Onemli Gunler Banner
Sayfa 49/226 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1801 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    düzeltme yıyecek gibi kısada
    Ayak sesleri duyuldu,,evet.bu kadar dik çıkış tehlikeli olmaya başladı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Düzeltme oluyor zaten seans içinde..

3. Bank of un satacak malı kalmadı.. Garnti ve Deniz agresif alıyorlar bugün 60 ı görürsek hiç şaşırmayalım.. Düzeltmeyide seans içi yapıyorlar..

4. Ardyz güncel takip ettiğim grafikleri..

1.xu100 e göre korelasyonu..
    2.Uzun vade trend görünümü..
    3.Dolar bazlı görünüm..
    4.Haftalik ema ortalamaları..
    5.xblsm sektörü aylık trend grafigi..

Öncelikle Ardyz temel olarak yıl sonu ederi beklentim 100 seviyeleri.Bunu bilmek şuan bir düşüş olsa da düzeltme olarak kalacağı ve trendinin devam edecegini düşünmeme ve bir endişe duymamama en büyük etken..

Teknik olarak illaki bir yerlerden bir düzeltme gelecek.1 senede 9 kat gitmiş az değil.Ben bunun olacaksa da xblsm sektör grafigindeki trend tepe cizgisine degdikten sonra olabilecegini dusunuyorum.(Yanilabilirim.Ekseriyetle de yaniliyorum)

1.Ardyz xu100 korelasyonu çok onemli bir direnci kirmis durumda olumlu
    2.Uzun vade grafiginde 66/70 bandında onemli fibo direnci var.Bu grafikte onemli destek de 39/40 seviyelerinde
    3.Dolar bazlı grafiginde formasyon ilk hedefi 2.3$ bugünkü kurla yaklaşık 70 seviyeleri..
    4.Haftalik ema larina temasları olursa alim firsati olarak düşünüyorum.47/42 seviyeleri.
    5.Xblsm sektörü grafiginde de %10 luk bir marj var en yakin direncine..

Velhasıl ben hem temel hem teknik olarak degerlendirdigimde 66/70 bandına gelmeden herhangi bir işlem yapmayı düşünmüyorum simdilik..Bakalım nasibimiz nereye kadar devam edecek arda kardeşle..

Suan anlık ardyz 56.x seviyelerinde..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bence panik yapmadan beklemek lazım..Arkanıza yaslanın kahvenizi için..kemerleri bağlayın..)

6. Bu endexte bu kapanışa şükür diyelim. Yazılım sektörüne satış geldi miatek, logo, smart 6-7 eksi kapadılar

7. TOASO nun bilançosu açıklanmış. enflasyon muhasebesi olumlu mu etkilemiş ne? raporlardan analist yorumlarından daha net öğreniriz herhalde

8.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    TOASO nun bilançosu açıklanmış. enflasyon muhasebesi olumlu mu etkilemiş ne? raporlardan analist yorumlarından daha net öğreniriz herhalde
    Toaso enflasyon muhasebesi

uygulanmis Favok 19.6 mlr,
    uygulanmamış favok 18,1 mlr

Net kar, enflasyon muhasebesi

Uygulanmış net kar 15.00 mlr
    Uygulanmamış net kar 20,21 mlr tl.

Favök artmış, net kar azalmış görünüyor. Ama bu iş o kadar karışık ki birakin Ardyz referans olmasini ayni sektördeki başka bir sirkete bile referans olamaz. Sirket ozelinde cok farkliliklar olacak.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 49/226 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •