Sayfa 504/1003 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    ...anneme vasi çıkartmamız lazım..saglık raporu çıkartacagız...hastaneye gittik her doktor içinayrı randevu gerekiyor..dr a diyorsun yaa bak hasta yatalak...her seferinde bu kadını hastaneye getirmesi çok zor ve eziyetli hastaya da eziyet..
    Mahkemeye vasi tayini icin dilekce verirken, kisitli adayinin yatalak oldugunu dilekcede belirtip dr. tayin edilmesini talep ediyorsunuz, Hakim, en yakin Devlet Hast.Bashekimligine talimat yaziyor, elden takipli olarak vasi adayina veriyor, hastaneye goturup kayit ettiriyorsunuz, 2-3 gun icinde Heyet uyesi 2 uzman dr. hastanin ikametgahina bizzat gelip rapor yaziyorlar, size de 4-5 gun sonrasi bir gun soyluyorlar, gel Heyet Raporu'nu al" diyip gidiyorlar.Raporu alip Hakim'e goturuyorsunuz.Bu isin en kisa ve zahmetsiz yolu bu..Masrafi ise Mahkeme 200 TL.harc + Hastane 250 TL.harc. aliyor.(1.5 yil oncesinin fiyatlaridir, guncelini bilmiyorum.)

Size ve validenize cok gecmis olsun...

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Geçen şu mesajı atmıştım..annemin durumu ağırlaşınca düzgün bir hasta bakım evi buldum özel ilgilenecekler..
    Yatışı yaptım.odasına eşyaları çıkarırken merdiveni yeni yıkamışlar düştüm..
    Omzum çıktı.operasyon geçirdim.yeni ebe geldim..bir insan bu kadar mı sınanır çok merak ediyorum..
    Kardeşim , geçmiş olsun , önce sevgili annene sonra da sana.
    Bu işler hep böyledir inan. Geldi mi üst üste gelir.
    Bu forumdakilerden , nacizane ben den bi olaylar dinlesen , şansızlıklardan bahsetsek , inan yarıda kestirirsin.

Yanlış bilmiyorsam aynı semt de ikamet ediyoruz. Dil e kolay gelir bilirim ama gene de kontrolunü yitirme. Tekrar geçmişler olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Geçen şu mesajı atmıştım..annemin durumu ağırlaşınca düzgün bir hasta bakım evi buldum özel ilgilenecekler..
    Yatışı yaptım.odasına eşyaları çıkarırken merdiveni yeni yıkamışlar düştüm..
    Omzum çıktı.operasyon geçirdim.yeni ebe geldim..bir insan bu kadar mı sınanır çok merak ediyorum..
    Hocam geçmiş olsun, Allah şifa versin.

Forumda daha önceki yazılarınızı da okuduğum için maddi ve gelir durumunuzun oldukça iyi olduğunu tahmin ediyorum, mal mülk varlığı ve bolluğu ile de sınanıyorsunuz.

Dün konuştuğum bir arkadaşın eşi Maraş'ta 14 yakınını kaybetmiş. Onun için son cümlenizi naçizane tekrar düşünmenizi salık veririm.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. 7 Haziran’da 1,36 TL zamlanan motorin fiyatları, bir gün sonrasında ise 1,37 kuruş daha zamlanmıştı. Ancak 19 Haziran Pazartesi gece yarısından itibaren akaryakıt pompa fiyatları yeni zamlı tarifeyi gösterecek. Mazot litre fiyatı 1 lira 40 kuruş daha artacak.

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    7 Haziran’da 1,36 TL zamlanan motorin fiyatları, bir gün sonrasında ise 1,37 kuruş daha zamlanmıştı. Ancak 19 Haziran Pazartesi gece yarısından itibaren akaryakıt pompa fiyatları yeni zamlı tarifeyi gösterecek. Mazot litre fiyatı 1 lira 40 kuruş daha artacak.
    Heh şöyle işte. Adam gibi zam yapın.

7.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Heh şöyle işte. Adam gibi zam yapın.
    https://youtu.be/IRaCrdk1aRw

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kara şimşeğin en büyük özelliği maaşlı kesimi CY dediği şekilde muameleye tabi tutmasıdır

Sayfa 504/1003 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •