Sayfa 502/1003 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. Senin genel makro bakışın on numara abey. Ama sana da soyle bir argümanım var, bu coin moin işleri piyasanın dengesini bozdu, anormal para ve pek çok anomaliler var, olmadık hareketler de olabilir bilemiyoruz ben de hiç kıpırdamadan izliyorum tupras da kar %150 ye koşuyor eskiden olsa 20 kere satmıştım kendime sabrı öğretmeye çalışıyorum.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    2021 başlarken 2021 projeksiyonunda bist100 1650 üst hedef demiştim. Hala twitter da ana sayfada duruyor..Ekim başından itibaren de 1550-1650 arası ideal dönüş yeri dedim. Zaman olarak da Şükran günü demiştik.

12-13 gün kaldı bence. Artık nereye kadar gider bilmem. Bir yerden dönecek ama sert döner, bu yılın zirvesi Kasım ayı içinde görülür beklentim var. Falcılık yapmadan, dönüşe dair emareleri beklemek lazım.

(Benim paylaştığım seviyeler bir çeşit projeksiyon, yani 1650 görüldü malı mülkü sat short yap değil. EW ci gibi kendimden çok emin değilim yani)
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 11.11 kampanya beklenti nedenim...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

3. endeks 1,67 cent ocak ilk haftasına yani yılbaşı değerine ulaşması için %25 gibi bir seviye daha çıkması gerekiyor...

buda dolar sabit kalırsa 200,000 gibi bir rakama denk geliyor...

fakat bu ayda yapılacak faiz indirimiyle %25 çıkmasıda yetmeyebilir...

endeksin sene başı değerine ulaşması için...

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tahta 1800 e gelmiş... Karşıda cort yok... direnç yok... Tahtada poz yok abey... yüklemiş ülkenin tüm ky sını sırtına, karşıda dur diyen yok, sürdükçe sürüyor.

Poz kapatırsam düşer diyor şu an itibarı ile. Girmedim abey giremedim girmem naparsa yapsın işi bitsin biz öyle girelim.

Bence dünden beri hareket abartı bu arada... ama kime ne anlatıyorsun itşe...
    Karsida short olmaz olur mu? Ilk 5 e takilma. Onlara takilacak olursan credite pandemide etek giydirdiler deriz. En son elinde kalan 20 bin kontratin maliyeti 2 milyondu. Tabi 6 sifir atilmadan once. O kadar shortu ky tasiyacak degil ya. Ky maksimum 30 bin kontrat tasiyordur. Bu iblislerin karsisinda kucuk yatirimci 300 bin kontrat tasisin varya u 30 da tavan olmadik hisse birakmazlar. Hergun tavan gider.

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Karsida short olmaz olur mu? Ilk 5 e takilma. Onlara takilacak olursan credite pandemide etek giydirdiler deriz. En son elinde kalan 20 bin kontratin maliyeti 2 milyondu. Tabi 6 sifir atilmadan once. O kadar shortu ky tasiyacak degil ya. Ky maksimum 30 bin kontrat tasiyordur. Bu iblislerin karsisinda kucuk yatirimci 300 bin kontrat tasisin varya u 30 da tavan olmadik hisse birakmazlar. Hergun tavan gider.
    Yok sn. Karax, anlık tahtadan bahsediyorum. Pasta zaten ayrı muhabbet pastada istediğini gösterir ona lafım yok. Pastada tek bildiğimiz long ky pek yok.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Senin genel makro bakışın on numara abey. Ama sana da soyle bir argümanım var, bu coin moin işleri piyasanın dengesini bozdu, anormal para ve pek çok anomaliler var, olmadık hareketler de olabilir bilemiyoruz ben de hiç kıpırdamadan izliyorum tupras da kar %150 ye koşuyor eskiden olsa 20 kere satmıştım kendime sabrı öğretmeye çalışıyorum.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet coin piyasası dengeleri bozdu..artık millet %50 kar için yorulduğuma değmez diyor..Belki de sırf bu nedenle borsaları daha yukarı sürmek kolay oluyor..Zaten bu coin piyasası bir altın-gümüşü vurdu

Öte yandan Tüpraş vs fazla dillendirmeyelim, hemen onu shortlamaya başlayanlar olur Benim de maliyet 100 tl altı, üstelik 6 ay bile olmadı alalı. Kabak gibi bir trendi var, neden satalım, yabancı da kabak gibi alıyor..temel olarak ucuz, beklentileri iyi vsvs...Ancak abd borsaları göçecek ki satış yesin bu tür kağıtlar (%3-5 lik abd borsa satışı sinek ısırığı olarak kalır).
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Bursa'da dün akşam oldukça zengin birini duydum..
    Bankadaki dolarları elden çıkartıp, gayrimenkul ve borsaya yatırmaktaymış..

Düşünceleri, bankadaki DTH lara el koymaları.. 3 vakte kadar..

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Olsun Karax abi, imzamı pala görür mesajı alır.
    Kolayınan imza atmam, attımmı da kalır orda üüülece
    Reis senin 1800 yarim saatte hic olur. Bu iblisi en iyi sen bilirsin 1740 dan short acanlari meletmeden birakir mi? Onlar kafasina en az 10 bin puan yerler. Bana gore 12 13 bin puan yiyecekler.

Sayfa 502/1003 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •