Sayfa 496/925 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku

Görüyorsunuz başka söze gerek yok 656 milyon USD Razi
    Bugün Gübre Fabrikaları 148 milyon USD

Amerikalı küçük bir yatırımcı istese bugün alır bu fiyata kocaaaaa 2 fabrikayı.....
    Ortak belkide amaçları şirketi bu fiyatlardan veya daha aşağıdan birilerine peşkeş çekmek

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. maden şehrinde büyüdüm....devlete ait bakır fabrikası vardı....son yıllarında maden yok kapanacak diye kamuoyu alıştırıldı...ilçe maden yoksa çalışacak değil ya diye tepki göstermedi.....sonrasında cengiz holdinge karadeniz bakır işletmeleri satıldı....bakır yoktu diye millet kandırıldığı için tepkide vermedi....sonuç cengiz holding yok pahasına fabrikayı aldı....2003-2004 yıllarında oldu bu iş..o gün bugün tam gaz fabrika çalışıyor uzun yıllarda çalışacak deniyor...olmayan bakır bir anda var oldu...gübretaş zarar gösteriliyor sonu malum bu çakal şirketin eline düşerse yılların şirketi hiç şaşırmamak lazım....karadeniz bakır işletmeleride çok eski fabrikaydı ama satıldı....bu şirket çok kaliteli bir şirket ama yönetenler hep zayıf oluyor....

şu fiyatlara gözü kapalı al derdim eskiden ama sırf yönetim yüzünden bu hisseden uzak duruyorum....bu fiyatlar normal şartlarda çok komik rakamlar...alanın kaybedemeyeceği rakamlar ama bu yönetim olduğu sürece emin değilim...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    maden şehrinde büyüdüm....devlete ait bakır fabrikası vardı....son yıllarında maden yok kapanacak diye kamuoyu alıştırıldı...ilçe maden yoksa çalışacak değil ya diye tepki göstermedi.....sonrasında cengiz holdinge karadeniz bakır işletmeleri satıldı....bakır yoktu diye millet kandırıldığı için tepkide vermedi....sonuç cengiz holding yok pahasına fabrikayı aldı....2003-2004 yıllarında oldu bu iş..o gün bugün tam gaz fabrika çalışıyor uzun yıllarda çalışacak deniyor...olmayan bakır bir anda var oldu...gübretaş zarar gösteriliyor sonu malum bu çakal şirketin eline düşerse yılların şirketi hiç şaşırmamak lazım....karadeniz bakır işletmeleride çok eski fabrikaydı ama satıldı....bu şirket çok kaliteli bir şirket ama yönetenler hep zayıf oluyor....

şu fiyatlara gözü kapalı al derdim eskiden ama sırf yönetim yüzünden bu hisseden uzak duruyorum....bu fiyatlar normal şartlarda çok komik rakamlar...alanın kaybedemeyeceği rakamlar ama bu yönetim olduğu sürece emin değilim...
    Ortak hem güzelce anlatıyorsun bakır yok diyerek algı oluşturup fabrikayı yok parasına satın aldıklarını ve üstüne bu fiyatlardan bu şirketten uzak duruyorum diyorsun.
    Adamların istediğide bu. Çöp seviyesinden sinir harbinden yenik düşenlerin sattıklarını sadece kendilerinin alması. Gübretaşı malum şirkete peşkeş çekerlerse hiç garipsemem. Ne de olsa milletin a... koyacaz diyen malum şirket şu an rakibimiz oda gübre pazarında olacak.
    Hem adamların şirketinin önünü açmak lazım o kadar yatırım yapmışlar para kazanıp milletin a... koymaları lazım. Bunu da gübretaşı batırarak yapabilirler mesela. Batmış gübretaşıda malum şirket alır güzel güze a... koymaya devam ederler...

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak hem güzelce anlatıyorsun bakır yok diyerek algı oluşturup fabrikayı yok parasına satın aldıklarını ve üstüne bu fiyatlardan bu şirketten uzak duruyorum diyorsun.
    Adamların istediğide bu. Çöp seviyesinden sinir harbinden yenik düşenlerin sattıklarını sadece kendilerinin alması. Gübretaşı malum şirkete peşkeş çekerlerse hiç garipsemem. Ne de olsa milletin a... koyacaz diyen malum şirket şu an rakibimiz oda gübre pazarında olacak.
    Hem adamların şirketinin önünü açmak lazım o kadar yatırım yapmışlar para kazanıp milletin a... koymaları lazım. Bunu da gübretaşı batırarak yapabilirler mesela. Batmış gübretaşıda malum şirket alır güzel güze a... koymaya devam ederler...
    Bende onların a ........koyım elimden birşey gelmiyor ancak bukadar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İhtiyacınız olmadıkça satmayın arkadaşlar. İnatsa inat, savaşsa savaş, kana kan dişe diş. Bu sırtlanlara birikimlerinizi yedirmeyin. Ben elime para geçtikçe alıyorum. Maliyetim 3,25 civarı. Artık analizin filan anlamı yok. Şu anda bu hissede savaş zamanı. Ucuza bu onun bunun çocuklarına yedirmeyin hisselerinizi. Fiyata bakmayın izlemeyin unutun buradaki parayı. Mal toplayamadıkça daha sinirlenecekler agresifleşecekler. Hepinize iyi hafta sonları. Canları sıkmayalım.

6. bunun izahı nedir?
    Yetti artık diyenin malı itinayla alınır.

7. http://fertilizerworks.com/sites/def...ber%202018.pdf

haftalık üre fiyatları.........

8. Bugün de biraz alım yaptık maliyet 3,15 civarı oldu 😎 ben rahatım. Toplama derdinde olan düşünsün. Her yerden alırım param oldukça.

Sayfa 496/925 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •