Onemli Gunler Banner
Sayfa 49/350 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. Neden hisse sistem paylaşan yok hala..

2. Hisse sistemleri yavas olmasi sart. Bence otrki turlu kaymalar inlar bunlar yuzunden sakata gelir.

Viop hisse tarafi biraz daha kurtarir kazanctan dolayi onun harici bana pek tatmin edici gelmiyor.

Emlak biraz on yargili davranmissin aslinda algosoftun kimdir nedir ne is yapar arastirmamis gibisin.

Ykoc hocamda biraz ustune alinmis.

Karsilikli anlayis gosterelim konu kapansin ortam bozulmasin
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

erhan idealden anlamadığım için soruyorum.

buradaki sarı çerçeveye aldığım yerlerde pozlar zararla kapanmış ama sistem kar etmş görünüyor.

ben mi yanlış yorumluyorum ? cidden bilmediğim için soruyorum.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    erhan idealden anlamadığım için soruyorum.

buradaki sarı çerçeveye aldığım yerlerde pozlar zararla kapanmış ama sistem kar etmş görünüyor.

ben mi yanlış yorumluyorum ? cidden bilmediğim için soruyorum.
    Aciklayayim kz burada gunluk kara gore tasarlanmis.

Idealde bu sekilde tasarimlar yapabilirsin.

Gunun acilisindan kapanisina kadar totelde karda ise ornegin 500 puan karda oradaki duz cizgiyi 500 puan olarak gosteriyor.

Yani anlik hareketleri degil gunluk karlara bakiyor.

Bahsettigin bolgelere gunun kapanisi bazinda baktiginda sari cizgilerinin disinda gun sonuna kadar kar ettigini gorebilirsin
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Aciklayayim kz burada gunluk kara gore tasarlanmis.

Idealde bu sekilde tasarimlar yapabilirsin.

Gunun acilisindan kapanisina kadar totelde karda ise ornegin 500 puan karda oradaki duz cizgiyi 500 puan olarak gosteriyor.

Yani anlik hareketleri degil gunluk karlara bakiyor.

Bahsettigin bolgelere gunun kapanisi bazinda baktiginda sari cizgilerinin disinda gun sonuna kadar kar ettigini gorebilirsin
    anladım gün kapanışı değilde farklı sistemle birleştirilmişmi diye geçirmiştim aklımdan.

tşk.

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    önemli olan sisteme verdiğin 10 15 lira değil. alıpta 500 k kaybedersen önemli olan bu.

ben fikrimi yazdım .. öyle sen kimsin falan diye cevap yazılmaz. forum babanın malıda değil.

satanada satmayanada hayırlı işler. yok çalış seninde olsun falan boş muhabbetler bunlar.

önceki yazdığınız sistemler nerde?? haaa tabi daha iyilerini geliştirdiniz dimi.

şunu garanti edeyim seneye daha iyisini geşliştireceksiniz marifet zaten overall kasmakta.

emeğe elbette saygı.. ama adam gibi cevap yazacaksın önce.
    Adama adam gibi yazarim da üfleyene iftira yumurtlayana da sana yazdiğim gibi yazarim. Ne zannettin sağol mu diyecektim? Samimi davrananlarin başimin üstünde yeri var fakat senin türündekilere eyvallahim olmaz. Ya soru sor cevaplayalim , ya bişey paylaş ta birine faydan olsun. Boş boş konuşup sağa sola sallarsan cevabini alirsin.

sen kimsinki sana soru sorayım diyimde konu kapansın ozaman

boş boş uzamasın konu dimi.

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    sen kimsinki sana soru sorayım diyimde konu kapansın ozaman

boş boş uzamasın konu dimi.

Sen konu kapatacak kadar kim olamazsin, birisi bisey paylaşsin sende üfle. Hadi yallah.

Sayfa 49/350 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •