Onemli Gunler Banner
Sayfa 50/58 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 393 - 400 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by silvanxx Yazıyı Oku
    Bundan sonra gelecek ilk kap haberi ne olabilir? a-) Tahsisli sermaye arttırımı b-) pazar değişikliği c-) Yeni bir iştirak haberi d-) + iştiraklerden birisi için bir paylaşım.
    Cevap veriyorum Silvanxx hocam.B şıkkı Mart ayının ilk haftası ''pazar değişikliği'' kap haberi

2. KAP: KONTR [ ] KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1092928
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-01-04
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 04.11.2021
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama İştirakimiz Plan-S Uydu ve Uzay Teknolojileri firmamızın üretmiş olduğu İkinci uydusu olan Connecta T1.2, 3 Ocak 2023 de SpaceX Falcon 9 roketi Transporter-6 misyonu ile yörüngesine gönderilip başarıyla yörüngesine yerleşti ve TR saati ile 22:16 da ilk haberleşmeyi sağladık.

Connecta T1.2 Uzayda yenilikçi IoT bağlantı teknolojimizi doğrulamak için çeşitli görevler yürütecek.

3.  Alıntı Originally Posted by trader nejdet Yazıyı Oku
    KAP: KONTR [ ] KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1092928
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-01-04
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 04.11.2021
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama İştirakimiz Plan-S Uydu ve Uzay Teknolojileri firmamızın üretmiş olduğu İkinci uydusu olan Connecta T1.2, 3 Ocak 2023 de SpaceX Falcon 9 roketi Transporter-6 misyonu ile yörüngesine gönderilip başarıyla yörüngesine yerleşti ve TR saati ile 22:16 da ilk haberleşmeyi sağladık.

Connecta T1.2 Uzayda yenilikçi IoT bağlantı teknolojimizi doğrulamak için çeşitli görevler yürütecek.
    Şu kontrolmatiğin uzayla alakalı işleri ile ilgili de bir cosmo iştiraki haberi geliyor mu?Ballı kaymak olur

4.  Alıntı Originally Posted by trader nejdet Yazıyı Oku
    Herkesin çarşısı pazar olsun hocam.Borsada beklentisi olan hisse onlarca sayıda mevcut.Biraz da başka hisselere bakalım.Size cosmo da bol kazançlar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by trader nejdet Yazıyı Oku
    Madem öyle ben de ''ÇAY KOY KEÇELİ ,YENİDEN BAŞLIYORUZ '' deyip yeniden dalayım cosmoma.

Nasılsa 120 den sattım ,110-115 arası bir fiyattan aşağıdan gelir cosmolarım
    Bir öylesiniz, bir böyle.Cosmo daki onlarca dansöz var ve siz de onlardan birisisiniz .Alıyorlar satıyorlar.Ama cosmo yoluna devam ediyor.Trader Nejdet alsat yapmak mesleğin olmuş. Cosmo da yerler adamı. Cosmo Trader Nejdet gibi onlarca kısa vadeli düşünüp alsat yapanları döke döke yükseliyor.Cosmoda 2-3 yıl beklemeyi göze almayan çok acılar çeker.Trader Nejdet sana tavsiyem bu cosmoya bir daha bulaşma ve git başka tavan tavan giden hisselere.Cosmoda tahtaci lot toplamaya çalışıyor.Yillardir elinde lotu olanları dökmeye çalışıyor.Bu yüzden çok sert inişler çıkışlar oluyor.Bu yüzden dansözlugunu başka hisselerde yap.Cosmo adamı madam eder .Naş naş sana ,güle güle .Bugün alma, hatta hiç cosmo alma sen.Cosmonun sokağından dahi geçme.

5. Kontrolmatikciler nasılsıniz
    Neydi sloganımız?Boynuz kulağı geçecek
    Emin adımlarla kontrolmatik fiyatına yaklaşıyoruz. Kart horoz da topukladi kaçtı kontrolmatikten.Hep dedim yine diyorum %80 kontrolmatik ,%20 cosmo ile 2026 yılına kadarhalaya devamkeeeee

6.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Kontrolmatikciler nasılsıniz
    Neydi sloganımız?Boynuz kulağı geçecek
    Emin adımlarla kontrolmatik fiyatına yaklaşıyoruz. Kart horoz da topukladi kaçtı kontrolmatikten.Hep dedim yine diyorum %80 kontrolmatik ,%20 cosmo ile 2026 yılına kadarhalaya devamkeeeee
    Bak sen şu işe.Cosmo sayfasına gelmiş kontrolmatik pazarlayacak.

Kontrolmatikle cosmonun ne alakası var?2 yılda 3 tlden halka arz olmuş kontrolmatiği cosmo yatırımcılarına pazarlamaya gelmiş lotcu

İstediğim gibi alır satarım cosmoyu.Sana ne?Cosmonun bekçisi misin burada?Ben de özgür biçimde görüşlerimi yazarım.Burası kap sayfası mı?

Keyfim isterse alırım ,istemezse almam.Alıp sattığımı da burada yazmayacağım bundan sonra.Yok vazgeçtim yine cosmoda alıp sattıklarımı keyfim isterse yazacağım ,istemezse yazmayacağım.Burası belli kişilerin tapulu topiği değil.İsteyen istediğini yazar.

7.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Şimdi mesela siz satınca kar ettiğinizi düşündünüz değil mi? Çok değil kısa bir zaman sonra diyeceksiniz ki bende şu kadar bu kadar vardı diye söyleyip duracaksınız. Borsa böyle birşeydir sabırsızların ve küçük hesap peşinde olanların sabırlı ve büyük hesap yapanlara para aktardığı yerdir aslında.
     Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Cosmo borsa'da işlem gören şirketler içerisinde küçük sermayesi olan 13. şirkettir. ( 6,5 milyon TL ) Üstelik büyüme potansiyeli ve hikaye yaratma potansiyeli en iyi şirket olması gibi bir avantajı vardır. Emsalleri çok yüksek piyasa değerlerinden işlem görmektedir. Hisse fiyatları 500 ile 4000 arasında değişmektedir. Yine en önemli özelliği şirketin sahibi kontrolmatik gibi bir şirketin yarı ortağıdır. Bir tane daha örneği yoktur borsa'da. Bugün çok dökülen oldu ve çok hoşuma gitti.keza cuma günüde öyleydi. Dökülenlere teşekkür ediyorum zamanımızı kısalttılar.
     Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Yakın izleme pazarından alt pazara geçmek için başvuru yapmıştır bunu da not olarak ekleyelim.Yakında sonuçlanır.
    Ben burada hanciyim ,trader nejdet gibiler yolcu Be bu cosmo da trader nejdet gibi ne dansozler gordum..Bunlar 3 kurus kazaninca patron kral patron kral der ,3 kurus kaybedince de patron yaktin bizi der.Alistik artık bu dansozlere .Trader Nejdet dansozune laf yetiştireceğim diye ustadlar üstadı Hitit hocamızın altın değerindeki yazılarını alintilamaya devam edeyim.Ustadimizin sözleri geride kalmasın.

8.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Ben burada hanciyim ,trader nejdet gibiler yolcu Be bu cosmo da trader nejdet gibi ne dansozler gordum..Bunlar 3 kurus kazaninca patron kral patron kral der ,3 kurus kaybedince de patron yaktin bizi der.Alistik artık bu dansozlere .Trader Nejdet dansozune laf yetiştireceğim diye ustadlar üstadı Hitit hocamızın altın değerindeki yazılarını alintilamaya devam edeyim.Ustadimizin sözleri geride kalmasın.
    Yürü git işine be.Al cosmo nu da al,kontrolmatiğini de al başına çal.Borsada hisse mi yok?Benim bisikletimin freni patladı.Boş fren tamircisi varsa tamir ettireceğim.Ben Boşfren e gidiyorum.Cosmonuzu ve kontrolmatiğinizi alın başınıza çalın.

Haaa bu arada A1 ,qnbfinans ve osmanlıdan satanlar zorro çetesinin komisyonlu elemanları.Vip oluşum kurmuşlar.80 lerden aldıklarını pazarlıyorlar piyasaya.

Bundan sonra cosmo ister uzay olsun ,ister düşsün herkesin kendi seçimidir saygı duyarım.Sonuçta 3 kuruş para kazandık cosmodan .Giderken kötülemek olmaz.

Sayfa 50/58 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •