Sayfa 49/628 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 385 - 392 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

OYAK almaya devam ediyor. Son 2 günde 300 binden fazla aldı.Bilançoyu beklemeye devam.

2. halka açıklık oranda işlem gören hisselerin piyasa değeri 30 milyondan fazla olduğu ve oralarda bir müddet işlem gördüğü takdirde A gurubu şartlarını sağlıyor. 1.7-1.8 aralığı veya daha üstünde istikrarlı bir şekilde kaldığı takdirde 30 milyon limitinin üstünde halka açıklık değeri oluyor. A gurubuna geçtiği takdirda kredi teminat oranları 0.35 den 0.50 ye çıkıyor. Diğer şartlar Özsermaye , hasılat vb gibi şartlar A gurubu şartlarını sağlıyor. Sadece bu kaldı. Böyle bir açıklama güzel bir beklenti oluşturur. Köprüyü kurmaya şurada fazla bir şey kalmamış

3.  Alıntı Originally Posted by lazy-max Yazıyı Oku
    OYAK almaya devam ediyor. Son 2 günde 300 binden fazla aldı.Bilançoyu beklemeye devam.
    Bi bildiğimi var acep boşuna toplamazlar. 2017 de emekleme dönemi bitecek galiba zaten geçen seneki bilançoları sırasıyla incelersek bu tablo ortaya çıkıyor. Sabırla biriktirmeye devam ediyorum bende.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Eski zirvesi olan 1.55 i de geçerse ara gazı vurur artık

Alıntı Originally Posted by Fakirborsaci Yazıyı Oku
    Eski zirvesi olan 1.55 i de geçerse ara gazı vurur artık
    1.55 i Geçmesi için de itici bir güce ihtiyaç var gibi bekliyor.
    Bilanço iyi gelirse geçmeli diye umuyoruz. Ama keşke bilanço gelmeden geçse daha iyi olurdu.

2016 Yıllık bilançosu bile bu rakamlardan daha yukarısını hak ediyor aslında. Demek ki piyasa iyi bilançolarının devamlılığını görmek istedi. Ben şahsen böyle düşünüyorum.

Toplamaya çalışıyolar da piyasada mal yok azıcık alalım dedilermi fiyat yükseliyor..Hacim yükselmeye devam ederse yeni zirvelere yelken açar..

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bilanço iyi gelirse geçmeli diye umuyoruz. Ama keşke bilanço gelmeden geçse daha iyi olurdu.

2016 Yıllık bilançosu bile bu rakamlardan daha yukarısını hak ediyor aslında. Demek ki piyasa iyi bilançolarının devamlılığını görmek istedi. Ben şahsen böyle düşünüyorum.

bİLANÇO ELbet önemli benim tecrübemde bilanço gelince duraklama yada gerileme yapabileceği bilançonun hareketinide bilanço geldikte 2-3 ay sonra yapabileceği yönünde. Genedle olan hareket bu tabi her hissede aynı olacak diye bişi yok bu benim tahminim ama elbet ederine gidecektir sabreden kazanacaktır

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Daha yeni aylık bildirim zorunluluğundan kurtulmuş bir şirket (27 Şubat tarihli bist açıklaması), elbet piyasa arka arkaya 1-2 olumlu bilanço görmek istiyor. Özellikle ilk çeyrek ciro ve karlar şirketlerin borsa fiyatları üzerinde inanılmaz etkili oluyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

Sayfa 49/628 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •