Sayfa 499/1027 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 4,55 vurdu çekti.

Merkez yarın işin zor.

Piyasa yayı geriyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Evet aşağı kırdı...

Dur durak yok gibi...

3. 4,5280 kısalar kapanmalı.. Bu seviyeler dikkat ile takip edilmeli.. Aylık kapanış bölgesi.. Üzerinde uzun mümkün.. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    4,55 vurdu çekti.

Merkez yarın işin zor.

Piyasa yayı geriyor.
    offf offfff
    zarar kol gibi değil bacak gibi akşama ekmek götüremeyecez eve diyecem ama akşama evde gitmeyecez. şu daş fırın deliganlısının memleketinde bi köşe başı bulayımda el açayım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    offf offfff
    zarar kol gibi değil bacak gibi akşama ekmek götüremeyecez eve diyecem ama akşama evde gitmeyecez. şu daş fırın deliganlısının memleketinde bi köşe başı bulayımda el açayım
    Dogruca meydana git, yukarida Alo Pasa cami var, bu saatte bereketli olur!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dogruca meydana git, yukarida Alo Pasa cami var, bu saatte bereketli olur!
    pis yağmur yağıyor. angaraya benzemiş ama henüz yüzecek kadar olmamış bide i.melihden mi kopya çekmiş sizin belediye yoksa i.melih mi sizinkilerden çekmiş ( 2. si daha muhtemel bizimkinin çalamayacağı şey yoktur) girişe kocaman bi giriş kapısı koymuşlar düz ovada ç.k gibi duruyor güldüm geçtim altından
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    pis yağmur yağıyor. angaraya benzemiş ama henüz yüzecek kadar olmamış bide i.melihden mi kopya çekmiş sizin belediye yoksa i.melih mi sizinkilerden çekmiş ( 2. si daha muhtemel bizimkinin çalamayacağı şey yoktur) girişe kocaman bi giriş kapısı koymuşlar düz ovada ç.k gibi duruyor güldüm geçtim altından
    Kotu nahiyeylen alakam yok benim, sevmem de zaten.

Ben, Davsanliliyim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Merkez Bankası'nın kısa vadeli borç istatistiklerine göre 2018'de vadesi gelen dış borç miktarı 181. 8 milyar dolar. Bu borcun 32.8 milyar doları kamuya, 148.4 milyar doları da özel sektöre ait. Vadesi gelen borçlara 55 milyar dolarlık cari açık da ilave edildiğinde, Türkiye'nin bu yıl toplam 236.8 milyar dolar dış borç ödemesi gerekiyor.

Her ay 20 milyar dolar ödeme yapması gereken Türkiye’nin bu parayı nasıl ve nerden bulacağını çok merak ediyorum. Bütün pislikler seçime kadar ertelenmiş görünüyor. Seçimden sonra kim gelirse gelsin ekonomide bir enkaz devralacak. İnce gelirse acırım haline. Saltanıı başkası sürsün hesabı biz ödeyelim ince bulaşığı yıkasın yok öyle!

Sayfa 499/1027 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •