Onemli Gunler Banner
Sayfa 49/997 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Beklentim, 500 baz puan indirim ile 14,75'e düşürmeleri, ZK'larda indirim ve dolara müdahale ile 5,90 civarında tutmaya çalışmaları.

Enflasyon 15,01. yıl sonu beklentisi %13,88.

Son 6 yıla bakarsak dolarda bu ay için 6,20'yi geçmesi istenmez.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    ABD Başkanı Donald Trump, Fed'in faizleri sıfıra veya daha altına indirmesi çağrısı yaptı ve hayatta bir kere gelecek fırsatın kaçırılmakta olduğu söyledi. dolar dün bu haberle gümledi bakalım bugün bizim merkez nabıcak
    Bugün de bizim Merkez Bankası doları gümletir bir şekilde.
    Yp zorunlu karşılık oranı indirim destekli makul bir faiz indirimi işi çözer gibi duruyor. (% 16,50)
    Agresif/önden yüklemeli indirim olmayacak bugün. 5,70-5,78 bandında kalır bugün.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bugün de bizim Merkez Bankası doları gümletir bir şekilde.
    Yp zorunlu karşılık oranı indirim destekli makul bir faiz indirimi işi çözer gibi duruyor.
    Agresif/önden yüklemeli indirim olmayacak bugün. 5,70-5,78 bandında kalır bugün.
    benim beklentim 500 point aşağı çekmesi zorunlu karşılıklarla deengelemesi çünkü dünkü trump haberine kadar yukarıyı zorluyordu benjamin sonra duruldu bugün bu 500 point indirim gelirse bakalım ne olcak ya da 200-300 point indirim gelirmi ama bizde reis güçlü trump gibi karşısında fed yok 500 olur gibi ama du bakalim ne oliyi uy haçan daa
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

4. Gedik yatırımdaki adam 175 indirim bekliyoruz diyor

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Gedik yatırımdaki adam 175 indirim bekliyoruz diyor
    175 falan olursa dolar gümler beklentiyi yüksek tuttular aslında bu da taktik beklentileri yüksek tut doları hafif yukarı çek az artır beklentilerin altında diye bas aşa vay akm bu benim neden aklıma gelmedi iyi taktikmiş

6.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    175 falan olursa dolar gümler beklentiyi yüksek tuttular aslında bu da taktik beklentileri yüksek tut doları hafif yukarı çek az artır beklentilerin altında diye bas aşa vay akm bu benim neden aklıma gelmedi iyi taktikmiş
    Taktik iyi ama reis kabul eder mi?

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Taktik iyi ama reis kabul eder mi?
    sanki reis trump aynı taktikleri uyguluyorlar iyi iyi polis kötü polis baktım olmuyor bunu da aldım der der mi der

8.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Piyasalar MB’nin bugünkü toplantısında en az 500 baz puan indirim bekliyor. Çok yandaş haberciler 500 diyor bee. O zaman dolar kopar diyorum bence.
    http://m.haber7.com/ekonomi/haber/28...ntiyi-bekliyor
    Niye kopsun,çaat satarız bi 10 milyar daha.

Sayfa 49/997 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •