Sayfa 499/788 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 6300 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Eyyyyyy MU hayat bir pervanenin ucunda oluveriyor.Allah rahmet eylesin iş adamı hayatını kaybetti.bak Allahtan rahmet diledim onun için.ya sen gebersen ne söyleyecek bu kadar insan?hırsız,kul hakkı yiyen,PARAYA tapan,ailesine küfür ettirmeyi göze alıp para için insanları soyan müslüman olduğundan şüphe ettiğimiz pisliğin biri diyeceğiz.Hakkımız haram olsun cennet yüzü göremesin diyeceğiz.bakalım o paralar hisseler seni kurtaracak mı?insanlara yardım ediyorum,benim yaptığım hırsızlık değil ticaret,kurban kestim,namaz kıldım,oruç tuttum,zekat verdimle göreceğiz bakalım yırtabilecekmisin?ALLAH Kur’an da affedici olduğunu ama insanın ondan ayrı olmadığını onun hakkını kim yerse hesabı ona vereceğini açıkca beyaan ediyor.Senin yakanda olacağım hakkımı isteyecek kul hakkı yediğine şahitlik edeceğim.Sıratta tam ortada kalman için Allaha yalvaracağım.Hadi şimdi kazan o pis ellerinle o pis paranı ölüm hepimize yakın.

2.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    Eyyyyyy MU hayat bir pervanenin ucunda oluveriyor.Allah rahmet eylesin iş adamı hayatını kaybetti.bak Allahtan rahmet diledim onun için.ya sen gebersen ne söyleyecek bu kadar insan?hırsız,kul hakkı yiyen,PARAYA tapan,ailesine küfür ettirmeyi göze alıp para için insanları soyan müslüman olduğundan şüphe ettiğimiz pisliğin biri diyeceğiz.Hakkımız haram olsun cennet yüzü göremesin diyeceğiz.bakalım o paralar hisseler seni kurtaracak mı?insanlara yardım ediyorum,benim yaptığım hırsızlık değil ticaret,kurban kestim,namaz kıldım,oruç tuttum,zekat verdimle göreceğiz bakalım yırtabilecekmisin?ALLAH Kur’an da affedici olduğunu ama insanın ondan ayrı olmadığını onun hakkını kim yerse hesabı ona vereceğini açıkca beyaan ediyor.Senin yakanda olacağım hakkımı isteyecek kul hakkı yediğine şahitlik edeceğim.Sıratta tam ortada kalman için Allaha yalvaracağım.Hadi şimdi kazan o pis ellerinle o pis paranı ölüm hepimize yakın.
    Aynen katılıyorum ağzına sağlık

3. Aman kanka daha fazla alım yapmayasın, kendinle beaber bizi de sürüklüyorsun aşağı😅😅

4. cıldırmamak elde değil...5,60 e saldılar...hey allahım yaaa kendi kendime guluyorum...Resmen nasibimiz baglanmış bu hissed..

5.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    cıldırmamak elde değil...5,60 e saldılar...hey allahım yaaa kendi kendime guluyorum...Resmen nasibimiz baglanmış bu hissed..
    Yok kardeşim senin nasibinde problem yok.Allah MU nun belasını verecek.bu yüzden bu eziyeti çekiyoruz.onun yok olduğu günleride görücez inş.

6. O rus.. Çocukları yine iş başında idi😖😖💩💩🖕🖕

7. Bu .rus.. çocukları niçin hisse geri alım kararlarını uygulayıp bu geberik fiyatlardan hisse almazlar. Ne bktan bir Toptancı Bakkalmış bu yaw. 😖😖😬😬💩💩

Sayfa 499/788 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •