Sayfa 498/668 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5344 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sn. armada 467.
    Bildiğim kadarıyla son olarak hisselerinizi satmıştınız. Yani elinizde algyo yoktu son olarak. Hisse'yi, şirketi ve sahiplerini de pek sevmiyorsunuz yazılarınızdan anladığım kadarıyla. Neden buralarda hala acı çekmeye devam ediyorsunuz? BİST 30 da bile dolar bazlı zararda olan şirketler varken diğerlerine değil de neden algyo da bu paylaşımlarınızı yıllardır sürdürüyorsunuz? Yazdıklarınız geniş zaman diliminde bir gün zaten olur, sürekli çok bilmişlik tavırlarınız neden? Arşivleri kurcala bir bak bakalım 2015-2017 arası ben algyo topiklerinde ne yazmışım. Hisse kaç paraymış? Sürekli paylaştıklarını öne çekme, çıkartma sebebi nedir? Neyi kime ispatlamaya çalışıyorsunuz? Hissen varsa, bilgi varsa, analiz varsa eyvallah da ...

2.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Sn. armada 467.
    Bildiğim kadarıyla son olarak hisselerinizi satmıştınız. Yani elinizde algyo yoktu son olarak. Hisse'yi, şirketi ve sahiplerini de pek sevmiyorsunuz yazılarınızdan anladığım kadarıyla. Neden buralarda hala acı çekmeye devam ediyorsunuz? BİST 30 da bile dolar bazlı zararda olan şirketler varken diğerlerine değil de neden algyo da bu paylaşımlarınızı yıllardır sürdürüyorsunuz? Yazdıklarınız geniş zaman diliminde bir gün zaten olur, sürekli çok bilmişlik tavırlarınız neden? Arşivleri kurcala bir bak bakalım 2015-2017 arası ben algyo topiklerinde ne yazmışım. Hisse kaç paraymış? Sürekli paylaştıklarını öne çekme, çıkartma sebebi nedir? Neyi kime ispatlamaya çalışıyorsunuz? Hissen varsa, bilgi varsa, analiz varsa eyvallah da ...
    geride bir arkadaş bahsettiğim gap dan dolayı korktuğunu söylediği için korkmaması gerektiği babında alıntı yaparak yazdım kimseye çok bilmişlik yapma niyetinde değilim bazen yazarak karşı tarafa duyguları istediğiniz şekilde aktaramayabiliyorsunuz, esasında kimseye karşı art niyetim yok kimseyi tanımam etmem.

Alıntı Originally Posted by www Yazıyı Oku
    arkadaş sana gönderme yaptım..seni ti ye aldım...seninle t... Geçtim.....ne korkması ya...senin bildiğin kadar benim unuttuğum var
    ayıp yahu bunlar nasıl cümleler böyle hiç yakışmamış size gerek yok herkes istediğini yazsınzaten algyo işte

4.  Alıntı Originally Posted by www Yazıyı Oku
    arkadaş sana gönderme yaptım..seni ti ye aldım...seninle t... geçtim.....ne korkması ya...senin bildiğin kadar benim unuttuğum var
    ne diyeyim

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    ne diyeyim
    boşver bu yazıları sn armada...sen şu düşündüklerimi yanıtla.yarın ki g.k.dan bir sürpriz beklemiyorum..sonra temettü,ye kadar biraz verirler..her sene yaptıkları gibi..temettüyü önceden alırlar gibi..asıl soru..bedelsiz kararı veyea geri alım yaparlarmı..yapmazlar ise..senin teorilere geri döneriz gibi..ekim,e kadar bekle....

6.  Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    boşver bu yazıları sn armada...sen şu düşündüklerimi yanıtla.yarın ki g.k.dan bir sürpriz beklemiyorum..sonra temettü,ye kadar biraz verirler..her sene yaptıkları gibi..temettüyü önceden alırlar gibi..asıl soru..bedelsiz kararı veyea geri alım yaparlarmı..yapmazlar ise..senin teorilere geri döneriz gibi..ekim,e kadar bekle....
    Ne desem ki forumlardan düşecek diyoruz düşünce topiklerden kovuluyoruz, istenmiyoruz.iyi niyetle yazıyorum ben seni ti ye aldım diyor.gulup geçiyorum ben de ne yapayım daha önceki 36 yi gördüğünde taban tabana gideceğini yazdım ve gerçekleşti hatta 32 den bana uyup sattığını söyleyen arkadaşa buyur burdan malını yerine koy dediğimde ti ye alan arkadaş neredeydi aceba o gün de yazmasını isterdim.Yigidi öldürün hakkını teslim edin.sorularina gelince suanki formasyon hedefi 42 44 arası.bu rakamları görürse 40 a stop koyar taşırım.benim stratejim böyle olur.

7. Bağlı ortaklığımız Mosalarko OJSC şirketine ortaklık oranımız 27.01.2022 tarihinde %100'e ulaşmıştır. Bu nedenle mali tablolarımız 31.03.2022 tarihli finansal tablolardan itibaren solo ve konsolide olarak düzenlenecek olup, Finansal Rapor ve Bağımsız Denetim Raporlarının Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a görderme yükümlülüğü, Konsolide Finansal Rapor düzenleyen şirketler kategorisine uygun olarak yerine getirilecektir.
    Kamuoyuna duyurulur.

8.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Bağlı ortaklığımız Mosalarko OJSC şirketine ortaklık oranımız 27.01.2022 tarihinde %100'e ulaşmıştır. Bu nedenle mali tablolarımız 31.03.2022 tarihli finansal tablolardan itibaren solo ve konsolide olarak düzenlenecek olup, Finansal Rapor ve Bağımsız Denetim Raporlarının Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a görderme yükümlülüğü, Konsolide Finansal Rapor düzenleyen şirketler kategorisine uygun olarak yerine getirilecektir.
    Kamuoyuna duyurulur.
    Mosalarko’nun yeniden değerlemesini, konsolidede dikkate almayacağız demek mi bu acaba? Bilen biri açıklasa güzel olurdu.

Sayfa 498/668 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •