Sayfa 50/79 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 630 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Sn. bossini kıymetli paylaşımlarınız için çok tesekkür ederiz.

2. Yatırımcı ilişkileri ile görüştüm, haberler süper..
    -Öncelikle son çeyrek 50-60 civarı yeni araç alınmış. 15-20 tanesi büyük araç.
    - Enflasyon değerlemesi konusunu düzeltti, yıl sonu bilançoya yansıyacakmış.
    - Değerleme ekibi gelmiş, imzalar atılıyormuş. Değerleme yapılıyor. Araç, arsa, bina tamamına yapılacak.
    - Şuna ek yapayım. Sık sık bilançoya neden işlemiyor diye soruyorduk. Tekin bey iletmiş, yönetim bilançoya yansıyacak demiş net şekilde.
    - Patron gelen emailleri bile okuyormuş. Kısa zamanda email atacam.
    - Şirket işlerinde hiçbir problem yok. Favök marjının daha da artması bekleniyor.
    - Yıl sonu favök beklentisi son 2 çeyreğin de üstünde olacak.
    - İhaleye bakan ekip çalışıyormuş, orada da bir problem yok.
    - Dizayn vizyon tarafında halen eleman aranıyor ancak yönetim orayı direk hedefe koymuş.
    - 300-500 araç yenilemesi yapılacak 2024 ilk çeyrekte.
    - Bütün bu değerlemeleri net kar kısmında göreceğiz, şirketin ucuzluğu görülecek.

3.  Alıntı Originally Posted by ugursımsek Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri ile görüştüm, haberler süper..
    -Öncelikle son çeyrek 50-60 civarı yeni araç alınmış. 15-20 tanesi büyük araç.
    - Enflasyon değerlemesi konusunu düzeltti, yıl sonu bilançoya yansıyacakmış.
    - Değerleme ekibi gelmiş, imzalar atılıyormuş. Değerleme yapılıyor. Araç, arsa, bina tamamına yapılacak.
    - Şuna ek yapayım. Sık sık bilançoya neden işlemiyor diye soruyorduk. Tekin bey iletmiş, yönetim bilançoya yansıyacak demiş net şekilde.
    - Patron gelen emailleri bile okuyormuş. Kısa zamanda email atacam.
    - Şirket işlerinde hiçbir problem yok. Favök marjının daha da artması bekleniyor.
    - Yıl sonu favök beklentisi son 2 çeyreğin de üstünde olacak.
    - İhaleye bakan ekip çalışıyormuş, orada da bir problem yok.
    - Dizayn vizyon tarafında halen eleman aranıyor ancak yönetim orayı direk hedefe koymuş.
    - Bütün bu değerlemeleri net kar kısmında göreceğiz, şirketin ucuzluğu görülecek.
    Cok tesekkurler Ugur Bey bu kiymetli bilgiler icin. Normalde baska giderlerim ciktigi icin Aralik ayini pas gececektim ama hazir Amerika tarafi biraz toplarlamisken ibkr`de kalan minik portfoyumu sattim, turex alacagim ptesi

Boylece kendime biraz altin (onu da gecen bozdum) ve yabanci hisse borclandim.

4.  Alıntı Originally Posted by ugursımsek Yazıyı Oku
    yatırımcı ilişkileri ile görüştüm, haberler süper..
    -öncelikle son çeyrek 50-60 civarı yeni araç alınmış. 15-20 tanesi büyük araç.
    - enflasyon değerlemesi konusunu düzeltti, yıl sonu bilançoya yansıyacakmış.
    - değerleme ekibi gelmiş, imzalar atılıyormuş. Değerleme yapılıyor. Araç, arsa, bina tamamına yapılacak.
    - şuna ek yapayım. Sık sık bilançoya neden işlemiyor diye soruyorduk. Tekin bey iletmiş, yönetim bilançoya yansıyacak demiş net şekilde.
    - patron gelen emailleri bile okuyormuş. Kısa zamanda email atacam.
    - şirket işlerinde hiçbir problem yok. Favök marjının daha da artması bekleniyor.
    - yıl sonu favök beklentisi son 2 çeyreğin de üstünde olacak.
    - ihaleye bakan ekip çalışıyormuş, orada da bir problem yok.
    - dizayn vizyon tarafında halen eleman aranıyor ancak yönetim orayı direk hedefe koymuş.
    - bütün bu değerlemeleri net kar kısmında göreceğiz, şirketin ucuzluğu görülecek.
    normalde de bu fiyatları hak etmiyor ama tahtacı sıkıntılı ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Tahtacı sıkıntılı olsa bile piyasa görüp aldığı taktirde tahtacı oyun planını güncelleyebilir. Bastıkça mal kaybetti şimdiye kadar. Belli bir noktadan sonra mal kaybetmeyi göze alamayacağını düşünüyorum.

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Baskılamaya devam anlaşılan.

7. Rica ederim, yakın takipteyiz)

8. https://x.com/kadirhanozturk/status/...Qif5rq6qtRmNEw

Turexte o yüzden inatçıyım, 2 bilanço üstüste iyi bilanço atacak garanti bir şirket daha göremiyorum. Yıl sonu iyi geleceği zaten bilgi.

Sayfa 50/79 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •