Sayfa 492/1002 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

burada insanlar günde milyon adet aşıdan bahsederken
    kendimi bağlayıp haziran sonuna kadar nüfusun yarısını aşılasınlar
    bir daha yazmam dedim, 2. aşılarda ortaya çıkacak sorunu da anlattım
    kamuda

Son iki entry bana ait değil zeka ve okuma özürlü birine ait.

Paylaş

Yazdır

Türkiye’de son haftalarda hız kazanan aşılamada 41 milyon doza ulaşıldı. Sağlık Bakanlığı verilerine göre Türkiye’de bugün itibariyle 41 milyon 817 bin 149 doz Corona virüsü aşısı yapıldı.

Yapılan aşılardan 27 milyon 389 bin 114'ü ilk, 14 milyon 428 bin 35'i de ikinci doz aşı olarak yapıldı. Türkiye'de Alman BioNTech firmasıyla yapılan anlaşma sonrasında aşılamada hız kazandı. Mayıs ayına kadar sadece Çin’in Sinovac aşısını yapan Türkiye’de şu an mevcut tedarikler sayesinde yoğun biçimde BioNTech aşısı yapılıyor. Türkiye’de son dönemde günde ortalama 1 milyon doz aşı yapılmaya başlandı.

Bakan Koca, son 24 saatte yapılan aşı sayısını açıkladı ...https://www.sozcu.com.tr › Sağlık
    4 gün önce — Koca, Twitter hesabından "Son 24 saat içinde 1 Milyon 582 Bin 232 doza ... önceki günle ilgili yaptığı açıklamada "Her 1 milyon kişide günlük aşılama ... Bakan Koca, Twitter'dan yaptığı yeni paylaşımda 1.5 milyonuncu doz

Bak 4 gün önce sağlık bakanı ne demiş, bir günde 1.5 milyon doz aşı yaptık diyor adam.Gerçi sende okuma anlama sıkıntılı ya neyse.Gördün mü aşılama kapasitesini,atıp tutuyordun günde 80 bin doz yapılıyor 1 milyon nasıl yapılacak falan diye.Bilmediğin konularda ahkam kesme.

6. Ben de fiyatı astro rakamlarda olmasına rağmen bu Paramount otelde parayla kalan olduğunu zannetmiyorum .

Otel başından lanetli parayla yapılmış sürekli biri kalkıyor , öbürü çöküyor üzerine , orta malı olmuş , bu nasıl düzen kim nasıl ele geçirir , el değiştirir sürekli ve Veysi Kıvılcım ile Satrançta ki ROK nasıl burada parasız yatarlar ,burası yoksa ROK un iyi bildiği ve bir ara TV de dilini tutamayıp anlattığı hizmetleri de veriyor mu ? yani sere serpme kahvaltı falan demek istiyorum , fiyata herşey dahil konsepti mi hakim???

7. kara cahil aylar önce beni red listesine aldığını iddia etmişti
    lakin adamın sözü ve şahsiyeti o kadar ucuz ki hala yazdıklarımı okuyup cevap yetiştiriyor
    sonunda ne olur sen beni red listesine al, ben yapamıyorum diye ağladığı kayıtlarda mevcut..

Hey allahım o konuyu da açıklamıştım ama sende sade zeka değil hafıza problemi de var.Ben senin her entryne bakıyorum ,senin entrylerin şahıs red listenizde okuyamazsınız ibaresi ile bende gözüküyor.Ama entry i oku opsiyonu da var.Ben acaba bana dair bir havlama var mı diye bakıyorum diye daha önce yazmıştım.Ben seni benim yazılarımı okuma diye yasak listeme aldım ama boş çabaymış,bugün kaldırdım yasağı artık rahatça okursun.Bunları açıkladığım eski entry mi alıntı yapayım mı hatırlamadıysan onu da alıntı yapabilirim iki dakikada istermisin.

Sayfa 492/1002 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •