Sayfa 493/1001 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aslında borsada da satışı yapınca paranız 2 gün sonra hesabınıza geçiyor galiba, ama hiç değilse kaça sattığınızı biiyorsunuz.
    Hisse senedi işlemlerinde alış ve satış T+2'de gerçekleşiyor evet. Fonda kör fiyatla işlem yapıyorsunuz o kısım tedirgin ediyor insanı. Alış emri verdikten sonra düşsün istiyorsunuz. Satış emri verdikten sonrada yükselsin de yükselsin istiyorsunuz. Böyle de bir heyacanı var

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Pazartesi hisse ağırlıklı, özellikle BİST 30 ağırlıklı fon alınabilir, önümüzdeki hafta getirileri iyi olacak gibi.
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Biraz daha seri alınıp satılabilseler güzel olcakta, alım T+1 satış T+2 galiba
    Oda sıkıntı.
    Myfinans alemsin, algi mi yapiyorsun , olta atip milletin dusuncelerini mi ogrenmek istiyorsun.. harbi senin portfoyun nedir ? Onceki iki mesajin ile sonraki iki mesajin birbirinin tam ziddi ekonomik bilgilerin guzel lakin bir onceki dedigin digerini aninda notrlestiriyor )

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Myfinans alemsin, algi mi yapiyorsun , olta atip milletin dusuncelerini mi ogrenmek istiyorsun.. harbi senin portfoyun nedir ? Onceki iki mesajin ile sonraki iki mesajin birbirinin tam ziddi ekonomik bilgilerin guzel lakin bir onceki dedigin digerini aninda notrlestiriyor )
    Valla hiçbişey yapmıyorum, şu ekonomik ortamda doğru yön bulanı tebrik ederim.
    Daha düne kadar S-400 yaptırımı bekleyenler bugün sabah uyandılar bir baktılar ki ne yaptırımı, tam tersine övgü var Türkiye'ye.Dolar 15 kuruş düşmüş serbest piyasada.
    Gelişmeler 1 saatte değişebiliyor.
    Bizde burda tatil günü fikir jimnastiği yapıyoruz.
    El elden üstündür, iyibir fikri olan varsa istifade ederiz.

4. Bu piyasada kimsenin sozunu dikkata almayin.
    Kendin biliyorsun gome bilirsin bilmezsen kendi isine bak!

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Daha önce hiç yapmadığım bir işlem Sn.NewsTR. 1 aylık sürede %4 gibi bir kazanç PPF'ler ile karşılaştırdığınızda cazip gözüküyor. İşlem ayrıntılarını yatırım danışmanından öğrenmek gerekli . Cuma soracaktım fakat vaktim olmadı. Cuma kapanış 7.81 olmuş bu arada getiri %3.9'a düşmüş oluyor bu durumda.
    Evet 3,9 da iyi rakam şuanda.
    Girip göreceğiz

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evet 3,9 da iyi rakam şuanda.
    Girip göreceğiz
    Şimdi baktım tekrar 7.81 satış fiyatı, piyasa fiyatından emir verirseniz 7.82'den alabileceksiniz. Tabi Pazartesi bu fiyat değişmezse.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Valla hiçbişey yapmıyorum, şu ekonomik ortamda doğru yön bulanı tebrik ederim.
    Daha düne kadar S-400 yaptırımı bekleyenler bugün sabah uyandılar bir baktılar ki ne yaptırımı, tam tersine övgü var Türkiye'ye.Dolar 15 kuruş düşmüş serbest piyasada.
    Gelişmeler 1 saatte değişebiliyor.
    Bizde burda tatil günü fikir jimnastiği yapıyoruz.
    El elden üstündür, iyibir fikri olan varsa istifade ederiz.
    Piyasalar kapalı 15 kuruş nerde düşmüş ki, ing şu an 88 satarken 69 alıyor kapalı piyasalarda normal marj, abd tarafında değişen bir şey yok satan boşa satar, yaptırımlara kongre karar verir onların tavrını görmek laxım 5.72 altını beklemiyorum ama milleti panikletmek için görülebilir oralara gelirse biraz daha fon satıp dolar alacağım ben.

8.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Piyasalar kapalı 15 kuruş nerde düşmüş ki, ing şu an 88 satarken 69 alıyor kapalı piyasalarda normal marj, abd tarafında değişen bir şey yok satan boşa satar, yaptırımlara kongre karar verir onların tavrını görmek laxım 5.72 altını beklemiyorum ama milleti panikletmek için görülebilir oralara gelirse biraz daha fon satıp dolar alacağım ben.
    İstanbul döviz büfeleri ve tahtakale anlık fiyatlar.
    Serbest piyasa kapanmaz.

Sayfa 493/1001 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •