Sayfa 491/1002 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Oyak Yatırım ın halka arzı konusunda ne düşünüyorsunuz? fiyat pahalı mıdır?devamlı mesaj gelip duruyor...
    Oyak grubuna güvendim bugün 56 lot istemde bulundum. Biraz ortak satışının olmasından dolayı kararsız kaldım. Son güne bırakmıştım.
    Başkentgaz arzına ise Ensar, Kızılay muhabbetinden dolayı girmedim.

2. Sirkeci'deki Konyalı Lokantası kapanmış
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Oyak Yatırımın Müdürü,Bugün Blomberg TV de gözleri fıldır fıldır ,şirketi ballandıra ballandıra anlatıyordu..
    Açıl Sezen ,cesaret edip de sormuyor..
    Yahu müdür; Borsadaki kağıdınız Oyak yatırım ortaklığı 8.15 TL..Siz diger halka ırz edeceğiniz şirkete 18.65 TL istiyorsunuz..Bu nasıl oluyor.?.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
    Maç başlıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Oyak Yatırımın Müdürü,Bugün Blomberg TV de gözleri fıldır fıldır ,şirketi ballandıra ballandıra anlatıyordu..
    Açıl Sezen ,cesaret edip de sormuyor..
    Yahu müdür; Borsadaki kağıdınız Oyak yatırım ortaklığı 8.15 TL..Siz diger halka ırz edeceğiniz şirkete 18.65 TL istiyorsunuz..Bu nasıl oluyor.?.
    Bugün aynı kanalda Niyazi Önen konuktu. "Siz 8 ay önce 27 TL benim hissemin değeri değil geri alım yapacağım kap attığınız halde hisse 18 ye düştü hala alım yapmadınız neden?" sorusu dahi sorulmadı.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Boşluğu Kızılay kapatsın. Derviş dervişe sıra ile binermiş.
    https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...skadir-1717212
    Sayın nikrece sizde Turgg var mı? Onlarda bir alem. Dosyanın İBB ye gittiğini şuradan duyduk siye kap artı pazartesi günü.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 491/1002 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •