Sayfa 49/123 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 385 - 392 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

üç aylık takas

4. hissenize sahip çıkın tanıtımını yapın kanaiistanbul haberleri düşmüş bir kişi de ayes de iş alır demiyor...Alakasız şirketle söyleniyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. ulan gerzek tahtacı 10 tane yatırımcın var onların piskolojisini bozup sattırmaya calışman komedi dükkanında komedyen aramaya benzer hadi git başka kapıya yaylan anca gidersin daha sen çok çıldırırsın aman sakin ol lazımsın bize

6.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    ulan gerzek tahtacı 10 tane yatırımcın var onların piskolojisini bozup sattırmaya calışman komedi dükkanında komedyen aramaya benzer hadi git başka kapıya yaylan anca gidersin daha sen çok çıldırırsın aman sakin ol lazımsın bize
    Valla düştükçe ilave aliyorum. Bugûn 1.111 adet daha aldim. Her 1 tl aşagi salmasinda bu adette alacagim. Portfoyumu %100 ayes yapip sonra ya nasip deyip en az 2 sene kipirdamadan bekleme planim var. Simdiye kadar diger hisselerden cok sukur iyi kazandim, gelinen noktada diger hisselerde pek bir kazanç alani kalmadi gibi ama ayes te durumlar farkli. Piyasa henuz farkina varmadi bu sirketin. 2020 sonunda 600 mio tl.ciro.aciklasin ve guzel bir kar ile piyasa bunun farkina o zaman varacaktir. Simdi ne dense de boş. Tahtaci kendi kendine satarak fiyati dusurmek, panik yaratmak pesinde. Ne diyelim, çarsisi pazar olsun.

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Borsada benim kriterlere göre en ucuz şirket 120 adet alımla başladım.Her ay düzenli alacağım bunun yanından geçemeyecek hisseler 50,60 li fiyatlarda gezerken ayes in buralarda olması enteresan

Sayfa 49/123 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •