Sayfa 491/628 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. 10 aydan itibaren dedi

2. Ama tarih aralığı vermedi 10 ay dedi sadece

3. Teşekkür ederim.

4. 268000 lot 1.31 den açığa sat bas tahtaya bu fiyatlardan yerine koy patronun haberi olmadan bu tahtada bu fiyattan açığa satacak adamda bir okka t..ş..k olması lazım.

5. ayhan nerelerdesin...1.30-31'den aldırdın...

şükürki dün 32 den aldığımı bugün 33 den verdim..

sonrada 26 dan aldım...

6. Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Adamlarla şimdi konuştum dediği 408 bin lot un gerekli ihtiyaclari olduğu için satışını yaptıklarını söylediler bende kendilerine bilanco acimlandiktan sonra satsaydiniz tabi icerden duyunca bilançosu satış yapıyorsunuz iflas mi ettiniz deyince adam kurları one sürüyor patronun uza iletin sahtekarliginizi diye söyledim s......yuzsuzler

8. Dün üç kere şirketi aradım bir bayan çıkıyor sizi yatırımcı ilişkilerine bağlıyayım diyor ama yatırımcı ilişkileri kısmında telinizi bırakın biz size döneriz ve kimse dönmedi..Ben mart 22 de bu hisseyi aldığımda daha o zaman kafama stoklar takılmıştı ve bu yüzden aramıştım o zaman başka biri vardı ve bana stokların 6 .aydan itibaren eriyeceğini söylemişti ve çok pozitif tablolar çizmişti..Bilançoda da durum öyle görünüyordu...Sonra net tarihini hatırlamıyorum tekrar aradığımda yatırımcı ilişkileri kısmına başkasını almışlardı..Diğer arkadaşın kalp krizi geçirdiğini onun yerine işe yeni başladığını söylemişti..O da pembe tablolar çizdi siparişlerin teslimatlarının yapılmaya başlandığını söyledi vb...6 aylık kötü gelince tekrar aradığımda şimdiki kişi yani adı Murat olan biri çııktı ve diğeri yerine işe girdiğini söyledi..
    Emin olun o da stokların teslimatlarını başladığını söyledi...Sanki birileri bunlara aynı talimatı vermişti...ama içimde hep bir şüphe vardı çünkü en baştakinin söyledikleri doğru olsaydı kesin 6 aylıktada en az 1 milyon üstü kar açıklardı...Belki 9 aylığa sarktı diye düşündüm ve 9 aylığı görmeden satmamanın doğru olamıyacağını düşündüm..ama şüphe hep vardı..Çünkü kar edecek hisse 2000 den düşerken en azında 1.7-1.6 üstünde kalması gerekirdi tekrar aradığımda bu kez stokları 9 . aydan itibaren teslimata başladığını söyleyince çelişkili konuştuğunu söyledim...Ben üç dönemdir bu hissedeyim ve hep bilanço öncesi yükseliyor bilançoya yakın düşüyor birilerine karı mı sızdırıyorsunuz dedim.. öyle bir şey yok dedi...Yani anladım ki o kişiye ne diyorlarsa o da onu söylüyor..
    Ben diyorum ki burdan yazmakla olmuyor kim gelmek istiyorsa direk şirkete gidelim nedir durum yerinde görelim ve konuşmaları da rapor edelim...Kafamızdaki soruları soralim..Gelmek isteyenler sorularını hazırlasınlar sonra bunları birleştirip yönetim kuruluna sunalım...Görüşleriniz varsa buraya yazın ona göre ortak bir karar alalım..

Sayfa 491/628 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •