Sayfa 496/691 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Yapabilirlerse halka arzı gelen parayla ne alacaklarmış klgyo mu yoksa kanal istnbuldan arsamı😂😂
    Başlarına gelecekleri biliyorlar şimdiden yurt dışı transferi, garantiye alalım diyorlardır

2.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Başlarına gelecekleri biliyorlar şimdiden yurt dışı transferi, garantiye alalım diyorlardır
    Pardon yurt dışına yatırım olacaktı

3. Holding halka arzı buraları hareketlendirebilir. Hisse göreceli diri duruyor ama tedbirde fayda vardır, herkesin tahmin ettiği nadiren beklendiği gibi gerçekleşir
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

4. Kiler GYO nun öngörülü yöneticileri mutlaka BDDK nın kararını öngörerek döviz pozisyonunu ayarlamıştır YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Kiler GYO nun öngörülü yöneticileri mutlaka BDDK nın kararını öngörerek döviz pozisyonunu ayarlamıştır YTD
    Bu ülkede öngörü tutmaz sadece insider tutar😡😥

6. Reis Sedat Peker, cem küçüğü tgrt ceosu ile vurmuş dün akşam, Adam klgyo da yönetim kurulu üyesiymiş aynı zamanda, anlaşıldı bizim klgyonun neden KALKMADIĞI YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Reis Sedat Peker, cem küçüğü tgrt ceosu ile vurmuş dün akşam, Adam klgyo da yönetim kurulu üyesiymiş aynı zamanda, anlaşıldı bizim klgyonun neden KALKMADIĞI YTD
    Kaldırması için keyfini bekiyoruz….

8.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Kaldırması için keyfini bekiyoruz….
    Allahtan kaldıramıyor yoksa halimiz tam manasıyla mokoko olacak

Sayfa 496/691 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz