Sayfa 50/1006 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Vob 24

1. 19.30 da blşomberg de 4 cent muhabbeti vardı. enflasyon 7-8 faizler aynen 7-8 olur da kurda 4 olursa neden olmasın dedi. Bir de MTV zammının ekonomiye olumlu yansıyacağından bahsetti. Şimdi çoğu zamdan dolayı arabasını satacak haliyle 2. el fiyatları düşüp piyasa canlanacak.Alım satım derken vergi gelirleri artacak Bir taşla iki kuş. arba almanın zamanı geliyor gibi. 200 bin endekse artık bir BMW çekeriz. Tutarsa benim tutmazsa Nasrettin hoca nın olsun geceye uzunla girdik. bakalım sabah yine ter atacak mıyız?
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. Arif Coşkunâ€
    @CskArif
    Takip ediliyor
    Daha fazla
    Dün gece nerden döneriz dedim, %80 çoğunluk 90-95 aralığı dedi, bence biz bu işi bilmiyoruz gidelim kum da oynayalım.borsa bizim neyimize

YİĞİDİ ÖLDÜR (Yiğit Buluttan bahsetmiyoruz) HAKKINI YEME DEMİŞLER. BİZİM İÇİN TERSE DE KALSAK ARİF ARİFTİR. BEN KUM OYNAMAYA GİDİYORUM HEHEHE
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

3.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    19.30 da blşomberg de 4 cent muhabbeti vardı. enflasyon 7-8 faizler aynen 7-8 olur da kurda 4 olursa neden olmasın dedi. Bir de MTV zammının ekonomiye olumlu yansıyacağından bahsetti. Şimdi çoğu zamdan dolayı arabasını satacak haliyle 2. el fiyatları düşüp piyasa canlanacak.Alım satım derken vergi gelirleri artacak Bir taşla iki kuş. arba almanın zamanı geliyor gibi. 200 bin endekse artık bir BMW çekeriz. Tutarsa benim tutmazsa Nasrettin hoca nın olsun geceye uzunla girdik. bakalım sabah yine ter atacak mıyız?
    Şimdi tarih kitaplarında bizim orduların nasıl cenk ettiği yazılır.

İlk önce karşı tarafa yardım gelecek yollar, köprüler v.s. çok önceden kontrol edilir.
    Sonra cenge başlayınca önce yenilmiş gibi geri çekilinir
    Sonra da baştan gizlenmiş yedek ve diri kuvvetler sağdan soldan devreye sokulur.

Hap aynı numara yapılınca belki batı işi öğrendi her savaşı kaybedip gerilemeye başladık.

Ama borsada tutabilir belki.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. işim çıktı kapanışa bakamadım, pasife yazildigim şortlar gelmemiş, mecburen geceye long kaldık. .pal amca bi kiyak gecsede sabaha şöyle arti 500 gapli acsa ne datlu olur...

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

vergiye bastı zammı. neymiş efendim bütçeye para lazımmış. ulan bu para milletenmi çıkacak. az yiyin için yada beslediğiniz yandaşlardan toplayın haracınızı. bindiğiniz 1 milyonluk lüks makam arabalarına cebinizden benzinmi alıyorsunuz zorunlu trafik sigortasınımı yaptırıyorsunuz yoksa bakım için al buda benden olsun mu diyorsunuz. sonra neymiş 40-50 bin tl arabaya niye biniyorsunuz. iyi o zaman eğilinde binelim sırtınıza size benzin sigorta bakım gerekli değil 2 dua sizi her yere götürtür. düldüller.

iShares MSCI Turkey (TUR)
    41,740 +0,790 +1,93%

bulumberge çıkan ileri zeka vergiler akıllıca falan dedi
    kendisinin arabası yokmuş, mtv den etkilenmiyormuş
    bu adama bu zekayla uzman deniyor
    insan, insanlığından utanıyor

Bu arada TROLLERE bir haberim var, MTV sizin için de aynı, siz az ödemeyeceksiniz

her zaman bu iki ihtimal vardır

Alıntı Originally Posted by symbol162 Yazıyı Oku
    Yarın Longlarin mı Sortlarin mi ışığı sönecek

Sayfa 50/1006 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •