Sayfa 49/318 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2537 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Estağfurullah. Çok teşekkür ederim iltifatınız için. Siz zaten doğru yatırım yapılacak şirketleri bulmuşsunuz, aklın yolu bir

Saygılar, sevgiler.
    Öncelikle tüm ortaklara hayırlısı olsun. Gerçekten çok mutlu eden bir bilançoyla sürpriz yaptı. Kendime göre uzun süredir yatırımım olan İSMEN en çoşkulu ve iyimser zamanlarda FK olarak 10 civarını görebiliyor. Ama daha üzeri sanırım olmadı (son 4 yıl) ortalama 6.5 -8.5 arası FK değerinde oluyor tabii iyi bilançolarla yine ucuzluyor. Bu noktadan 3Ç finansallarına kadar yeniden 8 FK ları görebileceğini düşünüyorum. Bu da 40 civarları olabilir sanırım. Yıl sonu ise 8 HBK X 8.5 FK ile 65-70 arasını rahat görebileceğini düşünüyorum. Yazdıklarım tamamen kendi kişisel görüşlerimdir, yanılabilirim. İyi akşamlar diliyorum

2. Bilançonuz iyi gelmiş İşmen'ci arkadaşlar. Hasılat kısmındaki artış geçmiş yıl aynı döneme göre biraz vasat olsa da, NFK, VFÖK, FAVÖK, VÖK ve Net Kâr artışı muhteşem. Net Finansal Borç da negatif seyirde devam ediyor, finansal borç oranı da % 18,84'e inmiş. Değerleme rasyoları da zaten ucuz.

Hayırlı uğurlu olsun ve kazancınız daim olsun.
    25

https://twitter.com/brs_ylmz/status/...zhtoAdLXA&s=19

En kötü seneryo da 1.50 tl net temettü cebimizde diye düşündüm 3 tl net temettü öderse ne güzel olur.
    Syg.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Eşleşme tavan, örümcek ağlarını alayım ben.

Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Eşleşme tavan, örümcek ağlarını alayım ben.
    .
    Vay arkadaş.

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    .
    Vay arkadaş.
    Maşallah! Maşallah!

7. 2021'de ISMEN'de şok içerisinde EReğli'yi ve müthiş bilançolarını takip ediyordum. Bu sene EReğli'deyim ISMEN'i şok içinde müthiş bilançoları ile takip ediyorum. Bir yerde timing hatası yapıyorum. Şu sorunu çözersem milyonerim!

8.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    .
    Vay arkadaş.
    Hak ettik

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    2021'de ISMEN'de şok içerisinde EReğli'yi ve müthiş bilançolarını takip ediyordum. Bu sene EReğli'deyim ISMEN'i şok içinde müthiş bilançoları ile takip ediyorum. Bir yerde timing hatası yapıyorum. Şu sorunu çözersem milyonerim!
    Ben çözdüm, gidecek olanı durduramıyorsun Ereğli’ye de geleceğim 53,55 üzeri kapanışta.

Sayfa 49/318 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •