Sayfa 496/1002 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Sn desidero 4.murat dizisi filmi birden çok olan bir padişah.sizin seyrettiğini z muhtemelen cihan Ünal in 4.murat olduğu versiyon.benim kastettiğim başka 4.murat

Tabi forumda yaş ortalaması ben dahil yüksek olunca cihan Ünal li Ayten Gökçer li versiyonun akla gelmesi dogal

Özel hayatındaki bu ayrıntıyı saymazsak 4.murat hakikaten iz bırakan devleti toparlayan disipline sokan bir padisahmis.zayiflaya n Osmanlı yi az bisi düzene sokmuş.cok erken ölmese Osmanlı'nın tarihi degisebilirdi

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    4.murat kendi basın makbuldür derse gene iyi.en yakin arkadaşı bagdat seferinden getirdiği kalesini gonullu 4.murata teslim eden iranli kale komutanının lakabı emir i kun du.bunlarin alem yaptıkları mekanın bulunduğu yer şimdi emir i kun dan esinlenerek Emirgan diye biliniyor.kun ne demek emir i kun nelerin e miriydi merak edenler az bisi Google arastirmasi yapsınlar.cok ilginç hikayedir
    EMİR-İ KÛN NEDİR?

Cevabı ben yazamayacağım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Ekşi de böyle bir yorum buldum diğerini ben de yazmayacağım

"reşad ekrem koçu bu ismin istanbul türkçesinin zarafeti ile emirgan olduğunu kaydeder. meailini de yazmaz, lügate bakın der. kösem sultan'ında bunu öyle tatlı anlatır ki her okuyuşumda gülerim. süper geyik adammış rahmetli. tam dizinin dibine oturmalık...ilber hocayla bir mecliste buluşturacaksın, çekileceksin kenara. arada her münasebetsiz vakayı ezbe bilen bardakçı da girip çıkabilir fakat fazla kalmamak kaydıyla... zira kendisinin meclisin tadını kaçırma potansiyeli hayli yüksek"

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Tabi forumda yaş ortalaması ben dahil yüksek olunca cihan Ünal li Ayten Gökçer li versiyonun akla gelmesi dogal
    Evet öyle haklısınız..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Sorbonne Üniversitesi: Dünya'da yaşam Türkiye'de başlamış olabilir!

Paris'teki Sorbonne Üniversitesi'nden araştırmacılar volkanik patlamalar sırasında gerçekleşen yıldırım çarpmalarının ilk yaşam formlarının ihtiyaç duyduğu nitrojeni sağlamış olabileceğini ortaya çıkardı. Buna göre Türkiye, Peru ve İtalya'da gerçekleşen volkanik aktiviteler Dünya'da yaşamı meydana getirmiş olabilir.
    https://www.ekonomim.com/yasam/sorbo...-haberi-729002
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    MSB'den Tuzla Piyade Okulu'ndaki tartışma ile ilgili karar

MSB, Tuzla Piyade Okulu'ndaki tartışma hakkında, "Olaya karışan ve Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edilen personel hakkında Türk Silahlı Kuvvetleri Yüksek Disiplin Kurulları Yönetmeliği amir hükümleri ile diğer mezkûr mevzuat gereğince 'Silahlı Kuvvetlerden ayırma' kararı verilmiştir."
    https://www.ekonomim.com/gundem/msbd...-haberi-729023
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 496/1002 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •