Onemli Gunler Banner
Sayfa 5/173 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1381 madde; 33 - 40 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Valla canlı canlı izledi millet 1,43 ortalama ürünler 1,60-61 den gitti başka yerlere nakil oldu. Katil olay yerine geri gelirse kesinlikle yakalanıyor, elde edilen ürün başka tarlarda tohum olarak kullanılacak. Papazında aynı pilavı yemediği rivayeti de vardır. Bir kez bu hatayı yaptım ikinciye denemek istemem. Ama bedelli olacaksa bu senet bir şekilde sancılı yada sancısız 1,80 üstünü görmeli. Tek sorun aşırı twiter servisi var. Bunu görmezden gelemeyiz. ESÖZCAN bilir, 1,62 üstü kapanış önemli rakam. Sonra pulback yaparda yapamayabilirde, yada seans içi yapar bitir.
    Papazı Din değiştirmeye ikna edersek,1.80 TL yerine 2.00 TL den Lokma yediririz..
    Benim düşüncem,1.57-62 ler geride kaldığı..Pazartesi 1.70 e kapı açacağı yönünde..İzleyelim görelim..

Alıntı Originally Posted by musa_24 Yazıyı Oku
    1,66 altı kapatması durumda desteğin altınamı düşmüş oluyor
    haftalıkta daha güçlü bır seviyede kapatması söz konusu.. ilerleyen zamanda destek yada stop olarak kullanılabilecek bir seviye..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

ulan pala bu feykını de unutmayacağım 1.68 de senı satmayı ben de bilirim .. ancak dükkan açık senınle önümüzdeki hafta görüşeceğiz..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

1.62 üzerinde kaldığı sürece teknık yorum yapmayacağım 1.66 sonrası otoban.. haftalıklar oldukça guzel.. gidenin arkasından konuşulmaz dedikodu olur.. ıyı çalışmalar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Palanın ne yaptığı benim pek umurumda değil..
    1.54 Maliyet ile,Bedelli bölünme gününe kadar hissedeyim...1.55 e düşerse,En fazla kaardan zarar ederim.
    Elbet hedeflediğim Fiyata gidecek..

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Palanın ne yaptığı benim pek umurumda değil..
    1.54 Maliyet ile,Bedelli bölünme gününe kadar hissedeyim...1.55 e düşerse,En fazla kaardan zarar ederim.
    Elbet hedeflediğim Fiyata gidecek..
    Bu gunkü hareketındekı mesaj da bu.. tekrar yukselır ve 68 70 aralığına gelırsem satın yoksa 7-8 kademe çakarım mal elınızde kalır,,. süreklı yazıyorum haftalıları çok güzel diye.. bunu 2-3 haftada hazırlamadı.. 31 Ağustostan bu yana hazırlanıyor.. (gerçi burası da TÜRKİYE).. benim dükkan açık ..ama bu günkü feykten (al - sat dışında) güzel bır ders aldım.. palaya teşekkür..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Bu gunkü hareketındekı mesaj da bu.. tekrar yukselır ve 68 70 aralığına gelırsem satın yoksa 7-8 kademe çakarım mal elınızde kalır,,. süreklı yazıyorum haftalıları çok güzel diye.. bunu 2-3 haftada hazırlamadı.. 31 Ağustostan bu yana hazırlanıyor.. (gerçi burası da TÜRKİYE).. benim dükkan açık ..ama bu günkü feykten (al - sat dışında) güzel bır ders aldım.. palaya teşekkür..
    Şirketin ,Halka açık oranı düşük..
    Sen ,Ben hisse satmazsak,Pala kendi elindeki ile oynar durur.
    Bakar görür Ucuza Buğday veren yok, değirmenden un çıkmıyor,Açar kesenin ağzını..
    Eeee,Yakın zaman da Pamuk eller cebe.(bedelli.) işi de var..Eli mahkum kağıdı uçurmaya...
    Benzeri durum, Nuh çimento tahtasında da yapıldı.Kağıdı bir süre 18.40-70 ve 19.30-60 civarında süründürdüler,Baktılar mal veren yok ,sürdüler fiyatı 20.40 üzerine ve ardından 2 tavan sonrası bugün 25.10 TL yi Gördü..
    Ha,Sektör aynı değil.Fakat tahta yapıcıların hareketleri aynı olabilir.O açıdan örnek verdim..
    Bugün 1.69 TL den satış yapabilen oldu ise,o arkadaşları da tebrik ederim..
    Hisse kapanışı 1.62 TL den ve kritik yerden oldu...Önümüzdeki hafta birileri '' Eyyyy Korona ,sen kim oluyorsun'' diye bağırmaz ise ,Hissemiz de yürümeye devam eder...
    Son olarak,Teknik analiz Paylaşımlarınız/Emekleriniz için Teşekkür ederim..

8.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Şirketin ,Halka açık oranı düşük..
    Sen ,Ben hisse satmazsak,Pala kendi elindeki ile oynar durur.
    Bakar görür Ucuza Buğday veren yok, değirmenden un çıkmıyor,Açar kesenin ağzını..
    Eeee,Yakın zaman da Pamuk eller cebe.(bedelli.) işi de var..Eli mahkum kağıdı uçurmaya...
    Benzeri durum, Nuh çimento tahtasında da yapıldı.Kağıdı bir süre 18.40-70 ve 19.30-60 civarında süründürdüler,Baktılar mal veren yok ,sürdüler fiyatı 20.40 üzerine ve ardından 2 tavan sonrası bugün 25.10 TL yi Gördü..
    Ha,Sektör aynı değil.Fakat tahta yapıcıların hareketleri aynı olabilir.O açıdan örnek verdim..
    Bugün 1.69 TL den satış yapabilen oldu ise,o arkadaşları da tebrik ederim..
    Hisse kapanışı 1.62 TL den ve kritik yerden oldu...Önümüzdeki hafta birileri '' Eyyyy Korona ,sen kim oluyorsun'' diye bağırmaz ise ,Hissemiz de yürümeye devam eder...
    Son olarak,Teknik analiz Paylaşımlarınız/Emekleriniz için Teşekkür ederim..
    Öncelikle hayırlı haftalar bol kazançlar dilerim. Özozcan ve sizin söledikleriniz algıladığım bu kağıtta 1.62'lerden aliyim 68-69 larda boziyim tekrar düşükten alıyım yüksekten boziyim işlerine girersen kagıtta beklenen yükseliş biranda gereçekleşir tahtacı yapacağını yapar o sırada nakitte yakalanırsa arkasından bakarsın küçük hesaplar peşindeyken asıl yükselişi kaçırırsınız diyorsunuz eger dogru anladıysam. Bu yüzden al-sata girmeden spk onayını bekliyip olası yükselişte kar etmek daha mantıklı diyorsunuz. Tabiki sizin yatırım tavsiyesi vermiyorsunuz ancak sizin sölediklerinizden anladığım bu dogrumu anlamışım sizde cevap verirseniz sevinirim

Sayfa 5/173 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •