Sayfa 50/408 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3260 madde; 393 - 400 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. yaw kar edersin bazen artar bazen azalır yeni yer açarsın eski yer kapatırsın bunlar ticaretin içinde olan işler bu kadar strese gerek yokkii 😀

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Serdar Yazıyı Oku
    Ptesi büyük ihtimal yine düşüşle açılacaktır umarım kısa sürer

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Euro,nun yüksek olması sebebiyle buradaki en son ki dip 190,lar degil 213,ler oldu buralar görülecekdir tabiki avusturya en son geçen yaz gördügü 51,630 dolaylarını kırmadıgı müddetçe...........
     Alıntı Originally Posted by nakama Yazıyı Oku
    Avrupa kupası organizasyonu bu sene yok geçen sene vardi net geliri belli umulan bilanço geldi sürpriz olan ne anlamadım sadece kötü haber gelmiş gibi kötüleme var otel veya restaurantların açılış haberlerini yada yeni yatırımlarını bekleyeceğiz herhalde yükseliş için ......
    Abartılı düşüş bence kuzey suriyeye girmemiz beklentisi ve bayram nedeniyle ky nin çıkması
    Bu hisse geleceği olan bir hisse olduğunu öngördüğüm için sürekli tutmaya devam edeceğim.

ytd
    Otel açılsa fazla etkilemez önemli olan thy anlaşması büyük ihtimal thy ile sadece business class müşterilere hizmet vermeye devam edecek gibi görünüyor(yani sadece bir avuç zengine)...........Peki kötü haber gelmiş gibi yazıyoruzda patron açıkladıgı hisse alımlarına neden başlamıyor?Yoksa thy anlaşamama haberi içinmi saklıyor bu kozunu. Dikkat et avusturya 1 gün %2-3 artı 3-5 gün eksi yapıyor öyle hisseler varki borsada şuan 3-5 kat yükseliş potansiyeli barındırıyor borsa,nın en dandik hisseleri bile nerden nereye geldi bu son 15 aydır sürekli kaybettirdi doco(avusturya) kötü haberlerde hep %10 düştü ama ben hiç %10 artı göremedim sizlerin bu hissede gelecek görmesinin tek sebebi thy,ye geçmişde yemek veren ucak ile karıştırmanızdan kaynaklanıyor.................... Madem olumlusun Thy anlaşması olmazsa ne olur sence?
    Göz olanı akıl olacagı görür..

3. Audi bu forumda 10 seneden fazla zamandır yazılarınızı okuyorum ama dünyada gıda işi yapan firmalar her zaman iş yapar ve akıllıca yatırımlarla büyür yalnız kötü yonetim veya art niyet varsa ayrı ben THY işi eğer karlılık sağlanmıyorsa bırakması taraftariyim.....
    Resturant ,organizasyon ve cafe işi bence daha karlı ve daha hızlı şirkete büyüme sağlayacağı düşüncesindeyim

ytd

Alıntı Originally Posted by nakama Yazıyı Oku
    Audi bu forumda 10 seneden fazla zamandır yazılarınızı okuyorum ama dünyada gıda işi yapan firmalar her zaman iş yapar ve akıllıca yatırımlarla büyür yalnız kötü yonetim veya art niyet varsa ayrı ben THY işi eğer karlılık sağlanmıyorsa bırakması taraftariyim.....
    Resturant ,organizasyon ve cafe işi bence daha karlı ve daha hızlı şirkete büyüme sağlayacağı düşüncesindeyim

ytd
    Bende senin gibi gıda işinin kar oranının çok yüksek oldugunu biliyorum ama gel görki Doco yıllık 1 milyar dolar ciro yapıyor buna karşılık yıllık kar rakamı 81 miyon tl düzeyinde ki doco iyi kaliteli ürünleri kullanıyor ve iyi fiyatada satmasına ragmen..Yani o koca cirodan %5 dahi kar kalmıyor.....
    Son düzenleme : AUDİ+; 19-08-2017 saat: 19:14.
    Göz olanı akıl olacagı görür..

5. Daha az ciro daha fazla kâr çok daha önemli, otel , restoran, organizasyonlar ve cafe işinden daha fazla kâr gelecekse , öyle devam edilsin, bakalım kazanan ve kaybeden kim olacak, THY mi yoksa DOCO mu? Doco inersede alım yapmak için fırsat doğar. Ytd.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bakalım Atilla bey ne zaman sahip çıkacak hissesine ? tabi onuda yaparsa .....

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu kadar adilik olmaz sirketten bir aciklama bile yok

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 50/408 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •