Sayfa 491/967 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Dün piyasa hepi topu 100 bin lot civarında nette alıcı olduğu ( rakkamı attım, tahmindir) için hisseyi % 8 aşağıya ittirdiyse bugün 100 bin lot alanın çok dikkatli olması lazım. ( ya da onun ekibinden biridir). Daha önce yazdım toptan alıp perakende satıyor, birileri aldıysa geri sattırana kadar ticareti zorlar. Bazen elbette ezber bozacaktır. Kanmayın, kandırılmayın.
    Yani kaçın buradan diyorsun

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by borsamann Yazıyı Oku
    Yani kaçın buradan diyorsun

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kimsenin kuvvetli alıcı olmaması işime gelir. Adamın içeride olduğu belli. Elindeki payların arttığını düşünüyorum.
    Kimse alıcı olmazsa en kötü ihitmalle korkunç ucuz bir fiyata verir. Ya da mecburen yukarı sürer.
    İkisine de eyvallah.
    Biz eskiler şirketlerin ne olduğunu ne olmadığını, zayıf ve kuvvetli yönlerini az çok biliyoruz. Potansiyeli de biliyoruz.
    Senelerdir de buradayız. Acelemiz de yok. Bu adamın bizden farkları şunlar, senelerce beklemez, şirketleri de yeterince tanımaz.
    Bir şey yapacaksa yapmak zorundadır. Sözün özü şu, koklayın ama içmeyin. Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Kimsenin kuvvetli alıcı olmaması işime gelir. Adamın içeride olduğu belli. Elindeki payların arttığını düşünüyorum.
    Kimse alıcı olmazsa en kötü ihitmalle korkunç ucuz bir fiyata verir. Ya da mecburen yukarı sürer.
    İkisine de eyvallah.
    Biz eskiler şirketlerin ne olduğunu ne olmadığını, zayıf ve kuvvetli yönlerini az çok biliyoruz. Potansiyeli de biliyoruz.
    Senelerdir de buradayız. Acelemiz de yok. Bu adamın bizden farkları şunlar, senelerce beklemez, şirketleri de yeterince tanımaz.
    Bir şey yapacaksa yapmak zorundadır. Sözün özü şu, koklayın ama içmeyin. Yatırım tavsiyesi değildir.
    valla hacim bu kadar varsa bizim insanımız içmeyi birak araba yıkamaya calışıyor olabilir. 2 uzerine ne zaman atsa 1-2 milyon alıyor gibi geliyor birileri ucup gidicek diye (kac kişinin toplamı milyon oldugunun onemi yok isterse 3 er lottan 1 milyon kişi alsın) her seferde aynı hikaye oluyor. bi gun insanlar yeter yedigimiz kazık diyip almayacak o zaman gider.

4. pasta rica etsem

5. Seyircimiz artar şimdi

6. Bi saman alevi daha...!!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

7. kim aldı kim sattı

8. helal olsun!!!!

Sayfa 491/967 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •