Sayfa 50/963 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 393 - 400 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Takas paylaşır mısınız

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by CemSipahi Yazıyı Oku
    bedelli gelebilir ben bekliyorum şirket çok borçlu herşeyi ipotekte öz sermayeyi yemiş piyasada kıvranıyor para para diye gelipte kimse malzeme övmesin burda. 3 milyon ihale aldı diye hiçbi şirketin ederi 100 milyon yükselmez akıl var mantık var ytd
    Neye dayanarak böyle bir yorum yapıyorsunuz, tek zararda olup yükselen hisse doğtaşmı alınan ihaleler ve şirketten yapılan açıklamaların bir anlamı yok mu sizce ve 2017 yılı 1. çeyrek beklentiniz nedir cevaplarsanız sevinirim saygılar.

3. Mynet borsa ve burada felaket tellaları türemiş.akıl karıştırıcılar kağıt düşerken türeyen.

MX5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by CemSipahi Yazıyı Oku
    satıcıda ilk gedik yatırım var 300.000 lot :D ne para ihtiyacı ama galiba fabrika kurmak istedi patronlar
    Takas paylaşırmısın

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirkete Franklin Templeton Investments'ın yatırım yapması çok önemli ve bu unutulmuşa benziyor....

29.12.2016 tarihinde yatırım yapıldı. Hisse fiyatı 1,41'di. Şu an 2,94.

Dünyada Franklin Templeton'un yatırım yaptığı şirketleri araştırın ve inceleyin....

Günlük değişimlere takılmayın...

Doğtaş, kendisini yurtdışında artık Franklin Templeton Investments'ın yatırım yaptığı şirket olarak pazarlıyor,bu önceden açılamadığı pazarlara açılabilmesini sağlayacak.Bunu asla unutmamak lazım...

Portföyümün %20'si her zaman Doğtaş olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Şirkete Franklin Templeton Investments'ın yatırım yapması çok önemli ve bu unutulmuşa benziyor....

29.12.2016 tarihinde yatırım yapıldı. Hisse fiyatı 1,41'di. Şu an 2,94.

Dünyada Franklin Templeton'un yatırım yaptığı şirketleri araştırın ve inceleyin....

Günlük değişimlere takılmayın...

Doğtaş, kendisini yurtdışında artık Franklin Templeton Investments'ın yatırım yaptığı şirket olarak pazarlıyor,bu önceden açılamadığı pazarlara açılabilmesini sağlayacak.Bunu asla unutmamak lazım...

Portföyümün %20'si her zaman Doğtaş olacak.
    o aldı sattı koç eski mevzu o boş konuşmuyorum ben burda gedik malı kustu yarın mal kusulmaya devan ederse destek 2.6 dalga yok oyun yok gidin yerlerde sürünen adı olan hisseler alın örnek 5₺ den thy almadınız gidip şimdi 1,4 den 3.1 olmuş hisseyi mi alıyosunuz. Galericileri düşünün birisi aradı bana bmw bul alcam dedi 100 bin vercem dedi galerici gidip 95 binlik bmwyi hemen ona satıyım diye 98 e almaz. Çünkü müşteri vazgeçtim der giderse 93 e anca satar yani yine 90 a alması gerekir malı

7. 11.8 milyon bilançoya hazırlıklı olun.2 ay içinde 4.5-5 olduğunda da spekler konuşacak sebepler bulurlar.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kadir7762 Yazıyı Oku
    11.8 milyon bilançoya hazırlıklı olun.2 ay içinde 4.5-5 olduğunda da spekler konuşacak sebepler bulurlar.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende katılıyorum bahsettiklerinize bir iki ay beklemek en iyisi.

Sayfa 50/963 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •