Sayfa 492/1002 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

İlk pide diye okuduydum fon çıktı.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2. İnternetten ufak bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Sahipleri kimdir falan diye. ben öyle yaptım.

Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Re-Pie Portföy güvenilir midir arkadaşlar? İlk defa görüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Haftasonu getirisi epey iyi gelmiş. Enterasan. %0,7086

Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Tefas üzerinden alıyorsan sorun yok.

4.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Haftasonu getirisi epey iyi gelmiş. Enterasan. %0,7086
    Hafta sonu değil cuma günkü getirisi o. Şu an gayet güzel giden bir fon. Popülerliği arttıkça ve burada konuşulmaya devam edidikçe getirileri düşmeye başlayacaktır hiç sekmez.

5. ipb'den rpd'ye geçmek mantıklı görünüyor ille değişken fonda ısrarlı olanlar için.

6.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    İnternetten ufak bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Sahipleri kimdir falan diye. ben öyle yaptım.
    Yaptım ama bundan ne anlamalıyım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 7 yıldan sonra, hsyf'lerin artık relatif olarak endeksi geçememeleri, döviz bazlı fonlarımın da usdtry getirisi altında kalması nedeniyle yarın elimdeki tüm yatırım fonlarını satıyorum. Başka bir yatırıma yönlendireceğim. Bahsettiğim relatifler olmadığı müddetçe benim için artık bu tür bir yatırım anlamlı değil. Maalesef elimdeki 4 hsyf'de muazzam kötü gidiyor endekse kıyasla son 4-5 aydır. Benim tahammülümü aştı. Endeks %50 düştüğü dönemlerde bile tutmuştum. Çünkü elimdekiler %40 düşmüştü. Ancak ne oldu bilmiyorum her ay düzenli endeksin altında kalmaya başladı. Dediğim gibi endeks onda birine düşse yine tutardım. Ancak endekse relatif olarak kaybettiler güçlerini.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    7 yıldan sonra, hsyf'lerin artık relatif olarak endeksi geçememeleri, döviz bazlı fonlarımın da usdtry getirisi altında kalması nedeniyle yarın elimdeki tüm yatırım fonlarını satıyorum. Başka bir yatırıma yönlendireceğim. Bahsettiğim relatifler olmadığı müddetçe benim için artık bu tür bir yatırım anlamlı değil. Maalesef elimdeki 4 hsyf'de muazzam kötü gidiyor endekse kıyasla son 4-5 aydır. Benim tahammülümü aştı. Endeks %50 düştüğü dönemlerde bile tutmuştum. Çünkü elimdekiler %40 düşmüştü. Ancak ne oldu bilmiyorum her ay düzenli endeksin altında kalmaya başladı. Dediğim gibi endeks onda birine düşse yine tutardım. Ancak endekse relatif olarak kaybettiler güçlerini.
    hangi yatırıma yönlendirmeyi planlıyorsunuz?

Sayfa 492/1002 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •