Sayfa 491/837 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 6695 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. çimentolar ,çelıkler bır sure gerı gelmez,,bılakıs gıttıkçe daha çok gıdebılır..!! ülkenın yenıden imar ve inşası söz konusu..o tarafta olanlar daha ıyı bılecektır ama malesef yıkım çok büyük..kaldıkı konya çımento depremden once dahı 4000 üstunu test etmıştı,konya,cmbtn gıbı hısseler sermaye az ve lot çok düşük bunlar fezaya bıle gıdebılır boyle ortamlarda,,onlarda ben şahsen kısada öyle bır çöküş beklemem..gesan bır sure daha bu aralıkta devam edecek gıbı..!!

halka arzlara bıst yonetımı tarafından bır sure ara verıldı bakalım tekrardan ne zaman başlayacak bu süreç,,arz onayı ile beraber gesan yenı bır ivme kazanabılır.. tekrardan almak nasıp olacak mı bılmıyorum..!!sıkıntı, bir süre sonra pıyasadakı alımlar bıttığınde ve endekse satışlar geldığınde hangı hıssenın nasıl duracağı tarafında olacaktır..çunku bıst aslına bakılırsa bu kaosu fıyatlamadı bıle kı ınşallah böyle bır durumla karşılaşmayız.. bol kazançlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. yan tahtalardakı oyuncularında ısteksız olması bu yuzden,,çoğu dıp fıyatlarda gezıyor ;ama kımse yuzune bıle bakmıyor,,çünkü buradan bıle malıyet yapmaktan çekınılıyor..!!Onun yerıne deprem fıyatlaması yapılan tahtalarda bırçok yatırımcı..!!Allah devletımıze ve mılletımıze bırdaha böyle acılar yaşatmasın...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Sn. Kwon hadi ben gesan hastasıyım bildiğim halde alamadım bu çimento demır sektörü nu sende kaçırma misindir inşallah...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Sn. Kwon hadi ben gesan hastasıyım bildiğim halde alamadım bu çimento demır sektörü nu sende kaçırma misindir inşallah...
    dostum ben ucundan tuttum böyle rallilerı severım...yapılan fıyatlama etik olarak pek doğru ve güzel olmasada ama malesef bu fıyatlamalar yapılacak ve yapılmalı..bızde bu süreçte yapabılıyorsak paranın aktığı tarafta olmalıyızkı kayıplarımızı enaza ındırebılelım..ben konyanın çok uzak olmayan bır zamanda beş hanelı fıyatlara gıdecegını ve cımbetonuda peşi sıra sürükleyceğini düşünüyorum..

aman arkadaşlar bu fıyatlar herhalukarda rısklı ..!!borsada hangı hıssenın ne olacağını kımse bılemez,bız sadece tahmın etmeye çalışıyoruz tutarsa bılmış oluruz ,tutmazsa yanılırız..bu fıyatlar her halukarda ürkutucu ..gıtmezde dıyemeyız ,düşmezde..rısk alınabılır kadar almak lazım..rıskın fazlası bırsüre sonra enkaz olur..!!!ben borsadakı paramın yuzde 75-80 nını dışarı çekıp farklı yatırımlara yonlendırdım..!!şimdi tekrardan başlangıç sermayeme dondum..yanı yenıden başlıyorum..genel konjektürde belırsızlıkler çok fazla,seçım yapılacak mı yapılacaksa nezaman gıbı sorular netleşmedi henuz,belırsızlık ortamı borsalar için herzaman sıkıntılı bir süreç olmuştur..ama şunuda bılıyoruzki ıyı şirkette uzun vadede kaybetme şansınız yok gıbı..!!sabırla tutan arkadaşlarıda tebrık etmek gerek..inşallah emeklerınızın karşılığını en kısa zamanda fazlası ile alırsınız..gesan harbıdende aşık olunabılecek bir şirket bizde o nedenle nerede olsak ve ne alıp satsak bır gözümüz hep gesanda..!!

5.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    5320 endeksde tamammı devammı yeri ordan 5000 altı gelirse ilave alacam gesanları
    çimento ve çelikler inşaatcılar tavana gidiyor
    balon patlarsa gesana yarar ytd
    Yani tek umudumuz cimentolarin patlaması ise vay halimize.

6. 225 gör 211 kapat. Yeminle karaktersiz pix bunlar. Soysuzlar

7. gunaydın gesancılar önce saglık sonra bol kazaçlı bir gun dilerim hepinize..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 491/837 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •