Sayfa 50/996 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn ressam sizin sorunun cevabını bilmiyorum da siz covid sonrası antikor baktırdınız mı.
    Yok hocam gitmedim. Uğramak bile istemiyorum. Aile hekimim harika bir insan. Adeta kardeş gibi olduk. Tamamen kendisinin yönlendirmesine göre hareket ediyorum.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Yok hocam gitmedim. Uğramak bile istemiyorum. Aile hekimim harika bir insan. Adeta kardeş gibi olduk. Tamamen kendisinin yönlendirmesine göre hareket ediyorum.
    Valla antikor baktırmadıysanız ,şu ara fazla dışarı çıkmayın,bağışık değilseniz bir daha yakalanma olasılığınız var.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Aman Hocam, sizi kuvveden dusmesinler de..

Bence hic ugrasmayin, eger cevirmeye takilirsaniz, birakin onlar ugrassin.

Polis cevirmelerde, kimin mahkemeye gidecegini aninda anlar.

Ben olsam hic endise etmezdim.
    Anlamadığım, geçen yıl küçük bir kazaya karıştığımda bu ehliyetle işlemler yapılmıştı. Sorun yoktu. Şimdi önce sistemde hiç ehliyet görünmüyor, 2 saat sonra E sınıfı C olarak görünüyor. Neler oluyor ?

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Anlamadığım, geçen yıl küçük bir kazaya karıştığımda bu ehliyetle işlemler yapılmıştı. Sorun yoktu. Şimdi önce sistemde hiç ehliyet görünmüyor, 2 saat sonra E sınıfı C olarak görünüyor. Neler oluyor ?
    Yazilim hatasi olmali.

Uzerinde ugrasiyorlardir.

5. Yarın bı sordurayim araştırayım efendim
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Kıymetli arkadaşlar, Bugün bir sorun yaşadım. benzer sorun yaşayan ve çözebilen olduysa fikrini almak, yol yordam öğrenmek isterim.

Sürücü belgesini değiştirmek için randevu almıştım. Harç, sağlık raporu vb. her şey tamam gittim nüfus müdürlüğüne. Memure hanım evraklara baktı, sistemde işleme başlayacaktı ki '' Efendim sistemde adınıza her hangi bir sürücü belgesi görünmüyor '' dedi. Nasıl olur hanımefendi, işte ehliyet burada görüyorsunuz dedim. ''Evet ehliyet ortada da , sistem tanımıyor. Ben genel md. lüğe mail atayım, siz telefonunuzu verin , iş çözülünce sms atarım. Randevu almadan bana gelirsiniz, hallederiz '' dedi.

Eve geldiğimde E-devletten sorguladığımda gerçekten görünmüyor. fakat Emniyet Genel Md.lüğü üzerinden ceza puanı sorgulayınca adıma kayıtlı C sınıfı ehliyet görünüyor. Oysa benim ehliyet 1987 de aldığım E sınıfı.
    bir SARKY tutturmuşum

duyuyorsun değil mi?

6. Ben olsam, Cimer'den sikayette bulunur, Geregi IcIsleri bakanligi, bilgi Emniyet Genel Mudurlugu, Bilgi Ilgili valilik.

Seklinde gonderirdim.

Bilgiyi alan en ast kurum, aninda isleme alacaktir.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla antikor baktırmadıysanız ,şu ara fazla dışarı çıkmayın,bağışık değilseniz bir daha yakalanma olasılığınız var.
    Akciğerlerim hastane çıkışında çok iyiydi. Şu anda da her gün düzenli spor yapıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Ama kalabalık yerler konusunda haklısınız. Bu biraz zorunluluktan oldu. Bahar da kafamda başlayan yaralar nedeniyle Cildiye profesörüne gitmiş ve sorun yaşamıştım buraya yazmıştım. Saç traşımı ilaçlar deriye tam temas etsin diye sıfır yaptırmıştım. 5 ay oldu yaralar geçer gibi olunca saçlarda uzamışken biyometrik foto çektirerek kimlik, ehliyet işlerini halletmek istedim.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben olsam, Cimer'den sikayette bulunur, Geregi IcIsleri bakanligi, bilgi Emniyet Genel Mudurlugu, Bilgi Ilgili valilik.

Seklinde gonderirdim.

Bilgiyi alan en ast kurum, aninda isleme alacaktir.
    Cimer konusu bitti. İlk açıldığında kamuyu baskı altına alabilmek için sopa olarak kullandılar. Şimdi tüm kamu yandaş olunca artık , yazılan şikayetler direkt ilgili bölüme ( şikayet edilen kuruma ) pas ediliyor. yani kimi şikayet ediyorsanız dilekçeniz o kuruma hatta aynı kişiye sevk ediliyor.

Sayfa 50/996 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •