Sayfa 496/653 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5222 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kim kimi neyi gazlıyor göreceğiz sayın Junge.Gerçi beni bilirsin ben gaz değil jet yakıtı kullanırım.Onlar benim kadar mı biliyor bu işi?Hiç sanmam.
    Kendimizi kandırıyoruz, bir inat uğruna bekliyorum, 2018 deki 3,5$ maliyetime bir kez yaklaştı, hayal gibiydi, bırak kar etmeyi acaba zararımızı çıkarmak için kaç yıl daha beklemem gerekecek.

Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    spk bülteni bedelsizi onayladı hayırlı olsun
    spk yememiş içmemiş sabah 06.23 de onaylamış. takdire şayen bir efor

3.  Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    spk yememiş içmemiş sabah 06.23 de onaylamış. takdire şayen bir efor
    KAP: [ ] SERMAYE PİYASASI KURULU SPK Bülteni

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1186255
    Dosyalar:

SPK Bülteni 2023-08-16
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Aselsan Hissesi yeni hedef Hedef Fiyatlar verilmiş

Vakıf Yatırım : 85,70 TL
    Oyak Yatırım : 90,30 TL
    İş Yatırım : 95,00 TL
    Galata Menkul : 84,00 TL
    Ak Yatırım : 93,00 TL
    TEB Yatırım : 108,42 TL
    Şeker Yatırım : 95,00 TL
    Ata Yatırım : 95,86 TL
    Halk Yatırım: 102,68 TL
    Yatırım Finansman: 85,00 TL

https://parafesor.net/aselsan-asels-...ni-hedef-fiyat

5.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Kendimizi kandırıyoruz, bir inat uğruna bekliyorum, 2018 deki 3,5$ maliyetime bir kez yaklaştı, hayal gibiydi, bırak kar etmeyi acaba zararımızı çıkarmak için kaç yıl daha beklemem gerekecek.
    Umut gariban ky nin ekmeği be sayın Junge umut işte bizimkisi naparsın.

Operasyonu yapan karşı taraf isterse Devlet+Jöleli+Mübarekler+Cem+Vali+Damat hepsi bir olsun. Hiçkimse piyasadan büyük değildir.

O hedefleri hepsi * 2 yapsa o da belki. He bana yetmez o başka.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Umut gariban ky nin ekmeği be sayın Junge umut işte bizimkisi naparsın.

Operasyonu yapan karşı taraf isterse Devlet+Jöleli+Mübarekler+Cem+Vali+Damat hepsi bir olsun. Hiçkimse piyasadan büyük değildir.

O hedefleri hepsi * 2 yapsa o da belki. He bana yetmez o başka.
    Mnatık hataları içindesin, siyaset yapmayın diyorlar ama, böyle bir mantık hatası içinde siyaset olmadan nasıl doğru görülebilir, " ÜLKENİN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMUN OLUMLU YADA OLUMSUZ, TÜM SORUMLUSU BU ÜLKEYİ 21 YILDIR TEK ELDEN YÖNETEN AKP HÜKÜMETLERİ VE BAŞTA ERDOĞANDIR" başka yerde sorumlu arama.

7. O dediklerin 4500 endekste 3500 olacak diye sattı. Gördüler ne olduğunu. Finansal piyasalar farklı bir olgu.Sen 10-20 senede bir olan trendi göremezsen ondan sonra Siyasetin gurusu olsan kaç yazar.Ben pek mantık hatası yapmam.Bu işte bazen ya pozisyondasındır ya da değil.Bazı zamanlar vardır pozisyonda olmamanın bedeli ağırdır.

8. Tahtacı abi seni gerçekten tebrik ederim. Ama boşa tırmalıyorsun bunu kafana yaz.

Sayfa 496/653 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •