Onemli Gunler Banner
Sayfa 499/763 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 6099 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
    hayal, umut satmak moda oldu son zamanlarda,
    Gelir tablomuzda çok önemli gelismeler oldu diyor ne oldu
    601 hesap numarasinı kesfettim o ne Yurt dışı satışlar, ordan sen anla
    kur kafanda )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    hayal, umut satmak moda oldu son zamanlarda,
    Gelir tablomuzda çok önemli gelismeler oldu diyor ne oldu
    601 hesap numarasinı kesfettim o ne Yurt dışı satışlar, ordan sen anla
    kur kafanda )
    içki masasına oturmus iki tek atmıstır. avcı hıkayeleri gibi

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Ceo inandiriciligini kaybetti
    NETAŞ CFO'SU ÇALIŞKAN: (ÇİN'E İHRACAT) ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR, SONUÇLARIN YANSIMASINI ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMLERDE GÖRECEĞİZ - BLOOMBERG HT

18.11.2020 13:50:19 NETAŞ CFO'SU ÇALIŞKAN: KAZAKİSTAN BİZİM ODAK PAZARLARIMIZDAN BİRİ - BLOOMBERG HT

18.11.2020 13:49:38 NETAŞ CFO'SU ÇALIŞKAN: CEZAYİR'DE KENDİ ÇÖZÜMLERİMİZLE GELİŞTİRDİĞİMİZ PROJELER VAR- BLOOMBERG HT

18.11.2020 13:43:23 NETAŞ CFO'SU ÇALIŞKAN: GELİR TABLOMUZDA ÇOK ÖNEMLİ POZİTİF GELİŞMELER OLDU - BLOOMBERG HT

18.11.2020 13:40:40 NETAŞ CFO'SU ÇALIŞKAN: (ÇİN'E İHRACAT) ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR, SONUÇLARIN YANSIMASINI ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMLERDE GÖRECEĞİZ - BLOOMBERG HT

döktürüyorlar yine )
    ne zaman böyle bir açıklama gelse hisse düşüş trendine girmiştir..? yani REKLAM
    aynı şeyi 2005 yılında VESTEL elektronik de yaşandı..
    medya ve gazetelerde patron yatırımlardan bahsediyordu vestel fiatı 6.50 tl idi ..
    işte şöyle yatırım yaptık böyle yatırım yaptık avrupanın en büyük entegre tesisi olacak gibi..?
    sonuç : hisse düştükçe düştü ve 0.75 tl ..
    onun için ne zaman böyle REKLAM yapsalar süphe ile bakmak lazım..
    Y.T.D sadece kendi düşüncem atron farkı olabilir: BOL ŞANSLAR
    https://invst.ly/sw5ya
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. VESTEL,de sonra bedelli sermaye artırımı yapmıştı..birde rüçhan haklar kısıklanarak kendisi almıştı..%15 de bedelsiz hisse 2 yıl 2 tl de dolaştı sonra 8 tl ve şimdiki fiatı zaten herkes biliyor..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. izledigim bir hisse onun için görüşlerimi paylaştım :bu benim düşüncem yanılma olasılıgım da var ..?
    burda kimseyi yanıltmak gibi bir ard niyetim yok :sonuçta herkes kendi yatırımını kendi yatırım süzgecinden geçirip öyle yatırım yapar onun bunun sözüne bakmaması gerekiyor:diye düşünyorum..
    elinde olanlara : BOL ŞANSLAR
    ZIR-DELİ Y.T.D

Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    VESTEL,de sonra bedelli sermaye artırımı yapmıştı..birde rüçhan haklar kısıklanarak kendisi almıştı..%15 de bedelsiz hisse 2 yıl 2 tl de dolaştı sonra 8 tl ve şimdiki fiatı zaten herkes biliyor..?
    Netaşın benzeri azdır benzese benzese cimbetona benzer...bu benzerlige alıskın olmayan yenı yatırımcı netasa gırdımı . Gerdege girmiş yeni gelin gibi olur
    9 aylık bılanco zararda olsa guzel. yarın artı kapar umarım yuzde 8 fılan...kapta bır habere bakar her sey uçak yakıtı gibi alevlnir ortalık.

bakarsın bızım netaş cinlilerle akıllı aşı bile yapar..bizim netaş her seyın akıllısını yapar gecen cfo cinlilere ne sattıgımızı soyleseydi keşke

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    izledigim bir hisse onun için görüşlerimi paylaştım :bu benim düşüncem yanılma olasılıgım da var ..?
    burda kimseyi yanıltmak gibi bir ard niyetim yok :sonuçta herkes kendi yatırımını kendi yatırım süzgecinden geçirip öyle yatırım yapar onun bunun sözüne bakmaması gerekiyor:diye düşünyorum..
    elinde olanlara : BOL ŞANSLAR
    Yazdıkların gözleme dayanan veri , Olabilir,
    Kendi adıma yazayim benim maliyet 0 Netasta o yüzden ne yaparsa kendine yapar...
    Ben netasin Çinlilere satılma hikayesi ile aldım, sattım tekrar aldim dibin dibi diye.
    Ama üst kademe yöneticileri degistirdiler, Bir tanesi haric ebedi ceo .
    Simdi ZTE ile isler yapacagiz diye dillendirmeye basladilar,
    Ben bunun hikayesi ile alıp tutuyorum, ZTE ile Gelir Tablosunda yeni isler Yapar mı yapar,
    Ama bunu Bilancoda göstermesi lazim sabahtan aksama tv lere bir o , bir digeri cikip
    edecegiz demekle peynir gemisi yürümüyor...
    Alcatel somut verilerle geldi de ne oldu 6 aylik bilanco güzel 9 aylik daha iyi olacak rasyonel beklenti
    sonuc felaket, biraz muhasebe bilgisi olanlar ne demek istedigimi anlar,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 499/763 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •