Sayfa 490/930 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Sabah 73e yazildim bakalim verecek mi
    Verir verir bize de zamanında çok verdi 80'lerden. Siz de alın turşusu güzel oluyor.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Verir verir bize de zamanında çok verdi 80'lerden. Siz de alın turşusu güzel oluyor.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Doların bile turşusunu kurdular bu devirde.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku

net aktif değer 1,36-1,38 arası dolanırken hisse fiyatı 0,82-0,84 aralığındaydı.

0,73 satıştayken net aktif değer 1,30 idi.

şu an 1,35-1,36 arası gelip gidiyoruz ve 0,74 satışta.

ilk alım yeri için inanılmaz rakamlar aslında.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

4. NAD: 1.364374
    portföy değeri: 219,117,423.31

"Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

Alıntı Originally Posted by nostromo Yazıyı Oku
    net aktif değer 1,36-1,38 arası dolanırken hisse fiyatı 0,82-0,84 aralığındaydı.

Bunların bir önemi yok bence. Karar sizin ama benim artık toplama heyecanım yok. Kazandığım parayı vadelide değerlendirmek şu anda bence daha mantıklı. ISYATçıların ne yapacağı belli değil. Bunların saçma atraksiyonlarıyla sinir olacağıma garanti getirime bakarım. Alacağımı da aldım zaten yaptım bir hata.

Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by nostromo Yazıyı Oku

"ISYAT'ın zarar ettiği 2011 yılının fiyat değişimlerini ve 2012 yılında oluşan fiyatı ve portföy değerini incelemenizi öneririm." demiştim ama kimse bakmamış galiba aşağı düşmeye başladığında piyasa rasyonel çalışmaz. varlık değeri artarken fiyat düşer amaaaa....... su yatağını bulur. bu yüzden rakamlar önemli... uzun vadede ise rakamlar her şey demektir....

7. Bakalım bugünkü hareketler nasıl yansıyacak portföye.
    Uyuz eşek modunda devam ediyor tepkisiz görüşeceğiz mart ayında.

8.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Bakalım bugünkü hareketler nasıl yansıyacak portföye.
    bende merak ediyorum, dolar viop kısa pozisyonun portföye katkısı, eurobond değerlerindeki normalleşme, yükselen faizlerden dolayı öst kayıp yaşanırmı gibi birçok sorunun cevabın yakın tarihte hepberaber görücez... bu arada sayın Serkan74 fikrinide duymak isterdim...

saygılarımla...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 490/930 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •