Sayfa 50/544 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 4349 madde; 393 - 400 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    sektörü biliyorsunuz. paylaşım için teşekkürler. arada bir yazarsanız memnun olur, faydalanırız.
    elbette faydam olacaksa her zaman bugün itibariyle deva eczane ve depolara ilaç gönderebilen nadir firmalardan biridir. sizlerde sormak istediğiniz sorular olursa kendi açımdan cevaplarım.

(eski nick ielab)

2. Bu sende endeksin altında kalacağı öngörü mu destekliyor . 5-6 fk iyi alım yerleri olabilir . Zaten ülkenin durumu ve devanin riskleri düşünüldüğünde 5-6 fk fiyatlanması gayet doğal .
    Devanin riskleri
    - ketum bir firma olması
    - temettü imtiyazı olması nedenleriyle şirket elde ettiği karların çok çok altında fiyatlaniyor ve bu durum değişmeyecek .

Maslak1 üstadın yazdıkları çok önemli bilgiler ama bunlar kısa vadede hisse performansına etki etmeyecek . Lütfen bir hayale kapılıp all in falan girmeyin . Şuan bistte devadan çok daha ucuz ve beklentili hisselerle dolu . Benim portföyümde var olmaya da devam edecek ama öyle abartılacak gözünüzü kör edercesine almayın .

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sondaki üçgen aşağı kırıldı iyi olmadı

bulut üstü tutunma çabası aşağıda 24.64 ve 22 liralar var.

yukarıda 35.86 fincan tamamlanmış biraz derin olmakla birlikte kulp takıyor olabilir trend başlayabilir.

bilanço gelince yukarı atabililer ardından 10 kr temettü ile yere serebilirler.

5. Bugün bilançoyu açıklayacak mı?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Kral 35 Yazıyı Oku
    Bugün bilançoyu açıklayacak mı?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bugün vergi bildirimi gelecek..bilanço haftaya cuma
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. çok iyi kar hayırlı olsun

8. Geldi inceleyemedim.
    1175 K

Sayfa 50/544 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •