Sayfa 497/1005 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    hemen işlem yapmıyorum....bugünler haberleri iyi takip etmeli.....terste kalmamak önemli......bana göre borsa inişe geçti.....eskisi gibi spekler ratahat değil......ellerini hafifletiyorlar......
    Kadermi coğrafya mi anlayamadım hocam ryss vardı 3 kuruşa verdik,akenrj 10.civari aldım verdim
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    bizim malum orta2 terk seviyesinde bilinç sahibi olanlar iran saldırısını küçümsemek için birbirleriyle yarışıyor sosyal medyada, ama wall street journal ve bbc aynı fikirde değil

WSJ :
    -İsrail'in yardım almadan kendini savunma yeteneği muamma
    -İran'ın İsrail'e yönelik saldırısı herhangi bir standarda göre çok büyüktü
    -Engellenmesindeki başarı, İsrail'in sofistike hava savunma sistemi ile ABD ve diğer Batılı ve Arap ortaklarının sağladığı kritik destekten kaynaklanıyordu

BBC :
    Bunun İsrail'e yönelik, korkuyu yok eden tarihi bir saldırı olduğu inkar edilemez. Bu operasyonun tasarımı hayal gücünün ve beklentilerin ötesindeydi ve oyunun kurallarını değiştirdi. Bu tarihteki en büyük insansız hava aracı ve füze operasyonuydu.
    Ayrıca ek olarak Hebron üssü de var. Golan'da ki karargah ise sefareti bombalarken kullandıkları karargah. '

Tüm dünya savunma sistemini karşısına alarak yapılan devasa bir hava harekatıdır.2 tanesi tellere takılabilir.Radara yakalanmamak için alçaktan uçmanın sonucudur.

Millet kendince itibarszılaştırıyor.

İSRAİLE kim ne amaçla zarar veriyorsa versin

İranı SURİYE POLİTİKASI ve tarihi tutumundan dolayı sevmem..Ama daha büyük zalim varken o duyguları şimdilik rafa kaldırırım.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
    gapı kapattım burda yürürüm algısını da yarattı hadi önden buyurun diyor
    bana göre en az 9400 deneyecek ..testereyle cumaya kadar

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Tüm dünya savunma sistemini karşısına alarak yapılan devasa bir hava harekatıdır.2 tanesi tellere takılabilir.Radara yakalanmamak için alçaktan uçmanın sonucudur.

Millet kendince itibarszılaştırıyor.

İSRAİLE kim ne amaçla zarar veriyorsa versin

İranı SURİYE POLİTİKASI ve tarihi tutumundan dolayı sevmem..Ama daha büyük zalim varken o duyguları şimdilik rafa kaldırırım.
    Hocam herkes işin dalgasında gibi ama

Kör müyüz neyim anlamadım,3 dünya savaşının her türlü emaresi var,maske stok yapın, hiç olmassa mum bulundurun
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    bizim malum orta2 terk seviyesinde bilinç sahibi olanlar iran saldırısını küçümsemek için birbirleriyle yarışıyor sosyal medyada, ama wall street journal ve bbc aynı fikirde değil

WSJ :
    -İsrail'in yardım almadan kendini savunma yeteneği muamma
    -İran'ın İsrail'e yönelik saldırısı herhangi bir standarda göre çok büyüktü
    -Engellenmesindeki başarı, İsrail'in sofistike hava savunma sistemi ile ABD ve diğer Batılı ve Arap ortaklarının sağladığı kritik destekten kaynaklanıyordu

BBC :
    Bunun İsrail'e yönelik, korkuyu yok eden tarihi bir saldırı olduğu inkar edilemez. Bu operasyonun tasarımı hayal gücünün ve beklentilerin ötesindeydi ve oyunun kurallarını değiştirdi. Bu tarihteki en büyük insansız hava aracı ve füze operasyonuydu.
    Ayrıca ek olarak Hebron üssü de var. Golan'da ki karargah ise sefareti bombalarken kullandıkları karargah. '

Geçen sene ekonomist tarafından nebatiye verilen KKM yi savunan sonucunuda dün resmi olarak devletin açıkladığı cumhuriyet tarihinin en büyük zararı.Şimdi çık bunları yazBitmedi şu pişekarlıklarınız.
    FORMASYON AVCISI -53

6. 300 füze at bir tanesi denk gelmesin
    FORMASYON AVCISI -53

7. Sonra israil hükümeti çıksın savunması övsün İran hükümeti çıksın siyonistlere gereken cevabı verdik diye kendi gazını alsın sonuç .
    Varmı ölen siyonist yok bırakın onu ortaoyunu hala devam ediyor.Yine söylüyorum zelenkski nasıl ABD adına tetikçilik yapıyorsa aynısı netanyahu içinde geçerli tek neden ABD seçimleri
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Geçen sene ekonomist tarafından nebatiye verilen KKM yi savunan sonucunuda dün resmi olarak devletin açıkladığı cumhuriyet tarihinin en büyük zararı.Şimdi çık bunları yazBitmedi şu pişekarlıklarınız.
    bitmez bitemez
    sonuna kadar mokokocular

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Hocam herkes işin dalgasında gibi ama

Kör müyüz neyim anlamadım,3 dünya savaşının her türlü emaresi var,maske stok yapın, hiç olmassa mum bulundurun
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Sonra israil hükümeti çıksın savunması övsün İran hükümeti çıksın siyonistlere gereken cevabı verdik diye kendi gazını alsın sonuç .
    Varmı ölen siyonist yok bırakın onu ortaoyunu hala devam ediyor.Yine söylüyorum zelenkski nasıl ABD adına tetikçilik yapıyorsa aynısı netanyahu içinde geçerli tek neden ABD seçimleri
    iranın saldırısını küçümsüyorlarmış
    ne küçümsemesi millet kıçıyla gldü
    helede irand amilletin sokaklara dökülüp zafer kazanmış gibi naralar atması tam bir şebeleklik israil
    dünyada nükleer silaha sahip ender ülkelerden biri
    çok sıkıştı mı ne iran kalır ne mısır ne lübnan ortadoğuyu siler atar
    kendinede ondan sonra bm kınamışta bilmem yaptırım uygulamışta
    iranda ki gerizekalılar neyi geriyorlar anlamak mümkün değil
    hamas aynı haltı yedi
    israille berabe ronbinlerce çocuk ve sivili perişan etti
    yerinden yurdundan etti
    ha hamas ha israil
    masum insanların kanıyla oynayan katiller sürüsü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 497/1005 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •