Sayfa 49/534 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 4269 madde; 385 - 392 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. 100 günlük ortalamaya çarpmaktan bir hal oldu...
    Kır artık zincirleri...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Tahtacı bize güzellik fırsatı veriyor.
    Ele nakit geçtikçe alıyoruz üç beş lot.
    Çıksa da olur gitmese de.
    Kendi bilir

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku

100 günlük ortalamaya çarpmaktan bir hal oldu...
    Kır artık zincirleri...

Orayı geçerse teknikçiler de girer, hacim artar, ama çok nazlanıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Dolar bu kadar artarken şirketin gelirleri bu kadar hızlı artıyor demektir.

Bırakın geçmesin biraz daha.

Bizim küpümüzü doldurmamıza imkan veriyor.

Bu dolar artışı şirket sonuçlarına zaten yansıyacak

O arada ek para bulma ve ek hisse alma fırsatının devamını yeğlerim.

Bence bir süre daha buralarda kalmalı fiyatlar.

Asla ytd
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Dolar bu kadar artarken şirketin gelirleri bu kadar hızlı artıyor demektir.

Bırakın geçmesin biraz daha.

Bizim küpümüzü doldurmamıza imkan veriyor.

Bu dolar artışı şirket sonuçlarına zaten yansıyacak

O arada ek para bulma ve ek hisse alma fırsatının devamını yeğlerim.

Bence bir süre daha buralarda kalmalı fiyatlar.

Asla ytd
    Böyle devam ederse, yakında aptal tahtacı soyulmuş patates gibi ortada kalıp renk vermeye başlayacak.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket kapalı kutu gibi, bir tane yöneticisi de TV'ye çıkıp vizyonlarından söz etse, bilgilendirse çok mu şey istemiş oluruz.
    Bilançodan bilançoya basit bir faaliyet raporundan başka bir şey yok.
    Yeniden değerleme, liman büyütme, faaliyetler vs. ne durumda, büyüme hedefleri.
    Çok kıymetli bir şirket ama sahipleri o değeri vermiyor malesef.
    Üstadım çok haklısın hep söylüyorum burda hayatın olağan akışına aykırı bir durum adeta akıl tutulması şimdi çok Zeki olmaya gerek yok finansal analist olmaya da bir emlakçı gelse analize o bile değer analizi yapar çok kolay emsal limanlar milyar dolar hatta yüzme mesafesinde ve patron bile Alsancak limanından daha değerli derken 1.275 milyar dolar referans vermiş oluyor ipucu ve arsa değeri 2004 dile kolay 17 sene şimdi enflasyon a bakın son zamanlar da duymuş olsanız gerek ev aldım ikiye katladı arsa almış biri geçen sene. Şimdi 5 Kat değerlendi şu kadar veriyorlar filan ya şimdi eggub arsası uzayda mı şimdi öyle bir arsa bulamazsın bulsanız para ile alamazsınız müzayede anca neyse çok söyledik bunları emsaller milyar dolar iken 180 milyon dolar an itibariyle olacak iş değil ve bizden başka analiz yapan Llmanlar fiyata yansımalı diye bir rapor yazan yok neyse haklısınız patron destek atmalı kul hakkımız var alınterimiz yatırdık bunu yapıcı bir dille iletmek lazım bir heyet kurup firma ziyaret edilmeli

Şimdi etkin piyasa teorisinde mevcut haberler fiyatlara yansımış kabul edilir bir çok hisse bırakın geçmiş i geleceği hatta fiyat kazanç defter değeri vs oranlarda 20-30 sene sonrasını bile şimdiden fiyatlamış hisseler var iken biz üvey evlat muamelesi eggub bırakın geleceği geçmiş i bile fiyatlamak tan uzak arsa değeri 2004 piyasa bu değeri nasıl olurda görmezden geliyor

Haklısınız tv de bir çıksa halka arz edilecek miş te reklamlara konu bu olsa o liman üstüne gübre fabrikası hediyesi diye hatta reklamda siz değeri sahibinden com da değeri 2004 yılından kalma arsası içinde olan almak istermisiniz diye sloganı olsa

Burda garip bir durum var böyle bir şey ben 30 senedir borsada yım görmedim böyle bir hisse ya en ufak olumlu haberi lehte malzemeyi abartılı fiyatlayan blr borsada böyle bir değeri

Ama işte biri var birileri var belli ama onlarda okuyorum hatta firma yetkilisi de okuyormuş şimdi hakkımızı helal etmiyoruz haram olsun Allah yüreklerine vicdan versin unutmasınlar bir yerlerinden çıkar okuyor burayı her gün tahtaya hem alışa hem satışa yazan allak bullak eden lot sayan hatta Ahmet Mergen dedi Twitter da var kul hakkımız var Allah mutlaka adaleti cezayı verir eğer Allah ları varsa tövbe edip bu hisseye takılan prangaları çözsünler ve şaka gibi böyle bir milyar dolarlık liman olacak ve 20 yıldır araştırma raporu yayınlamayacak acaba yayınlanmasına bile mani olan bir güç mü var Allah’a havale ediyoruz ama bu destek talepleri için firma ya mail telefon ve ziyaret ile iletilmeli sahip çıkmamız gerekiyor

7.  Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Üstadım çok haklısın hep söylüyorum burda hayatın olağan akışına aykırı bir durum adeta akıl tutulması şimdi çok Zeki olmaya gerek yok finansal analist olmaya da bir emlakçı gelse analize o bile değer analizi yapar çok kolay emsal limanlar milyar dolar hatta yüzme mesafesinde ve patron bile Alsancak limanından daha değerli derken 1.275 milyar dolar referans vermiş oluyor ipucu ve arsa değeri 2004 dile kolay 17 sene şimdi enflasyon a bakın son zamanlar da duymuş olsanız gerek ev aldım ikiye katladı arsa almış biri geçen sene. Şimdi 5 Kat değerlendi şu kadar veriyorlar filan ya şimdi eggub arsası uzayda mı şimdi öyle bir arsa bulamazsın bulsanız para ile alamazsınız müzayede anca neyse çok söyledik bunları emsaller milyar dolar iken 180 milyon dolar an itibariyle olacak iş değil ve bizden başka analiz yapan Llmanlar fiyata yansımalı diye bir rapor yazan yok neyse haklısınız patron destek atmalı kul hakkımız var alınterimiz yatırdık bunu yapıcı bir dille iletmek lazım bir heyet kurup firma ziyaret edilmeli

Şimdi etkin piyasa teorisinde mevcut haberler fiyatlara yansımış kabul edilir bir çok hisse bırakın geçmiş i geleceği hatta fiyat kazanç defter değeri vs oranlarda 20-30 sene sonrasını bile şimdiden fiyatlamış hisseler var iken biz üvey evlat muamelesi eggub bırakın geleceği geçmiş i bile fiyatlamak tan uzak arsa değeri 2004 piyasa bu değeri nasıl olurda görmezden geliyor

Haklısınız tv de bir çıksa halka arz edilecek miş te reklamlara konu bu olsa o liman üstüne gübre fabrikası hediyesi diye hatta reklamda siz değeri sahibinden com da değeri 2004 yılından kalma arsası içinde olan almak istermisiniz diye sloganı olsa

Burda garip bir durum var böyle bir şey ben 30 senedir borsada yım görmedim böyle bir hisse ya en ufak olumlu haberi lehte malzemeyi abartılı fiyatlayan blr borsada böyle bir değeri

Ama işte biri var birileri var belli ama onlarda okuyorum hatta firma yetkilisi de okuyormuş şimdi hakkımızı helal etmiyoruz haram olsun Allah yüreklerine vicdan versin unutmasınlar bir yerlerinden çıkar okuyor burayı her gün tahtaya hem alışa hem satışa yazan allak bullak eden lot sayan hatta Ahmet Mergen dedi Twitter da var kul hakkımız var Allah mutlaka adaleti cezayı verir eğer Allah ları varsa tövbe edip bu hisseye takılan prangaları çözsünler ve şaka gibi böyle bir milyar dolarlık liman olacak ve 20 yıldır araştırma raporu yayınlamayacak acaba yayınlanmasına bile mani olan bir güç mü var Allah’a havale ediyoruz ama bu destek talepleri için firma ya mail telefon ve ziyaret ile iletilmeli sahip çıkmamız gerekiyor

Emeğinize sağlık, 10 numara 5 yıldız.
    Değerleme olsa, oluşacak olan özsermaye artışıyla defter değeri kaçlara çıkar, biraz iyi niyetli olmaları lazım ki hakkettiği yere gitsin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Hisse bundan sonra teknik olarak ne yapabilir,önce 260 çanağı tamamlaması gerekir sonra bir kulp yapar çanak en düşük 150 yüksek 260- 110 tl fark 260 üzeri 110 ilave al sana 370 tl sanırım ilk hedefleri buralar olsa gerek sonrası gelişmelere bağlı liman arsa vs yeniden değerleme olursa farklı rakamlar gündeme gelebilir,ilk etapta dolar olarak şirketin 350,400 m.usd seviyeleri fazla olmasa gerektir sonrası değerlemelere bağlı patron en azından milyar dolar ediyor diyorsa oralarada gidebilir zamanla.yatırım tavsiyesi değildir zarar edebilirsiniz.ytd.

Sayfa 49/534 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •