Sayfa 496/634 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5072 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Satın satında 300 TL altına düşsün bizde düştüğünde alalım

KAP'ta YKB Yatırımın yer verdiği açıklama;

Kent Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sermayesinin 28.977.661 TL'den 220.000.000 TL'ye artırılması sebebiyle nakit karşılığı ihraç olunan 191.022.339 TL sermaye artırımında yeni pay alma haklarının kullanımı sonrası kalan ve 28.09.2020 – 29.09.2020 tarihlerinde Borsa İstanbul A.Ş. birincil piyasasında satışa sunulan 1.229 TL nominal değerli payların %5'inden fazlasını alan gerçek ve tüzel kişiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Kalan 0,912 lot altı tutar Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'ye virman yoluyla satılmıştır.

Satışa Sunulan Sermaye Piyasası Aracının %5'inden Fazlasını Alan Gerçek/Tüzel Kişiler
    Adı veya Unvanı

TOLUN KUDALOĞLU
    580
    % 47,19
    Kendi Nam ve Hesabına

CEM ERKAN
    200
    % 16,27
    Kendi Nam ve Hesabına

OĞUZKAĞAN CAN
    65
    % 5,29
    Kendi Nam ve Hesabına

MEHMET FATİH ARSLAN
    63
    % 5,13
    Kendi Nam ve Hesabına

3. Beyler bi soru sorucam cevaplayan olurmu acaba..
    Kent sermaye arttırımına gitti ve gerçekleşti..
    Sermaye arttırım açıklaması yapıldığında hisse ne kadardı..
    Sermaye arttırım başvuru tarihi nedir
    Başvuru onay tarihi nedir
    Kaç tl den sermaye arttırımına girmiştir..
    Bu soruların cewabını verebilcek biri warmı acaba

Bu internet sitesi ile kent forumundaki sayfalarda; hazır bilgi isteyene ve kendi yatırımını araştırmakla sorumlu olduğu konularda bile gerçekten çok aydınlatıcı bilgi var.
    Kentin KAP'ta yer alan son bildirimi aşağıdaki linkten ulaşılabilir.Saygılar YTD.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/878203

5.  Alıntı Originally Posted by buraktuncaoglu Yazıyı Oku
    Sürekli tahtacı, spek falan deniyor. Son 2 ayın AKD da ben bir spek gibi alım yapan göremiyorum. Alanlar satıp çıktı zaten (En son A1 yüklü kaçtı, arada Meksa vs çöplerde var tabi)
    Ben bu tahtanın bir sahibi olduğunu düşünmüyorum. Kent'in problemi tam olarak bu zaten. Anlık reflekslerle KY dibe sürüp günlerce 300-500 lotla kan kusturuyor tahtaya. Tahtanın bir sahibi olsa buna izin vereceğini sanmıyorum. Buna güzel bir örnek vereyim: geçtiğimiz haftalarda bir cuma günü meksa tabandan (376 dı sanırım) 10000 lot alış yaparak tahtayı uyandırmıştı. Aldığı hisseyi 420 bandına kadar parça parça satmaya başladı ancak satış yiyince ve maliyetinin altına inince tahta hemen 3700 lot daha aldı ve yükseltti hisseyi. Sonrasında onuda 400-410 arasında sattı.
    Ezcümle sıkıntımız tahta sahipsiz. Adamın biri 250 lot satış yapıyor. Toplasan 100bin TL değil, bizim KY balina mal satıyor aman kaçalım diye peşinden 250 daha kendi satıyor. Kademeden izliyorum. İstisnasız ortalama üzeri denilebilecek her satışta bu oluyor.
    Buraya sahip çıkacak, tahtayla bu kadar kolay oynanmasına izin vermeyecek biri lazım. Yoksa bu kepazelik sürer gider.
    Sorun spek değil, sorun spek olmaması.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum bravo
    şu forumda tarafsızca bir yorum gördüm aslınada yorum bile değil doğru bir tespit gördüm..
    sırf elinde hisse var diye çıkacak uçaçak diye gazlamayan tarafsiz bir TESPİT..
    Bende senin bıraktığın yerden ekleme yapayım;
    gecen sayfalarda yazdım ama anlatım dilim sade olmadığından anlaşılamadı yazdıklarım.
    senin tespitini destekleyen tespitim kent son spk karıyla hiseeye yatırım yapan kişi ve kurumlardan çok al verci-kisacı larla bugun alan yarın satanlarla günlerini aşağı baskıyla tamamlamakta.
    ez cümle ;kent yönetimi borsa kotundaki kararını vermeden tahtaya sahip çıkılacağını sanmıyorum ..
    görüşlerim beni bağlar YTD

6. 1 eylülden itibaren 26 iş gününde 16 kez dip gördü hisse. Bunun bir kısmında tahta bozdu, bir kısmında artıya geçti ama verdiği sınav bu. Geldiğimiz noktada ortaya çıkan sonuçlar şu ;
    1-Hissede 300-330 bandı alım bölgesi olarak sekillendi
    2- Bilançoya daha 1 aydan fazla zaman olduğunu düşünürsek eğer - ki öyle
    haber akışı olmadan eski seviyesine gelmesi çok zor olacak (gelmez demiyorum)
    3- Hisseyi alan balinalar çok kısa süre içerisinde ellerinden çıkarıyorlar. O nedenle tahtayı en az 3 gün yönetecek ciddi hacimli bir ağa ya ihtiyacımız var
    4- Eskiler bir bir dokuluyor. Tahammül kalmadı artık tahtaya. Bugün Osmanlı'dan satılan 1700 lotun maliyeti 738 (bölünme öncesi) ( satanı biliyorum ama o ben degilim) —maliyetliler yavaş yavaş tükenecek bitecekler inşallah. (ben hariç)
    5— Cezaların kalkması tahtada birşey değiştirmeyecek çünkü peşine pazar değişikliği belirsizliği var. Şirketten bir açıklama gelmezse ki gelmeyecek tahtanın işi çok zorbu noktada. O zamana kadar kesinlikle beklemeyi düşünmüyorum.
    6- Birkaç gündür Vakıf'taki ağanın pozisyonu önümüzdeki 1 haftayı belirleyecek muhtemelen
    7- Ben en kötü senaryonun yaşandığını ve 300 altının kesinlikle kalıcı olmayacağını dusunenlerdenim. Beyaz atlı prensimin 20000 lot kaldırarak ilgiyi tekrar tahtaya çekeceğine inancım tam
    Eger bu olmazsa ki olmama ihtimali yüksek ya hisseyle nikah kiyilacak yada inceden uzayacak insanlar.
    8- sasa geri dön.

Saygılar,

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. [QUOTE=buraktuncaoglu;4820426]1 eylülden itibaren 26 iş gününde 16 kez dip gördü hisse. Bunun bir kısmında tahta bozdu, bir kısmında artıya geçti ama verdiği sınav bu. Geldiğimiz noktada ortaya çıkan sonuçlar şu ;
    1-Hissede 300-330 bandı alım bölgesi olarak sekillendi
    2- Bilançoya daha 1 aydan fazla zaman olduğunu düşünürsek eğer - ki öyle
    haber akışı olmadan eski seviyesine gelmesi çok zor olacak (gelmez demiyorum)
    3- Hisseyi alan balinalar çok kısa süre içerisinde ellerinden çıkarıyorlar. O nedenle tahtayı en az 3 gün yönetecek ciddi hacimli bir ağa ya ihtiyacımız var
    4- Eskiler bir bir dokuluyor. Tahammül kalmadı artık tahtaya. Bugün Osmanlı'dan satılan 1700 lotun maliyeti 738 (bölünme öncesi) ( satanı biliyorum ama o ben degilim) —maliyetliler yavaş yavaş tükenecek bitecekler inşallah. (ben hariç)
    5— Cezaların kalkması tahtada birşey değiştirmeyecek çünkü peşine pazar değişikliği belirsizliği var. Şirketten bir açıklama gelmezse ki gelmeyecek tahtanın işi çok zorbu noktada. O zamana kadar kesinlikle beklemeyi düşünmüyorum.
    6- Birkaç gündür Vakıf'taki ağanın pozisyonu önümüzdeki 1 haftayı belirleyecek muhtemelen
    7- Ben en kötü senaryonun yaşandığını ve 300 altının kesinlikle kalıcı olmayacağını dusunenlerdenim. Beyaz atlı prensimin 20000 lot kaldırarak ilgiyi tekrar tahtaya çekeceğine inancım tam
    Eger bu olmazsa ki olmama ihtimali yüksek ya hisseyle nikah kiyilacak yada inceden uzayacak insanlar.
    8- sasa geri dön.

Saygılar,

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app

Dostum inan senin tespitlerine tamamen katiliyorum ama 7 tanesine.
    Fiyat iner cikar hersey olur .
    Ama seninde dedigin gibi kent firmasi dahil hisse ye sahip cikan yok.
    Olurmu peki..
    Bence genel kurul olmadan ana ortak ne yapacagini kapla bildirmeden (bence son gune kadar bekleyecekler)
    Hissede ayilar hakim olur. Gibi YTD

Sayfa 496/634 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •