Sayfa 50/595 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Alıntı Originally Posted by Yeniyuka Yazıyı Oku
    Ağlaya ağlaya fiyatı yükseltemezler ancak yeni yatırımcıların gelmesini engellerler
    Bence ağlamaktan ve sövmekten nemalanıyorlar
    Al bitane daha,tutturmuşsunuz abilerinizle bielik olup, siz kendi ayağına sıkıyor diye,artı;yeni yatırımcı gelmezmiş ne güzel itiraf ediyorsunuz.şirket adam gibi yönetilse,verilen sözler adam gibi tutulsa,kalem oyunları dönmese,patronlarınız sadece kendini düşünmese burası yatırımcı dolar.ancak sizin amacınız ky nin eline malı bırakıp defolup gitmek.siz yatırımcı değil keriz arıyorsunuz.kusura bakmayacaksınız aetık bu oyunlar tutmaz.yeni girecek ky yi dilimiz döndüğünce uyardığımız için sizler verdiğimiz rahatsızlıktani dolyı özür dilemiyorum.ytd.
    Son düzenleme : Badi; 14-09-2018 saat: 23:19.

Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Bu hissede hayıflananlar ve şikayetçi olanlar buhar olsana önümüz açılsa. Bu hisse çuvaldızı tam kendine batırma hissesi oldu. Yönetime sürekli giydirip zarardayım diyenler buhar olsa süper olur süper.
    Doğru söylüyosun.Bi buradan buharlaşsak patronlarla birlikte çevirdiğiniz dolapları gayet güzel uygularsıniz.Yeni ky nin eline malı bırakıp,yeni mağdurlar yaratıp,abilerinle birlikte çarşaf gibi denizde yüzmeye gidersiniz.yok öyle üç kuruşa beş köfte.
    Bu şirket adam gibi yönetilip,ky mağdur edilmeyene,sizin gibi senedi kumar hissesi olarak kulanmaya devam etmediği zamana kadar,Kendi ayağıma sıksamda dilim döndüğünce yeni madurlar olmasına engel olmaya çalışacağım.Sonuçta ben kendi fikirlerimi söylerim,tercih bu senedi alanın veya satanın yada almayanındır.kendilerini bağlar.ytd.
    Son düzenleme : Badi; 15-09-2018 saat: 12:25.

3.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Al bitane daha,tutturmuşsunuz abilerinizle bielik olup, siz kendi ayağına sıkıyor diye,artı;yeni yatırımcı gelmezmiş ne güzel itiraf ediyorsunuz.şirket adam gibi yönetilse,verilen sözler adam gibi tutulsa,kalem oyunları dönmese,patronlarınız sadece kendini düşünmese burası yatırımcı dolar.ancak sizin amacınız ky nin eline malı bırakıp defolup gitmek.siz yatırımcı değil keriz arıyorsunuz.kusura bakmayacaksınız aetık bu oyunlar tutmaz.yeni girecek ky yi dilimiz döndüğünce uyardığımız için sizler verdiğimiz rahatsızlıktani dolyı özür dilemiyorum.ytd.
    Badi senin toplam kaç Lot malın var ve kaçtan aldın ve alırken neyi hayl ettin
    Kaç lot aldığın inancını kaç paradan aldığın daha bu negatifliği ne kadar daha çekeceğimizi ( yada ne zaman son bulacağını) ne hayal ettiğini ise ne kadar hayal kırıklığına sahip olduğunu anlamak için soruyorum
    İşin gücün devamlı yapılanları eleştirmek bu dert ne zaman bitecek yoruldum artık bu her haberden sonra herseye negatif kulp takmandan

Alıntı Originally Posted by Yeniyuka Yazıyı Oku
    Badi senin toplam kaç Lot malın var ve kaçtan aldın ve alırken neyi hayl ettin
    Kaç lot aldığın inancını kaç paradan aldığın daha bu negatifliği ne kadar daha çekeceğimizi ( yada ne zaman son bulacağını) ne hayal ettiğini ise ne kadar hayal kırıklığına sahip olduğunu anlamak için soruyorum
    İşin gücün devamlı yapılanları eleştirmek bu dert ne zaman bitecek yoruldum artık bu her haberden sonra herseye negatif kulp takmandan
    Biz burada müebbetiz.Benim için bu bir onur meselesi oldu,onursuzlara inat.haysiyet meselesi oldu,haysiyetsizlere inat.itibar meselesi oldu,itibarsızlara inat.Herkez yok olsada, buradaki kahpe düzen devam ettiği sürece buradayım bütün bizans oyunlarına inat.istersen okuma ve cevap verme.
    Son düzenleme : Badi; 16-09-2018 saat: 11:54.

5. Koşullar oluştuğu ilk fırsatta Bsoke ile Btcim şirket birleşimine giderler ve sonrasında ise bir bedelli sermaye artımı yaparlar diye düşünüyorum.

Sonuçta ana ortağın konsolide finad borcu 800 milyon civarındaydı ve dövizin yükselmesi ile bu borç bayağı yukarı uçmuştur. Flnasal rahatlama için bir dış fon şart gibi görünüyor..

Sadece tahmin.

Son yollar artan talebe göre yeni fabrikalar kuruldu kapasiteler artırıldı ama şimdi İnşaat sektörü düşüş trendinde buda iç tüketimi azaltır ve çimento fabrikaları arası rekabeti kızıştırabilir. Daha çok ihracat potansiyeli yakalayan şirketler karlılık oranını koruyabilir

Gayrimenkul sektörünün içinde bulunduğu durum göz önüne alındığında, arsalara dayalı beklenti ve dönüşümler uzun süre ertelenir..

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ..... yoksunlari iyi haftasonlari. Tatili bitirirsiniz gari .....malum ufak torun tombalagin egitimi baslayacak.Siz Allah bagislasin cocuklarinizi eniyi okullarda okutun.yurtdisinda
    eniyi mesleki egitimleri aldirin bizde sizin duzeninizin devami icin yilladir odemeye devam edelim. Ne guzel bir duzen degilmi ? Tabiki sizin icin evet. Bizde bekliyoruz dukkanda pisenden bize de ne zaman bir pay dusecek diye.Yillardir aile kucuklerine
    bir oyuncak bile alamadim diyenler var. Birde denizin keyfini cikaranlar!
    Sonunda kap da piyasanin duymak istedigi haberi bi zahmet yayinladilar. Biz Baticim Gk katildik. Bu haberler yuzumuze soylenmedi....hatta yasli kurucu ortaklardan bir beyamcanin....eskiden kar payi alirdik simdi niye dagitmiyorsunuz ?....sorusuna izahat icinde 2018 de de
    zor der gibi cevap verildi. Hatta ihracat yapmaliyiz yoksa birakin temettuyu isimiz cok zor anlaminda mimik hareketleri ile herkese
    bir mesaj verdiler.
    Yahu borc Baticim in bizim
    insan buradada bu izahati uzerine basa basa vermezmi? Biz boyle bir mesaj veya bilgi almadik.
    Cunku onlar icin ky nin onemi yok. Ha simdi piyasalar bozuldu doviz borcu dag oldu .....hedge yok...ky nin israri uzerine bilgilendiriyorlar.....sen suna pacam tutustu desene be iyi
    egitimli mirasyediler.
    Eskiler ne dedigimi anlayacaklardir. Yeni geleceklerede uyaridir bu patronlar ky..by...yonetim disindaki kurucu ortak...hepsinin guvenini kaybetmistir. Bugunku algi budur. Buraya yeni ky bekleyenlere duyrulur. Bu algi yillar icinde olustu...yillar
    icindede anca duzelir.
    Bi duzluge cik bakalim boyle
    once kendini ve gunu kurtaran aciklamalari piyasa sizden yemiyor gari. Son haberede yasananlari hepberaber gorduk.
    Samimi olacaksin fiyati yukseltmek istiyorsan haber akisini surekli hatta fazla yapacaksin......Sevkiyati yaptik diyeceksin...yeni su kadar baglanti yaptik diyeceksin....diyeceksin Allah diyeceksin. Eee sen bunlari yapmiyacaksin ky da gelecek....alicengizi cekeceksin ve yeni magdurlar ve ahlar. Sizin kupu doldurma zamaninin doldu....gerci kupunuzde kat ve kat dolduda...hala ky la ve
    Bist le kafa bulmaya devam ediyorsunuz. Hayirlisi Allah dan.
    ............
    YD cikisini planlayanlar yada
    bu plani bozanlar nerdeler....
    Bence bu iki taraf kapismaya devam ediyor. Patronlar hangi tarafta ise benim gonlum obur tarafda....
    Sureci iyi yonetemeyen sirketide iyi yonetemez.
    Zaten buyuk beklentiler kalmadi......valor....kur farki herseyi aldi goturdu.Bu saatten sonra memlekette hele hele insaat sektorundeki daralma ve rekabet dusunulunce bizim capsizlarin arti diye dusundukleri hersey eniyi ihtimalle notr olacaktir. İhracat kur avantajida rekabet sebebiyle kisa surede bitecektir. Sabanci bosunami satiyor bazi cimento fabrikalarini.
    Degersizlestirme uzmani imtiyazli yoneticilerimize
    bol sans dilemekten baska
    yapilacak sey kalmadi. Yillarca onlerindeki imkanlari
    fazlasyla yediler bitirdiler.
    Ama neyazikki ne bu yenecek imkanlar bitti nede bunlarin zihniyetleri degisti.
    Yeni imkanlar diyoruzya....
    yeni bir degerleme haberi...
    yeni bir bedelsiz haberi.. yeni bir strateji haberi (beton tesisi azaltimi....arsa satisi....yeni bir is kolu Gyo....birlesme....sadelesme...holdiglesme...vs... vs)
    yazmakla bitmez yaw...onun
    icin diyoruzya mirasyediler diye....ayrica capsizlar diye.
    Piyasa kurallarina karsi daha ne kadar savasacaksiniz?
    Daha ne kadar sirketi ve tum
    ortaklarinizi hortumlayacaksiniz?
    Sorulmasi gereken dogru sorular ve merci bunlar bence.... Gerisi yillardir surdurulen tiyatro ve illizyon.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hah geldinmi,fiyatı görüp kapağı aldınmı.bu üzerine kapanan kaçıncı kapak.Senbueaya ywni kurbanlar çekip eline verme çabalarına devam et(tercih haklarını onlara bırakmadan)bize kapak olsun diyordun ya.sen serin sularda yüzmeye devam et.Keyfin nasıl olsa gıcır.patronuda yanına almayı ihmal etme kankisiniz ya.körler sağırlar birbirini ağırlar misali.Biz burdayız.

Sayfa 50/595 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •