Sayfa 496/746 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    batmazsak amk spor bundan sonra bulduğum doları satıp hisse alırım.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2. Bu piyasanın en sağlamı nuhcm dur.işlerimin yoğunluğundan pek giremiyordum bizimkisi uzun meşaketli bir yol çalıların arkasında beklemeye devam 😊

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    batmazsak amk spor bundan sonra bulduğum doları satıp hisse alırım.
    Kentuf dostum sende de ne bitmeyen para varmış köşe oldun nuhumuzdan paraları saymak için para sayma makinesi alalım sana

Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Hazırlanıyor gibi kulağını tıkamış tüm laflara

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    BGC PARTNERS' in aldığı mallar buhar oldu. Bulamadım kime virmanladığını. Adamlar sıfır elde ve sıfır takasta.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    Kentuf dostum sende de ne bitmeyen para varmış köşe oldun nuhumuzdan paraları saymak için para sayma makinesi alalım sana
    Darphane var köftehorda! Otoparklar hergün basıyor parayı maşallah
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    BGC PARTNERS' in aldığı mallar buhar oldu. Bulamadım kime virmanladığını. Adamlar sıfır elde ve sıfır takasta.
    Yanlışım varsa düzeltin lütfen oğuz bey takas işlemleri T+2 günde yansıyor yani yarın baktığımızda BGC nin elinde görürüz malları veya kime virmanladıysa onun elinde.

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Yanlışım varsa düzeltin lütfen oğuz bey takas işlemleri T+2 günde yansıyor yani yarın baktığımızda BGC nin elinde görürüz malları veya kime virmanladıysa onun elinde.
    Haklısın dost, dalgınlığıma geldi. Yarın güncellerim durumu.

8. Ahmet Eskiyapan son kurşunuda attı sanırım 50 lot alış nedir arkadaş ,
    Bu işlemden sonra ne desek ne anlatsak boş adam varını yoğunu gömdü belliki.

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 496/746 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •