesi borsadaki abuk sabuk islemleri dengeleyecektir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

5. Bu hissede güzel günler gelecek. Mega trend yükseliş modunda olduğunu düşünüyorum. Millet yesin birbirini ben beklerim. Kredi yok türev yok.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Hisse geri alımlarının şuana kadar alım maliyeti usd bazında 1,37 usd.
    (merkez bankası alış kuru ile her gün usd dönülmüş hali...)

Asla Yatırım tavsiyesi değildir.
    Saygılar...

7. Ben 30 yıldır böyle bir dönem görmedim.Para çok senkronik hareket ediyor bunu robotlarla açıklamak mümkün mü ,illaki robotlar kullanılıyor ama kullananlar arasında da sanki anlaşmalı bir senkronizasyon mevcut gibi. Bu dönem ileride açıklığa kavuşursa sanki çok kötü kokular yayacak gibi geliyor bana ...

8. Sağlam hissede olanlar vede kısa vade de buradaki paraya ihtiyacı olmayanlar rahat olsun eninde sonunda reel olarak kara geçtikleri bir zaman dilimi mutlaka oluyor .30 yılda ben bunu öğrendim

Sayfa 49/201 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •