Sayfa 50/1000 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    dso en basta maske gereksiz diyen kurum
    hatta genclerde ve cocuklarda risk sifir dediler
    ardindan baktilar gencler disarida bu sefer genclerde ciddi risk altinda dediler.
    trump bunlarin odenegini keserek en iyisini yapti.
    Şu anda bilim adamları dahil kimse bir şey bilmiyor,aşaması ne,ne gibi özelliğe sahip durumu meçhul,sadece devamlı mutasyonlara açık bir virüs,yapaymı,doğalmı,uzaydanmı geldi bilinmiyor,Çini suçluyorlar,tamam özellik bakımından yarasa,karınca yiyendekiylen aynide,adamların devamlı bu tip beslenmeleri yıllarca var,kedi,köpek,maymun ne varsa yiyorlar,nüfus zaten tavanda.Yıllarca Dünyayı devamlı savaşa sürükleyip silah üretip ticaretinden dev boyutlarda gelir etme hesapları yapacağınıza birazda sağlığa,kardeşliğe dürüstlüğe önem verseledi şimdi bunun önüne geçmiştik.İngiltere zombi peşinde,ileri gelen ülkeler yapay zeka peşinde koştu,ne için,herkesi sömürü altına alalım biz sağ kalalım,bazen evdeki hesap çarşıya uymuyor,ava gidende avlanıyor,onlar av olurken biz daha fazla av oluyoruz,bakalım bu iş nasıl çözülecek,en korkutucu olanıda Dünyanın %70 kısımına bu melununun bulaşacağını söylemeleri,mutasyona uğrayanlan baş etmek zordur,çünkü mevcut olanını bulursun,sonra başka bir mutasyona bürünür,onu keşfedene kadar ömrün çürür

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ben gidip yemek yapiim bari, heyecan meyacanı kalmadı buranın.
    Yemek işi tamamdır arkadaşlar.

Tam tamına 1 saat sürdü.

Güveç yaptım, fırına koydum, tıkır tıkır pişecek iki saat toprak kapta..

3.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Heyhat !!!
    Bugun de maskesiz geciyor......

Vasiyetime yazacagim...
    Ben öldükten sonra gelen maskenin....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizin yazınızı okudum bende benzer düşünceler içindeyken,aneyyyyy zil çaldı,gelen postacıydı,garibim yorgun argın,abi maskeleriniz dedi,2x5 maskeyi teslim aldım,gururluyum,devletim,milletim bin yaşasın....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu arada size hayatınız boyunca işinize yaramayacak çok önemli bir bilgi vereyim. Güveçe patlıcan doğrarken aklıma geldi.

Kemer patlıcanı adını Balıkesirin Burhaniye ilçesinden alır. Behri zamanında patlıcanı ile meşhur olan Burhaniye'nin o zamanlar adı Kemer imiş.

Sonra Sultan II. Abdulhamit'e yalakalık olsun diye adını Burhaniye'ye değiştirmişler. ( II. Abdulhamit'in Burhanettin adında bir oğlu varmış.)

Ama patlıcanın adı değişmemiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sizin yazınızı okudum bende benzer düşünceler içindeyken,aneyyyyy zil çaldı,gelen postacıydı,garibim yorgun argın,abi maskeleriniz dedi,2x5 maskeyi teslim aldım,gururluyum,devletim,milletim bin yaşasın....
    Sizlerde patladınız yahu daha 15 güncük oldu, Reyisimize güvenin 1 aycık sonra herkesin maskesi ağzında olacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ben şahsen 15 gün sonra maskemi alınca ağlamaklı oldum, hükümetimiz yanımızda ve beni unutmamış deye.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Yalniz bir sorun var, babam 92 annem 81 yaşında, onların kolanya ve maskesinden haber yok!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 50/1000 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •