Sayfa 504/628 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Birde bilançoda 9 aylık hasılatla ilgili bir şey göremedim.Şu ana kadar ne kadar satış yapmış bilen varmı?

2. Bunlarda böyle bir haber geçmiş eylülde..Fakat teslim süresi 18 ay içinde diyor. Hatta işi alabilmek için teminat vermişiz, arsa makina falan. 2 ay geçmiş sadece , şu anda normal gözüküyor..Ben bir gariplik göremedim. (hisse fiyatı ve şemsiye açılma durumu hariç ) Süreç devam ediyor.
    Emek A.Ş.'ne ait makine ve demirbaşlar Çubuk vergi dairesine 17.497.400 TL teminat gösterilerek gerekli muvafakatname alınmış, 24.08.2017 tarihinde 1856 ada 17 parsel üzerinden bulunan 6725/13413 ve 625/8942 hissesi üzerine, şirketimizin teslim ettiği ve 18 ay içinde teslim edeceği ürünlerin, 36 aylık üretici garantisinin teminatı olarak TEİAŞ lehine 1.dereceden 7.967.000,00 Euro ipotek verilmiştir.
    http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/628110
    BIST
    05 Eylül 2017 10:11

3. Bir ara bir arkadaş yazmışdı, fabrikaya yakın oturuyorum. her gün kamyon kamyon mal çıkıyor, ama 2-3 milyondan fazla kar açıklamıyorlar. Bu ara iyi gözetlemek lazım , mal yüklü kamyon çıkıyormu fabrikadan

4. Bu hissenin Kurtuluşu sirketin yabanci ortak bulmasi ve onlara satmasi banvit gibi...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by zekieren92 Yazıyı Oku
    Bu hissenin Kurtuluşu sirketin yabanci ortak bulmasi ve onlara satmasi banvit gibi...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elinde gerçekten fiziken böyle bir stok varsa , ve yeni gelen siparişleri fazla üretim yapmadan stoklardan karşılarsa bu sefer yeni hammadde alımına girmeyecek , kısa vadeli borçlar süratle eriyip kara dönüşebilir. Yeterki 17 yılda 1 kere namuslu bilanço hazırlasınlar..Film yapmasınlar..Bu kadar insan zararda. şirketlerde bu tip bilanço oyunları oluyor, fakat 3-4 yılda bir düzgün bilanço açıklayıp zararda olan yatırımcıları kurtarıyorlar. Bunlar 15 senedir , düzgün bir bilanço açıklamadı.Kağıt hep geri bastı.12 aylık inş yüzümüze güler.

6. Burda bulunmamın tek sebebi daha önce tecrübelerimi paylaşmak Yıl 2009 dyoby almıştım Emkel gibi bilanco beklentisi şöyle böyle baktım bi halt olmadı sattım sonra duramadım Gene bilanco soyle boyle dediler yıl 2010 sonu 2011 gibi 1.30 gibi rakamlardaydı bilanco beklentisiyle bi günde %20 prim yaptı satmadım bilanco kötü gelince aldığımın eksi %20 sine sattım. Şimdiki fiyatına bakınca 7.77 görmüş o zamanki fiyatlara bakınca nerdeyse %700 prim ne demek oluyomuş Borsada para kazanmanın yolu Sabır.. ..Dyoby da Emkele aynı şekilde inişli çıkışlı bolca trade yapıyordu Emkel gibi bi düz çizgisi vardı .Altta grafiği paylaşacak Ben sabırla bekliyorum maliyetim düşük Sizede bi dost tavsiyesi herşey sabırIMG_20171119_205016_483.jpg

7. Bu gibi kağıtların ne yapacağı beli olmaz, Ancak süpriz ata oynadığımız kesin. Duran saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir. Bu adamlar 15 senedir bir kere olması gereken bilançoyu açıklamadılar.. Dolayısı ile bunlara göbek bağımız bağlı.. Bizim için bir şey yapmayacakları kesin, ama kendileri için bir film çevirecekler , borsada da malı götürmek için , o zaman , ne zaman işte..?? Aynı grafiği ben kaç sefer rüyamda gördüm. Bir türlü gerçek olmadı.. Konfurt gıda 63 milyon hasılat , 9 aylık karı 9 milyon civarı. Çürümüş meyvelerden meyva suyu yapmakdan bu karı yapmış işde , piyasa değeri 100 milyon, sayfalarında yorumları okuyorum sadece , öldük bittik diyorlar beklentileri 30 ve üstü... Biz ne yapalım.. emkel eder aslında konfurt x 2 ..biri TEİAŞ gibi yere üretim yapıyor.Şirkette Teknoleji yatırımı var. Biri çürük meyvalardan meyve suyu yapıyor.KONFURT kasasında 377.000 TL var nakit bizim mantarda 4.935.589 TL .( Bu rakam kasasında yıllardır gördüğü en yüksek nakit rakamı ) Ama hiç bir şey yok. Patinaj çekip duruyor.Çok fanatik bir durum..Demek istediğim sadece DYO değil , hangi kağıtla kıyas edersen et. Örnekleri hep aynı. Bu at harbi çok süpriz at..Eşşek yani. Bu kağıdı alırken de % 100 para kazandıracağını bildiğim kağıtları almadım , bu kazandırırsa tam kazandırır. 3 e 5 e katlar diye aldığım süpriz bir kağıttı , harbi süpriz eşşek çıktı.Düşerken , firen , balata hiç bir şey yok.Destek atan yatırımcısı yok. şirket sahibi yok. Açığa satan varsa onları sıkıştıran yok.. Nasıl olacak bu iş bilmiyorum.
    Son düzenleme : kepezmesut; 19-11-2017 saat: 22:07.

8. Buna ancak sağlam bir spekülatör gelecek bol paralı dibine kadar yaslayacak, başka türlü şahlanmaz. Acıttın dedikçe yüklenecek.. Hiç boşluk vermeyecek, nefes aldırmayacak. çünkü şu anki durumu bunu gerektiriyor. Bu kadar düşmesi için bir neden yokken , yükselmesi içinde fazla bir neden aramaya gerek yok.Sadece bol paralı birileri , sağlam abanacak..suyunu çıkaracak..Bu kağıda küfür etmeye gerek yok , kimse anlamaz. Sadece bol parayla tecavüz edecek birileri lazım.( paralı çoşkun abi lazım ) 5 yıldır ben bir kere tavan gördüm kitli tavan bu kağıtta, kademeler yukarı giderken adeta titreyerek barem barem ,aşağı inerken , yere çakılan uçak modunda.. sağlam bir speak olacak tavana falan bakmayacak Ne varsa süpürecek.Milletin bu bilanço oyunlarıyla çok kafası karıştı. Yatırımcıya ancak böyle güven gelir.
    Son düzenleme : kepezmesut; 19-11-2017 saat: 22:57.

Sayfa 504/628 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •