Onemli Gunler Banner
Sayfa 49/281 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2241 madde; 385 - 392 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bedelsiz hareketınin içini dolduracak haberlerede ihtiyacımız olacaktır. Mükemmelk br bilanmço elektrıklı araçlara yapılacak fren sıstemlerı ıle alakalı brıfıngler farklı fırmalarla yapılacak anlasmalar vsvs
    Sayin Sasa500

Ford ile anlasmis olmasi haber olarak hepsine bedeldir. Turkiye deki tek elektrikli fren uretim tesisi de bizde. Togg da muhtemelen kapimizi calacak egerki disaridan ithalat yapmayacaksa.

Bu arada Kozal in bedelsizi bizi uzaktan yakindan etkilemez. Kozal in kendisi ayri bi galakside. Bizim hisse baska bi yerde. Bedelsizin gelecegi tarihte dorduncu ceyrek raporu sonrasi cikacagi miktarda 120 mil civari. Hisse nin ilk duragi 18 bin, sonrasinda 25 ve bolunmeye 20 civari gidecektir. Gk oncesi aciklamasini bekliyorum.

Daha ne diyelim. Zaman fiyat hedef hepsini verdik.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Sasa500

Ford ile anlasmis olmasi haber olarak hepsine bedeldir. Turkiye deki tek elektrikli fren uretim tesisi de bizde. Togg da muhtemelen kapimizi calacak egerki disaridan ithalat yapmayacaksa.

Bu arada Kozal in bedelsizi bizi uzaktan yakindan etkilemez. Kozal in kendisi ayri bi galakside. Bizim hisse baska bi yerde. Bedelsizin gelecegi tarihte dorduncu ceyrek raporu sonrasi cikacagi miktarda 120 mil civari. Hisse nin ilk duragi 18 bin, sonrasinda 25 ve bolunmeye 20 civari gidecektir. Gk oncesi aciklamasini bekliyorum.

Ytd
    kozal ıle kulvar olarakda lot sayısı olarakda alakamız yok. fakat yuksek bedelsız verıp bedelsız heyecanını kursaklarda bırakması bızı olumsuz etkıledigini düşünüyorum. ford ıle vw ve togg ıle yapılan anlasmalar konusunda net bılgılendırmeler y, bedelsiz haberı ıle beraber ghelmesı gerekmekte yanı ekstra bır durum var gıbı bılgılendırme yaoılması gewrekmektedır.
    karton 3 kere kayıtlı sermaye suresını uzatttı. en sonunda esas sermaye sıstemınden sermaye artırımına gıtti. şirkete güveniyorum. o bedelsız elbetteki gelecek sahsen ben 10.000 oncesı bedelsız beklemem surec olarakda gk 1 hafta oncesıne bakarım...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. Sayın Buraktepe
    Boschfrenin sermaye tavanını yükseltme ve önümüzdeki süreçte yüksek bedelli kararı egeeni ne ölçüde etkiler? Her ne kadar form boschfren formu ise de buradaki arkadaşların bir kısmı da egeende olduğundan sordum.
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Sasa500

Ytd
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    kozal ıle kulvar olarakda lot sayısı olarakda alakamız yok. fakat yuksek bedelsız verıp bedelsız heyecanını kursaklarda bırakması bızı olumsuz etkıledigini düşünüyorum. ford ıle vw ve togg ıle yapılan anlasmalar konusunda net bılgılendırmeler y, bedelsiz haberı ıle beraber ghelmesı gerekmekte yanı ekstra bır durum var gıbı bılgılendırme yaoılması gewrekmektedır.
    karton 3 kere kayıtlı sermaye suresını uzatttı. en sonunda esas sermaye sıstemınden sermaye artırımına gıtti. şirkete güveniyorum. o bedelsız elbetteki gelecek sahsen ben 10.000 oncesı bedelsız beklemem surec olarakda gk 1 hafta oncesıne bakarım...
    ege endüstri konusunda ne düşünüyorsun sevgili sasa500?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    Sayın Buraktepe
    Boschfrenin sermaye tavanını yükseltme ve önümüzdeki süreçte yüksek bedelli kararı egeeni ne ölçüde etkiler? Her ne kadar form boschfren formu ise de buradaki arkadaşların bir kısmı da egeende olduğundan sordum.

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayin Esentepe.

Elimdeki Egeen leri en son 1850 ler civarindan cikmistim. Elimde olmayan hisseye yorum dogru olmaz. Yalniz yonetim kurulunda yapilan degisiklik bence bosuna degildi. Bedelsizin onunu acmak icin yapildi. Turk firmasi olmasinada mutevellit haber sizmis olma ihtimalide yuksek. Kozal gibi git babam git gidiyor masallah.

Sonuc. Egeen ende de cok cok yuksek ihtimal var.

Ytd

6. Yönetim Kurulumuzun bugünkü toplantısında, kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin 2023-2027 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılması ve kayıtlı sermaye tavanının
    450.000.000,00 (dört yüz elli milyon) Türk Lirası'na arttırılması amacıyla Şirketimiz Esas Sözleşmesi'nin 7. maddesinde değişiklik yapılması kararlaştırılmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu ve Ticaret Bakanlığı'ndan gerekli izin ve onayların alınması koşuluyla, ekte yer alan Esas Sözleşme tadil tasarısı Genel Kurul'da pay sahiplerimizin onayına sunulacaktır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

slm yeni yıla girerken dostlar bu belirttigim kısmı inceleyip degerlendiren olmadı sanırım burada ince bir nuans farkı var ödenmiş sermaye kararını yönetim kurulu alabiliyor ve spk ya müracat edip onay alması yetiyor fakat kayıtlı sermaye artırımında spk ve ticaret bakanlıgından gerekli izinler alındıktan sonra der ve gk la sunacagız diye belirtir ve gk la kadar kayıtlının spk ve ticaret bakanlıgından onay gelmesi gerekir bu durumda gk la giderken eger gelmişse bir de ödenmişi gk lada sunabilirler bu kayıtlıda ticaret bakanlıgının onayı gerekli oldugundan sanırım ödenmişle ilgili bir açıklama yapmadılar onu da yakında açıklar diye ümit ederim gerçekten alman patron dürüst ve ileriyi gören birisi diye biliyorum umarım beni yanıltmaz der yeni yıla şurda dakikalar kalmışken tüm dostların yeni yılını tekrardan kutlar saglık neşe ve mutlu bir yılla beraber bol kazançlı bir yeni yıl dilerim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7. Sn buraktepe twitter da sn myers in yazimlarini almişsiniz belki de kendisisiniz,,,

Orada da yazdim 7. Madde genel kurul isi var...spk var

8.  Alıntı Originally Posted by Aero123 Yazıyı Oku
    Sn buraktepe twitter da sn myers in yazimlarini almişsiniz belki de kendisisiniz,,,

Orada da yazdim 7. Madde genel kurul isi var...spk var
    Sayin Aero

Benzer yazi olmus. Asagi yukari ayni analizi yapmisiz. Aklin yolu bir sonucta.

Yalniz tek sefere mahsus tavani delebiliyor yada olaganustu genel kurul cagrisi da yapabiliyor. Burada dikkat cektigim husus gk a birakmak istemeyecegi. Onumuzdeki hafta normal sartta 5 tavan gorururuz diye dusunuyorum egerki sermaye artimi yakinda olacak ise. 7000 lere haber gelmeden ulasmamiz lazim. Egerki bu hafta tad vermezse anlaki artirim sene sonuna kaldi.

Iyi performans beklememin ana sebebi 4500 cikisi sonrasi baya baya biktirma hareketi yapip ky yi dokmesi.

Sayfa 49/281 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •