Sayfa 492/628 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. 260 dahili murat in

2. Spk bunları iştiraklere para aktarmaktan dolayı uyardı.. bunlar böyle şirketlerdir borsaya açtıkları şirketin içini iştiraklere boşaltır sonra bir bedelli yapar zavallı Ky den parayı toplar kasayı doldurur sonra yine içini boşaltır..
    Patronda bedelliye girdi maliyeti benden yüksek dersin

Şirkete olan güven sıfıra inmiş durumda bakın %80 değer kaybetmiş bir açıklama yaptı mı Yok.
    Adam emkelin fabrikasını bilr kendi şirketine kiraya vermiş bakkal kirasına
    Bu şirkete hissenin varsa o mal sizinde oluyor..

1.24 olmuş Ben almaya korkuyorum ..ki ben şirketin yönetim anlayışının değiştiğini artık üretmeye para kazanmaya başladığına inan biriydim.. yazık valla şirkete güvenen insanlara çok sağlam çaktılar..

Hele kendi mallarını satmaları tam bir O.çocukluğu oldu..işte tam o haberle satmanız gerekiyordu..

3. Evet 10,15 gun icinde kimler sirketi ziyaret etmek istiyorsa bulusalim ve gidelim.Teknik detaylardan anlamam ama 6 yillik emkelzede olarak once gitmek isteyenler kimler ortaya ciksin.sayi belli olsun.sonra tlf yazalim.gidecegimiz tarihi buraya yazmayalim.tlf birbirimize soyleyelim.Ben varim.

4. Yatırım finans hissede at koşturuyor satışlar alışlar hepsi kendisi kağıdı aşşagı baskılıyorlar..
    Spk ya bunu şikayet edin..
    Şirketi arayanlar boşuna arıyorsunuz ... ama rahatsız edin yinede hırsızları nazik olmayın paranızı çalıyorlar

5. EMEK hırsızları

6. 1 34 e kafayı atıp gelmesi hiç hoş olmadı bence sn yatırımcı x bize laf etti ama bunlar küfürden başka bi şeyi haketmiyorlar

7. Bir aydır her gün %3cakılıyorsun, cıkarken böyle cıksaydın ya g....veren.SABIR SABIR SABIR bir senedir yok ucuz yok çok yatmış yok hareketi yakın senin yaptığın yapacacağın hareketin içine s....yım.1,16 ya gelmezsen 7 ceddini s...yim.

8. 1,23 yandı

Sayfa 492/628 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •