Sayfa 49/160 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1277 madde; 385 - 392 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. 25.000 lot 20 gündür devamlı satışta. Birisi ya sıkıştı yada kağıt değiştiriyor. bu bilançoya ısrarla satış, soru işareti. Ytd.

2. Bu marbas hergun satışta,kağıdı baskılayan'da o.acaba ortak'lardan birinin malı olabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Bu marbas hergun satışta,kağıdı baskılayan'da o.acaba ortak'lardan birinin malı olabilir mi?
    Zannetmiyorum, aylar önce marbaş üzerinden alımlar yapıldığını hatırlıyorum. Sn. Goriotbaba'nın belirttiği gibi sıkışan veya kağıt değiştirmek isteyenlerin satışı olabilir. Hissemiz endeks kağıdı olmadığı için çokta aldırmıyorum. Zamanı gelince prim yapacağına inanıyorum. Y.T.D.

4. Spk bulteninde abcd grup hisselerle ilgili tabo yayimlanmis ama eskisiyle ayni limitler. Bizim normal isleme gecmek icin hangi sart gerekliydi hatirlatabilecek olan var mi?

5. hayırlı akşamlar,
    bir miktar elimde sumas var
    fazla sayılmaz
    bende merak ettim neden bu 20000 lot gibi bir miktar satışta sürekli
    satmak istiyorsa illa ki kendiside bir ortak sayılır
    daha önce büyük hissedarlardan birisi diğer hissedarların malını almıştı galiba bundan bir süre önce ve yaklaşık 7 gibi bir fiyattıı galiba gitsin büyük hisssedara teklif etsin belki adam onuda alır
    herhalde psikolojik bir güç gösterisi yapıyorlar galiba
    yatırım tavsiyesi değildir yatırım tavsiyesi içermez

6. Öncelikle şirketin talep açması lazım diye biliyorum.Bunun içinde belli bir halka açıklık şartı var.O nu tutturamayanlar için ise bir aracı kurum ile piyasa yapıcılığı için anlaşıyor şirket.Kabaca bunlar şart.

Sayfa 49/160 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •