Sayfa 493/1252 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar arada borsaya bakın derim .Mevduatdaki parçalı paranın 250 k sı ile dün HALKBANK almıştım.Sadece 1 günde 17 k para kazandım .Yani arada çıkan fırsatları değerlendirin tek bir yere takılmayın .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Heyetten olumsuz haber çıkarsa eksiye düşer, olumlu haber alınırsa daha da para kazanırsınız.

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    +3 reel almak icin 500 bp gerekli de yaparlar mı cok zor izin vermez.

3.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    bazı sitelerdeki hesap hassas değil. örnek olarak bu site. şu anki verilerle yield %15.51 olması gerekirken %15.21 gösteriyor. belki bid/ask arasındaki farktandır tabi onu bilemem...

Yıllık ödeme sayısı : 2 yazıyor ama kupon faizi %4.75 ben bu yüzden 2x%4.75 almışım. Ama sanırım 2 adet %2.375'lik ödeme şeklinde olacak. O zaman yıllık %4.75 kupon faiziyle %15-%17 arası bir değere geliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Heyetten olumsuz haber çıkarsa eksiye düşer, olumlu haber alınırsa daha da para kazanırsınız.
    Beklentim olumlu olması yönünde ..Risk aldık hemde borsadaki belki en riskli kağıt ancak risk almadan kazançda ortada ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Geçen yüzyılın tuzağı: Temel rezerv paraya endeksli ekonomiler
    http://www.milliyet.com.tr/yazarlar/...temel-2720227/

.....Sancılı da olsa, tam dışa açık, sermaye giriş çıkışlarının sonsuz serbest olduğu ve bağımsız para politikasının uygulandığı ekonomiyi inşa ediyoruz. Burada tabii ki kur, teknik olarak da siyasi olarak da bir hedef olamaz. Teknik olarak hedeflememiz gereken rekabetçi, açık, teknoloji verimliği yüksek bir ekonomi, sürdürülebilir bir büyümedir....

Sonunda ağızlarındaki bakla çıktı.Mevduatçılara geçmiş olsun.
    bizde bağımsız serbest aklımızı kullanırız

6. mevduatçının birikimini düşük faiz ile "çalacağız" diyorlar. hatta çaldık-çalacağız.. peki mevduatçı bunu seyredecek mi?

7. Yani benim.anladigim usdtry 10 da olsa önemli değil

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. dün bloombergde küresel piyasalarda sayın burak kanlı yapılması gerekenleri faizin artması gerektiğini söyledi ! sen bunu nasıl söylersin diye hem diğer yorumcu hemde program sunucusu tarafından adeta baskı altına alındı ! faiz kelimesine bile tahammül yok

Sayfa 493/1252 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •