Sayfa 498/992 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tahtadaki abil
    500 bin lot civarı satış vardı o satışı almadınız da ne oldu.

Siz ne yaptınız antin kuntin lotlarla tahtaya baskı kurmaya kalktınız da ..
    Güzel kardeşim, tahtadaki anormal alış ve satış rakamları varsa o mal kendi mallarıdır, almazlarda satmazlarda. Senin almadınız dediğin 500 bin lot mal zaten kendi malı.

3.  Alıntı Originally Posted by Yamanali Yazıyı Oku
    Var bilmediğimiz bişey ama ne???
    https://bilimgenc.tubitak.gov.tr/mak...n-hafizasi-var

Bilinmeyen bir şey yok aslında,en önemli mesele Asil Çeliğin seri üretimine başladığı yada başlamak üzere olduğu Ni ve Ti hafızalı malzeme üretimi,bu teknolojinin ne denli önemli olduğunu ve katma değerinin farkına erken varanlar şimdiden hissede yerini alıyor,Aksa akrilik de karbon elyaf teknolojisini kendi ARGE si ile geliştirdiğinde çok az yatırımcı bunun ne denli önemli bir gelişme olduğunun farkındaydı ve topiginde yabancı alımlarının nedeni konuşuluyordu, sonuç olarak yabancı bir fon orada çok ciddi bir paya erişti ve hisse fiyatları da kalıcı büyük yükselişler yakaladı, ayrıca Parsan in en büyük artısı ürünü aksa gibi hammadde olarak değilde işleyerek ürün olarak satma kapasitesi olması çok önemli, şimdi sessizce oturup izleme zamanı, piyasa Ni ve Ti gibi metallerin üretiminin ne denli önemli olduğunu yakında anlayacaktır ve fiyatlayacaktir, ayrıca Ni ve Ti gibi hafızalı metallerin üretimi başta yerli Savunma sanayi olmak üzere bir çok sektör içinde devrim niteliğinde olacaktır.

4. Hocam nitinolden katma değerli ürün Ortaya çıkacağı tartışılmaz.Asil çeliğin nasıl çalışmaları var bu alaşımla.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim, tahtadaki anormal alış ve satış rakamları varsa o mal kendi mallarıdır, almazlarda satmazlarda. Senin almadınız dediğin 500 bin lot mal zaten kendi malı.
    İzlemiyorum ama dolaşımda 23m mal olan tahtada 500k lotu gorunurdeyse kendileri yaziyodur katılıyorum size. Benim gözlemim kemik yatırımcı var parsanda ve xx fiyat altına düşmesini dört gözle bekleyen Ekstra daha fazla almak isteyen de mevcut.
    40 - 50 üstüne atması bende hiç bir şey değiştirmeyecek en fazla banka hesabıma bir sıfır ekler malımı satmayacağım için. Hatta diğer hisseler çıkarken bu sabit kalması veya düşmesi bal kaymak olur. yükseldigini gördüğümde üzüldügüm bir hisse.

Alıntı Originally Posted by yamanali Yazıyı Oku
    yapı kredi 2 haftadır her gün aldığı mali aldığı fiyata verdi.baskiyi kuran yapı kredi.hergun 100 küsür bin lot alıp aynı lotu aynı ortalama ile verdi.yukaridaki satışların alayı yapı krediye ait.hic ugramasa tahtaya emin olun şu an 40 kusurlerde geziyordu tahta.bu baskının nedeni nedir çıkar yakında kokusu.ayrica tekrar bassa 30 altına ne olacak.biz evladiyelik almışız,biraz daha alırız.
    ben sizin bu yazınızdan yapı kredi bu fiyat aralığından mallandırmış diye düşünüyorum.

Birileri bu fiyatdan toplamış

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tahtadaki abiler bakın beni yazdıracaksınız en sonunda inanın bana yazdığım yerde gül biter.

Ben size 2 kelam edeyim siz anlamanız gerekeni anlayın. 27-28 lerde bir gün çoğunluk panik olmuştu tahtada tavana kadar 500 bin lot civarı satış vardı o satışı almadınız da ne oldu.

Siz ne yaptınız antin kuntin lotlarla tahtaya baskı kurmaya kalktınız da ne oldu?

Biraz ders alın. Yakın kademelerde 50 bin lota yakın satıcı var neyinize yetmiyor?Bu neyin açgözlülüğü....
    500k lot u bir günlük panik demişsiniz tekrar okuyunca yanlış algıladığımı farkettim.
    Ben olsam çıkarım 50-60 fiyatlara yatay bandına. almaya cesareti olan buyuRsun bUrdan alsın havasıyla tahtayı yönetirim.

Siz nasıl bir strateji izlerdiniz madem spekin beceremediğini düşünüyoruz akıl versek kendilerine.

8. Adamlar burayı okuyorsa bizimle d.... Geçiyordur.

Borsada bu ufak ralliye rağmen hala fksi 3 olan şirketler var.

Spek veya ciddi bir fon alıma geçmeyince olmuyor gitmiyor tahtalar.

Burada fk 8 adamlar bizi otum otum otturuyor.

Tahtayı yapacak babayiğit varsa tahta orada buyursun yapsın.

Benim tek merak ettigim cem abi 11 milyonu sattimi tuttumu gomlekciyemi verdi patronami verdi.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 498/992 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •