Sayfa 499/1007 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Viop XL

1. artarken böyle artıyo sonra düşerken devre kese kese düşürüyo allahsızlar
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Long algısı hücreler işlemişse işin psikoloji tarafı tamamdır.

Elim kaşınıyor.Uzun zaman oldu pozisyon yok...

Kanımca 48 saat içinde short için sinyal-direnç gelecek..Alayım da tutayım diyorum..

Global desteklemeden bazı yerleri geçemez.Global hakkındaki düşüncelerimi dün açıkladım.

90 lı yılların grafiği önceki mesajlarda..Dolar bazlı hep yükselme (%80 enflasyon olsa bile) olmamış...

3.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    arkadaşlar endeks nasıl olsa düşmüyor o anlaşıldı sanırım herkes tarafından..artık bizim için önemli olan konular endeksin ne kadar çıkacağı ya da hangi hissenin daha çok çıkacağı olmalı..düşmeyle fln bir işimiz kalmadı pala sayesinde..
    Pirim yapmamış tüm hisseler 3 e katlayacak.Ama katlarken hiçbiri elinde olmayacak.Bul karayı al parayı mevzusundaki gibi.Bir türlü karayı bulamayacaksın her seferinde sattığın gidecek.Bende mi var sorun diyeceksin.Oysa düzenin işleyişi buna göre kurulmuş.

Bundan iki üç sene kadar önce bir hisse senedini yaklaşık 8 yıldır elimde tutuyordum.Hisse iflas konumundaydı.Sonra işler değişti şirketin ismi değişti derken ben satmıyorum hissede gram oynama yok tabi.Bir akşam evdeyken telefonum çaldı.Arayan kişi ben bilmem hangi oteller zincirinin sahibiyim.Elinizde şu kadar lot şu hisseden varmış dedi.Biz bu hissede operasyon yapacağız sizinle konuşabilir miyiz buyrun İstanbul a gelin dedi.Ben gelemeyeceğimi söyleyince atlayıp İzmir e geldi birisi.Buluştuk adam iki şart sundu.Ya elindeki hisseleri benim belirttiğim bir süre satmyacaksın dedi ya da bir fiyatta anlaşacağız üstündeki rakamda kar ortağıyız dedi.

Dedim ben böyle alengirli işlere girmem.Hissenin ederi 10 lira .O seviyeye getirin alışınızı tahtaya yazın bende vereyim dedim.Yok olmaz dediler.

Bu anımı anlatamamın temel gayesi adam sen satmazsan gitmez dedi.Ama anlaşırsak ben bu hisseyi 50 tl yaparım dedi.Dedim kime satacaksın o fiyatlara.Fon yöneticilerine komisyon verince satılmayacak mal yok dedi.

Ez cümle kimse hayal kurmasın katlayan kağıtlar ağzınızı sulandırmasın.Kaybeden hep siz olacaksınız.

SPOT

5. Gırnızıya alerjisi olan bir palamız var baran abi, iki dakka ekranı kapattık yine fışkırtmış, hergün yeşile alışmak lazım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

6. TTKOM nisan vade %3 düşüşte hisse %3 yükseliyor, bir temettü açıklanacak galiba ama bu durumda nisan vade almış olanlar şu sıra hemen hemen herkes (mart bitti) mağdur edilmiş olmuyor mu?

Yoksa bununla ilgili bir düzeltme yapılıyor mu?

7. Ben de bir telefon bekliyorum ama arayan yok. Yuzdelikteyim yetersiz mi?
     Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Pirim yapmamış tüm hisseler 3 e katlayacak.Ama katlarken hiçbiri elinde olmayacak.Bul karayı al parayı mevzusundaki gibi.Bir türlü karayı bulamayacaksın her seferinde sattığın gidecek.Bende mi var sorun diyeceksin.Oysa düzenin işleyişi buna göre kurulmuş.

Bundan iki üç sene kadar önce bir hisse senedini yaklaşık 8 yıldır elimde tutuyordum.Hisse iflas konumundaydı.Sonra işler değişti şirketin ismi değişti derken ben satmıyorum hissede gram oynama yok tabi.Bir akşam evdeyken telefonum çaldı.Arayan kişi ben bilmem hangi oteller zincirinin sahibiyim.Elinizde şu kadar lot şu hisseden varmış dedi.Biz bu hissede operasyon yapacağız sizinle konuşabilir miyiz buyrun İstanbul a gelin dedi.Ben gelemeyeceğimi söyleyince atlayıp İzmir e geldi birisi.Buluştuk adam iki şart sundu.Ya elindeki hisseleri benim belirttiğim bir süre satmyacaksın dedi ya da bir fiyatta anlaşacağız üstündeki rakamda kar ortağıyız dedi.

Dedim ben böyle alengirli işlere girmem.Hissenin ederi 10 lira .O seviyeye getirin alışınızı tahtaya yazın bende vereyim dedim.Yok olmaz dediler.

Bu anımı anlatamamın temel gayesi adam sen satmazsan gitmez dedi.Ama anlaşırsak ben bu hisseyi 50 tl yaparım dedi.Dedim kime satacaksın o fiyatlara.Fon yöneticilerine komisyon verince satılmayacak mal yok dedi.

Ez cümle kimse hayal kurmasın katlayan kağıtlar ağzınızı sulandırmasın.Kaybeden hep siz olacaksınız.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bugün eksi kapatmasını bekliyorum...

Sayfa 499/1007 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •