Sayfa 499/563 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Tam şaholiyi özetlemişsiniz..
    Bu yüzden kimse şaholiyi muhatap almıyor kendi yazıyor kendi okuyor..
    Herkese taş attı..şurada yararlı kişileri bilgili arkadaşları kaçirdi..
    Şimdide tek başına dizini dövüyor..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biraz mantıkllı ol fibonacci, adem demiş ki ; covit bitiyor bu hissede dikkatli olun, bende ona dedım kı güler' in dınomo şirketı a1 capıtaldır. ılaveten rtalb den gelen kar kadar artık a1 girişimdende gelir, yanı kısacası guler ıcın rtalb degerlıdır ama çok onemlı degıldır ve yerı a1 girişim ıle doldurulmustur.. bu cevabıma ısınaden dıger arkadaşa hak verıp bana vermemen enteresan.. bu arada kağıt bıraz kafayı kaldırdıgında ha bıre burda yorum yapıyordun, şimdi sustun neden ? gemıyı ılk once fıbonaccıler mı terk eder yoksa )

2. fibonaccı, senın yazacak bırseyın kalmadı.. bu fiatlara ne yazacaksın, yada yazdıgının hangısı cıktı kı bana çamur atıyorsun. aylarca burda şöyle ıyı boyle ıyı dedın ? ne oldu ? düşünce neden kaçtın ?? işine gelmeyınce soyledıklerıncıkmayınca, senın yuzunden yazmıyorum deyıp işin içinden çık bakalım, senın yazacak bırseyın kalmadı, fazlası ıle hakkını kullandın..

3. Bu arada şunu da unutmayalım bu adam kurulda , guler ıcın gerı alım, rtalb ıcın bedelsız yapacagım dedı, ve bızlere yalan soyledı. bu kadar olmaz.. pes.. borsada bunun gıbı yatırmcının gozune bakarak yalan soyleyen varmı

4.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Bu arada şunu da unutmayalım bu adam kurulda , guler ıcın gerı alım, rtalb ıcın bedelsız yapacagım dedı, ve bızlere yalan soyledı. bu kadar olmaz.. pes.. borsada bunun gıbı yatırmcının gozune bakarak yalan soyleyen varmı
    Tek adam rejimine büyük örnek.
    %0.50 imtiyazla istediği yalanı da söyler dediğini de yapar.
    Bu halk bu çeşit söylemlere alışık..

5. Vaybee ADAM TÜRK SERMAYE PİYASALARINI ne hale getirdi,G. Kurulda, bakanlık temsılcısının yanında, yatırmcının gözlerının ıcıne bakarak; GÜLER İÇİN GERİ ALIM YAPACAGIM DEDI, RTALB ICINDE BEDELSIZ YAPACAGIM dıye yalan söyledi.. arkadaşlar sermaye piyasalarında bu şekilde yalan söyleyerek vaad de bulunmak suç ve dava konusu degılmıdır ?? not yazılanlar, g. kurul kamera kayıtlarından ve kurula katılan arkadaşlardan doğrulanabılır.. dava yoluna gıtmeyı dusunun var mı ??

6. yatırımcıya yalan söylemek, borsa dahılıgımıdır ?

7. şirketımız kar elde ettı, buna ragmen bedellı yaptı, paramızı topladı, karşılıgında kar elde eden iştiraklere para aktardı, paramızı aldı bedellı ıle 2 yenı şirket kuracagım dedı, sonra kurduktan 6 ay sonra % 50 olan payımızı % 25 e düşürdü, şirket son 2 yılda tarıhı rekor kırdı, ama hisse fiatı düştü, ne temettu verdı nede hısse fıatı arttı.. bırde bu yetmezmış gıbı kurulda hemde bakanlık temsılcısının yanında yatırımcıya yalan söyledı, gerı alım yapacagım dedı yapmadı.. BU YAZDIKLARIM ISPATLI, BUNLAR SUÇ DEGILMI? DAHA NE BEKLIYORUZ ŞİKAYET ICIN ???

8. A1 Kapıtale kurumsal iletişim direktörü atanmış, tv dünyasında. sanırım yavaş yavaş a1 kapıtalın ıtıbar ve kurumsal prestıjını yukseltme çablarına başlayacaklar. bu hanım efendıye twetterdan yazabılırsınız.etkısı olur. yatımcının halını. ben yazdım sızlerde yazın.. A1 Capital Kurumsal İletişim ve Dijital Pazarlama Genel Koordinatörü olarak Nazlı Bolak aramıza katıldı. Yeni görevinizde başarılar dileriz.
    @NazliBolak

Sayfa 499/563 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •