Sayfa 493/607 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 4852 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. 21.50
    Şelale formasyon diplemesi

2.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Bu sene bir de pandemi dönemine geldiği için hocam insanlar pandemi derdine hindi almayı es geçmiştir dolayısı ile satışlarda azalma olduysa ondan kaynaklı olabilir.

Çamlı yemin satışları düşmemiş hocam. Aksine artmış. O yüzden bu zarar işlerin kötü olmasından değil tamamen kağıt üzerinde stok değer düşüklüpünden fiktif olarak gerçekleşmiş. Yani sene içinde düzelecek bir zarar bu.

Yoksa zaten çamlı yemin satışlarının düşmesi zor bir durum. Çünkü sattığı ürünler o kadar elzem ki , petun ve pınar sütün satışları düşse bile Çamlı yemin satışları çok düşmez çünkü piyasa balık ve yem de satıyor. Zaten petun ve pınar sütün de satışlarında düşme yok.

Petun , 100 kişi daha işe aldığına göre , sanırım daha fazla et işleme planları da var. Yani petun %65 olan kapasite kullanım oranını bu sene arttıracak gibi görünüyor.

3. Her gün her gün basıyor derdi ne bunun Kaşar holding yine yanıltmadı sn. Force demişti ya, bunlarla uğraşılmaz harbiden uğraşılmaz.

4. 1 temettü bana, 2 temettü tahtacıya.

5. Yatırım fonlarının şokunu atlatamamıştır.Dün sanki tahtayı kendi akışına bıraktı.

6. Yalnız fon alışı bilançodan önce oldu.Fonu yönetenler ne düşünüyor acaba bilançodan sonrası için.

7. 200 günlük ortalamaya tekrar değmeden rahat etmeyecek herhalde...

8.  Alıntı Originally Posted by Haggar Yazıyı Oku
    200 günlük ortalamaya tekrar değmeden rahat etmeyecek herhalde...
    Bende ona bakayım diyordum dün investingin web sayfası açılmadı ,unuttum kaldı

Sayfa 493/607 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •