Sayfa 500/628 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. ben akbanka kızıyorum imannsızların sistemsel hatasının bedelini ben ödiyorum.hala tarafıma resmi cevap yamadılar mahkeme hazır sonuna kadar varım ama krediyi ödiyemiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    bunun linki sanıyorum www.bist.com.tr de olmalı ama tam linki emkelci yazabilir..benim kafamda öyle kalmış..
    Bu adrese girince zeytinyağ çıkdı.. Lazım olacak gibi fena acıttılar...Ben bu kağıtta 7-8 sene beklemiş ve en büyük zararı belki etmiş biri olarak, gören zannederki ben düşürdüm. Yok patronmuş, yok şuymuş buymuş.Adamları tanısaydım zaten bulaşmazdım buna.. Ben kendi işimin patronuyum. Ama bunlar sağlam kazık attılar herkez sonuna kadar aklı.. Portföy büyüklüğü olarakda en çok girenlerden biriyimdir belkide. 180.000 civarı zarar var. Düşüşe oynamayı , açığa satışı ve ödünç alıp satmayı, bu tip kağıtlardan kaldırmadıkları sürece bu iş adam olmaz.Kağıtta bir türlü boğa piyasası oluşamıyor. 1.25 li fiyatlardan bunu hala açığa satmak göt ister..Sağlam alıcı gelmemesi bok etti.

3. Sistem tamamiyle oyunculara patronlara yabancılara peşkeş cekilmiş hiç bi zamanda kazanamıyacaz.
    Dolar 1.5 altın 50 TL iken EMKEL kaç TL idi şimdi kaç TL olmalıydı.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bencede intihar da neyin nesi arkadaşım coluk çocuğun varsa onların da sana ihtiyacı var boş ver bu s........m sonunda gidecek yukarı sadece senin zaman kaybın ve biraz borcun olacak ama ailenden daha değerli değil inşallah tekrardan kazanırsınız bu şirkette ölmesi gereken çok insan var bu kadar insanın bedduasini alıyorlar sen herzaman güzel düşün

5. Şu şirketede TMSF el koysaydı keşke. Keşke bunlarda Feto cu çıksaydı. Koza bir kere dibe vurdu şimdi nerelerde.Onuda yıllarca yemişler. Buda toparlardı..

6.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Bu adrese girince zeytinyağ çıkdı.. Lazım olacak gibi fena acıttılar...Ben bu kağıtta 7-8 sene beklemiş ve en büyük zararı belki etmiş biri olarak, gören zannederki ben düşürdüm. Yok patronmuş, yok şuymuş buymuş.Adamları tanısaydım zaten bulaşmazdım buna.. Ben kendi işimin patronuyum. Ama bunlar sağlam kazık attılar herkez sonuna kadar aklı.. Portföy büyüklüğü olarakda en çok girenlerden biriyimdir belkide. 180.000 civarı zarar var. Düşüşe oynamayı , açığa satışı ve ödünç alıp satmayı, bu tip kağıtlardan kaldırmadıkları sürece bu iş adam olmaz.Kağıtta bir türlü boğa piyasası oluşamıyor. 1.25 li fiyatlardan bunu hala açığa satmak göt ister..Sağlam alıcı gelmemesi bok etti.
    http://www.borsaistanbul.com/veriler.../gunluk-bulten

adresinden açığa satışları görebilirsiniz.?

7. Bende kepezelektrik 2003 sensinde % 3 ü bendeydi.( halka açık kısmın ) Uzan gurubunun kağıdı. Askerdeydim ozaman. gözaltı pazarında o gunkü fiyattan 1.150 den kapandı. Bugunun parası 12 milyon civarı. Şu anda çeaş-kepez çatır çatır para basıyor. EUAŞ devredildi. Bizim haklar sıfır oldu. Borsanın lokamatif şirketleriydi. Ereğiliden daha sağlamdı.Bunlar baraj, bir tarafdan su giriyor, diğer tarafdan para basıyordu. TMSF el koydu, ama koza , göltaş ve diğer şirketler gibi borsada işlem görmeye devam etmedi. Eşi benzeri görülmemiş , dunyada bile bir mağduriyet yaşadık. ona rağmen askerden geldim , sıfırdan başladık. ( normal iş hayatına ) tam 5 sene küstüm borsaya 1 lot almadım. Sonra gene bulaştık. Hiç bir şeyde ölüm yok. Ama sadece şu var kesinlikle ihtiyacınız olan parayla girmeyin Fazlası varsa şansınızı deneyin. Üzülmeye değmez. Birde şu var, bu şirket çok büyük olmayan , çok kurumsal bir şirket değil. Neticede şikayetler elbette biraz silkeler. Ama borsa kuralları , açığa satış-ödünç hisse alıp açığa satış kalkmadıktan sonra bu tip kağıtlar adam olmayacağa benziyor. Ancak sizinde dediğiniz gibi yüksek kar falan açıklaması , yada şirketin yabancılara satılması gibi ekstrem haberler dışında.Biz kağıtları tutuyoruz ya, belkide aracı kurum bizden habersiz bunları ödünç veriyor birilerine ve adam bunları satıyor.Her şey mümkün . Biz işlem yapmak istediğimizde yerine koyuyor olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by oktaylo Yazıyı Oku
    http://www.borsaistanbul.com/veriler.../gunluk-bulten

adresinden açığa satışları görebilirsiniz.?
    teşekkür....

Sayfa 500/628 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •